Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl Szkieletowana filozofia Linde Werdelin

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia kreacja skandynawskiego duetu Morten Linde - Jorn Werdelin jest perfekcyjnym zobrazowaniem filozofii tworzenia niezwyczajnych czasomierzy z funkcjonalnością i komfortem stawianymi na pierwszy miejscu.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zegarki, super design, obok Sarpanevy to moje ulubione sportowe zegarki, szczególnie model Hard Black IIz pięknymi "elektrycznymi" się indeksami mmm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie z kolei te zegarki całkowicie nie trafiają, design niby świeży ale jednak nieco wtórny (vide AP, Hublot), lecz sam artykuł jest ciekawy, oby więcej takich (opisujących małe manufaktury i mało znane marki)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie przyciski chronografu byłby ideał...

Może jakaś limitacja dla klubu na bazie The One?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie przyciski chronografu byłby ideał...

Może jakaś limitacja dla klubu na bazie The One?

tzn. mieli w ogóle wywalić przyciski od stopera ? :)..to czym byś nim operował

 

na limitacje klubową bym nie liczył - oni mają limitowaną mocno produkcję i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny być takie jak na renderach i jakie były w prototypie, looknij sobie. Te okrągłe wypustki są ni w 5 ni w 10.

 

A propos limitowanej produkcji to wynika raczej z filozofii firmy a nie z mocy przerobowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny być takie jak na renderach i jakie były w prototypie, looknij sobie. Te okrągłe wypustki są ni w 5 ni w 10.

 

A propos limitowanej produkcji to wynika raczej z filozofii firmy a nie z mocy przerobowych.

 

Napisałem w tekście, że zostały przeprojektowane, ponieważ w pierwotnej wersji nie pozwalały wygodnie operować stoperem.

 

A co do mocy przerobowych - musisz mi uwierzyć na słowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co ta ironia o wywalaniu przycisków jak wiesz o co chodzi?

A przyciski mogli po prostu podnieść. Niestety powoli widać, że zaczyna im przeszkadzać kompatybilność z modulami, których pewnie i tak nikt nie kupuje. Na WUSie chyba tylko jedna osoba ma The Rock.

 

Wszystkie limitki są wyprzedane a nowe wersje dopiero w przylym roku. Mogliby chyba jeszcze parę sztuk wyklepać gdyby chcieli... Ale pewnie masz lepsze info w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co ta ironia o wywalaniu przycisków jak wiesz o co chodzi?

A przyciski mogli po prostu podnieść. Niestety powoli widać, że zaczyna im przeszkadzać kompatybilność z modulami, których pewnie i tak nikt nie kupuje. Na WUSie chyba tylko jedna osoba ma The Rock.

 

Wszystkie limitki są wyprzedane a nowe wersje dopiero w przylym roku. Mogliby chyba jeszcze parę sztuk wyklepać gdyby chcieli... Ale pewnie masz lepsze info w tej sprawie.

Taka jest filozofia marki. Każdy zegarek ma być w 100% kompatybilny z instrumentami...poza tym poprzednie przyciski były zwyczajnie niewygodne - testowałem w Bazylei

 

SpidoSpeed nie jest chyba wyprzedane, co do innych modeli nie wiem - większość na pewno tak. Gdyby mnie było stać, też bym sobie któryś sprawił.

Idea limitacji polega na tym, że się nie "doklepuje" dodatkowych sztuk po wyczerpaniu serii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem kilka nowych zdjęć SpidoSpeed

 

spidspeed12.jpg

 

spidspeed10.jpg

 

spidspeed9.jpg

 

spidspeed11.jpg

 

spidspeed8.jpg

 

spidspeed7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek! Super fotki, dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.