Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cadi

Kilka pytań o PAM'y

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie dostałem zamówionego zegarka a już myślę nad następnym :) też tak macie ? :)

 

Między innymi rozważam zakup PAM'a. Bardzo lubię zegarki na bransolecie, dlatego też wybór padł na dwa modele :

 

1) PAM 328

 

2) PAM 329

 

Powód prosty - zegarki "proste", co prawda nie wiele różniące się od siebie, na bransolecie. Bo jak Panerai to musi mieć bransoletę. Te zegarki tryskają taką dawką testosteronu, że jeśli któregoś kupię, to musi mieć bransoletę aby dopełnić dzieła ;)

 

I właśnie tu mam pytanie do posiadaczy PAMów, czy do każdego innego modelu mogę dokupić dodatkowo bransoletę ? Jeśli tak to jaki jest orientacyjny koszt takiego dodatku. Czy jestem zmuszony do wyboru pomiędzy tymi dwoma ?

 

Dzięki za pomoc :P

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do Radiomirów nie dokupisz bransolety, do pozostałych jak najbardziej. Są dwa rodzaje bransolet do Pamów, o cenę nie pytaj, bo nie warto dokupywać osobno - lepiej kupić na bransolecie i dokupić pasior/y, taniej Cię to wyniesie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zasadzie wybór mi się nie poszerzył :)

 

Widzę że oryginalna bransoleta na jebayu koło 1k usd kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która? Ta tańsza? Być może, ja szukałem tej drugiej i cena mnie trochę zniechęciła. Choć ja pytałem w salonie, może dlatego :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt - nie doczytałem że to używka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1800 euro nowke mozna kupic. Mozesz tez za ok. 200 dolarow kupic zamiennik u Taikonautow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAM tylko na pasku. Branzoleta pamowska to porażka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAM tylko na pasku. Branzoleta pamowska to porażka. :)

Fakt, Panerai tylko na pasiorku. A co do Twojej drugiej części wypowiedzi, to co masz na myśli pisząc, że porażka? Chodzi Ci o jej wykonanie? Bo moim zdaniem jest to jedna z lepszych brans. jakie widziały me piękne oczy :) Oczywiście mam na myśli tą droższą.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że kojarzę jeden model branzolety i kompletnie mi się on nie podoba. Nawet przez moment nie przyszło mi do głowy dokupić branzoletę skoro paski i ich łatwa zmiana stanowią w dużym stopniu o wyjątkowości PAMów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No są dwa rodzaje :

 

pam9.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

bf29ff8200443048.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ta pierwsza kosztuje ok. 2 tys. euro i jest przekozacka. Aczkolwiek rzeczywiście, Panerai tylko na pasku.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt-zła nie jest. Ale za tyle kasy to można pasek z dinozaura i kosmity kupić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W istocie :)

 

Chora cena.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest z białego złota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k euro za bransoletę faktycznie ciut dużo... Dlatego wolę kupić już na bransolecie w wyposażeniu :)

 

A o gustach się nie dyskutuje - Panerai na bransolecie wygląda jak tryskająca testosteronem bomba na ręku bohatera filmów akcji z lat 80 :)

 

Ja bardzo lubię bransolety. Może też dlatego że taki mam charakter, na co dzień nie ubieram garnituru, koszuli, w ogóle rzadko taki strój przywdziewam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,

jeszcze tylko dwa pytanka :

1) Rozumiem, że 320'tka oprócz paska nie różni się niczym od 329'tki ?

 

2) Gdzie w naszym pięknym kraju nad Wisłą obejrzę, pomacam, przymierzę Pam'y ? Najlepiej gdzieś na południu, lub ew. WWA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie różni się. W Jansenie w Warszawie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Lepiej kup chińską podróbę B). Zaoszczędzisz kasę, a zegarek będziesz miał lepiej wykonany niż oryginał ;). PAM 318 jest tego najlepszym przykładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, przestań. Równie dobrze można napisać tak o JLC, czy VC, które wypuściło znane nam zegarki z tzw niedoróbkami w wyglądzie zewnętrznym, czyż nie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, przestań. Równie dobrze można napisać tak o JLC, czy VC, które wypuściło znane nam zegarki z tzw niedoróbkami w wyglądzie zewnętrznym, czyż nie?

 

No ale nie w takim stopniu. Czym innym jest mała niedoróbka typu - krzywo nałożony indeks, a czym innym tandetny mechanizm za kilkadziesiąt dolców wykonany gorzej niż te w chińskich podróbach. Poza tym, mój post miał charakter żartobliwy. Jeszcze na głowę nie upadłem żeby promować podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie przesadzaj ;)

PAM zaliczył wpadki, ale większość modeli to świetne zegarki.

Co do pierwszej bransolety to lepszej nigdy nie widziałem i gdybym kupował PAMa to najchętniej na tej bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz nie przesadzaj ;)

 

Krystek,

 

już wyjaśniłem mój wpis B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który to model jest na tej bransolecie ?

Bo z tego co widzę na stronie OP to tylko ta druga ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.