Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Junioraz

co to za pasek

Rekomendowane odpowiedzi

co to za pasek ? http://imageshack.us/photo/my-images/201/strelagh0.jpg/

 

podejrzewam hirsh'a carbon, ale nie pasuje mi bo są ciemne od wewnętrznej strony, a ten jest jasny, czy to może jakaś wcześniejsza produkcja?


Strela Chronograph, Casio DW-5600E, Stowa Flieger LE, Atlantic Worldmaster, Schamburg Conceptum, Omega Seamaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie kojarzy ?? nie wierze ;)


Strela Chronograph, Casio DW-5600E, Stowa Flieger LE, Atlantic Worldmaster, Schamburg Conceptum, Omega Seamaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam hirsh'a carbon, ale nie pasuje mi bo są ciemne od wewnętrznej strony, a ten jest jasny, czy to może jakaś wcześniejsza produkcja?

 

Raczej nie, miałem carbona jakiś czas temu i również miał czarne "silikonowe" wnętrze. Tak na marginesie szybko się złuszczyło i zlazło - nigdy więcej.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...czyli carbon odpada :/ może jakieś inne sugestie??


Strela Chronograph, Casio DW-5600E, Stowa Flieger LE, Atlantic Worldmaster, Schamburg Conceptum, Omega Seamaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

di modell już obczajałem i nie znalazłem go w granacie, chyba występuje tylko w czarnej wersji, choć przyznam że podobieństwo uderzające ;)


Strela Chronograph, Casio DW-5600E, Stowa Flieger LE, Atlantic Worldmaster, Schamburg Conceptum, Omega Seamaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że pasek na zdjęciu jest czarny a niebieska poświata, która robi z tego granat to wpływ źle ustawionego balansu bieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że pasek na zdjęciu jest czarny a niebieska poświata, która robi z tego granat to wpływ źle ustawionego balansu bieli.

 

Dokładnie.

Albo światło dodatkowo odbija się od jakiejś niebieskiej powierzchni.

Zobacz sam, że nawet klucz i cienie są błękitnawe


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.