Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

muchacho_

Orient Excursionist FFE06002D

Rekomendowane odpowiedzi

Nabytek piękny, fotki fajne ale też można by jeszcze trochę nad nimi popracować.

Pobawić się krzywymi, jasnością, kontrastem...no i odciski palców z koperty usunąć :mellow:

Gratuluję nabytku B)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B)

Troche mi glupio przez te zdjecia. Przyznam, ze nie mam bladego pojecia o fotografii czy obrobce zdjec. Ale chcialem sie podzielic radoscia z nowej zabawki :mellow:


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zegarek fajny. Oglądałem taki we czwartek na podstoliku. Poza zapięciem jest wszystko jak najbardziej OK. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny. Oglądałem taki we czwartek na podstoliku. Poza zapięciem jest wszystko jak najbardziej OK. Gratuluję.

Dzieki B)

 

Zapiecie nie jest dla mnie takim problem jak sama bransoleta. Jestem przyzwyczajony do solidnej bransolety z Seiko OM i po przesiadce ta w Oriencie wydaje sie byc cienka jak papier. Przy tak masywnej kopercie powinni dac masywniejsza bransolete, chetnie bym za to doplacil bo zegarek jak naprawde przepiekny. A moze ktos sie orientuje czy sa jakies zamienniki do tego modelu? :mellow:


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku lepszych zajec w niedzielne popoludnie postanowilem troszke bardziej przylozyc sie do zdjec :mellow:

Wiem, ze nadal dalekie od przyzwoitosci, ale przynajmniej odkrylem ustawienia manualne w swoim kompakcie B)

 

img0258th.th.jpgimg0260c.th.jpgimg0261dc.th.jpg

img0271t.th.jpgimg0273l.th.jpgimg0278lg.th.jpg

img0279qd.th.jpg

img0268jy.th.jpg


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B)

Troche mi glupio przez te zdjecia. Przyznam, ze nie mam bladego pojecia o fotografii czy obrobce zdjec. Ale chcialem sie podzielic radoscia z nowej zabawki :mellow:

Kup iPhone, zainstaluj odpowiednią aplikację (np. Camera+) i wszystko stanie się banalnie proste :) Foty czasem wychodzą lepiej niż na niejednej lustrzance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup iPhone, zainstaluj odpowiednią aplikację (np. Camera+) i wszystko stanie się banalnie proste :mellow: Foty czasem wychodzą lepiej niż na niejednej lustrzance.

Nigdy! Android for life! B)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar. Bransoleta moim zdaniem nie taka tragiczna, choć zapięcie to niestety mankament wielu Orientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasek go!

 

 

31068653.jpg80936870.jpg

 

 

 

10051836.jpg

67793876.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytec tez planuje go wrzucic na pasek, ale na cos bardziej sportowego. Taki pasior sobie upatrzylem klik. Plotno zaglowe z niebieskim przeszyciem. Mysle, ze bedzie ladnie sie komponowal :lol:


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img0309sw.th.jpgimg0310gd.th.jpgimg0311gu.th.jpg

img0312zl.th.jpgimg0314ez.th.jpgimg0315mkqp.th.jpgimg0316fi.th.jpg

img0313t.th.jpg

 

Orient Wycieczkowiec w nowym stroju - Hirsch Carbon Blue ;)

Wreszcie pozbylem sie tej tragicznej bransolety. Mialem troche obiekcje co do przerwy miedzy koperta a paskiem, ale jest lepiej niz sie spodziewalem. Na zdjeciach moze wygladac, ze przerwa jest dosyc duza, ale w rzeczywistosci bardzo fajnie sie to prezentuje ;)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.