Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrzej_66

Jaeger le Coultre Memovox Master Compressor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów. Czy zegarek wystawiony na tej aukcji jest wg Was oryginalny ? http://allegro.pl/jaeger-le-coultre-memovox-master-compressor-i1962851266.html

Biorąc pod uwagę pozostałe wystawione zegarki na aukcjach bez ceny minimalnej dochodzę do wniosku, że ich właściciel to chyba Robin z pewnego lasu gdzieś poza RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem. Szkoda ,że cena aktualnie wylicytowana przez chętnych do posiadania tego cacka przekroczyła 1200 zł. Replika chyba nie jest tyle warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, same okazje!

AP za 600 zł zamiast 50 000 i ten "złoty" IWC za 91 zł...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd ????

zegarek na zdjęciach jest oryginalny.

tak jak i reszta wystawionych....

jest to licytacja i pewnie cena końcowa nie będzie mała,a jak będzie to pewnie usunie licytację.

obserwuję allegrowicza już od pewnie kilku lat i jak na razie wszystkie były oryginalne gorzej z terminem dostarczenia co mówią o tym komentarze.

ja bym nie wytrzymał 3-4 tygodni po wygranej aukcji dla tego nie licytuję.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem. Szkoda ,że cena aktualnie wylicytowana przez chętnych do posiadania tego cacka przekroczyła 1200 zł. Replika chyba nie jest tyle warta.

polecam stronę :

http://archiwumallegro.pl/szukaj/

i sprawdzić za co ma komentarze

nie sprzedawał zegarków po pare zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale kto wystawia złotego IWC od 1 zł? Jest to po prostu dziwne i trochę podejrzane ;) Albo jest ryzykantem, albo coś jest nie tak z zegarkami.

Nie wierzę w takie "okazje".


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie potrzebnie snujemy podejrzenia co do właściciela tych zegarków. Pewnie jest rozrzutnym multimilionerem i uszczupla swoją pokaźną kolekcję bo nie chce mu się dobudowywać kolejnego pomieszczenia aby je wszystkie trzymać. Będę obserwował jego aukcje bo też chcę ponosić złotego IWC i a nóż go kupię za 1 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby się przyjrzeć aukcjom allegrowicza, to do większości zegarków dodaje dokumenty i pudełka; nie jestem rzeczoznawcą, ale wygląda to w porządku; fajnie jakby wątpliwości rozwiał jakiś znawca LeCoultre'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podrob z dzialajacym budzikiem,wiec jesli budzik dziala to oryginal.

Walter: jestes nastepnym specem oceniajacym oryginalnosc zegarkow wedlug ceny?Jak licytacja nie dojdzie do takiej ceny ktora chce wlasciciel to najzwyklej w swiecie licytacje wycofa.

Edyta: spojrzalem na inne zegarki.Panerai Ferrari to na 100% oryginal, IWC Ingenieur Rowniez, Blancpain tez.Takze sorry Vinetou, ale tym razem nie udalo Ci sie zgadnac.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie uważam się za speca, tylko chyba rzeczywiście zbyt mocno zasugerowałem się cenami i wyciągnąłem zbyt daleko idące wnioski.

Tak więc sorry, ale jak to się mówi, lepiej dmuchać na zimne ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie uważam się za speca, tylko chyba rzeczywiście zbyt mocno zasugerowałem się cenami i wyciągnąłem zbyt daleko idące wnioski.

Tak więc sorry, ale jak to się mówi, lepiej dmuchać na zimne :)

Sorry,ze tak na Ciebie naskoczylem,ale to forum jest pelne Panow,ktorzy dowartosciowuja sie czasem rozmawiajac o rzeczach o ktorych nie maja pojecia - taka forma kompensacji za niska samoocene.Na przyklad jeden Pan (Watch_Lux, czy jakos tak) stwierdzil ostatnio,ze zegarek Panerai nigdy nie produkowany masowo (jest tylko jeden prototyp) jest oryginalny,bo wlasciciel jest Azjata (autentyk!).Za to zas grupa specow sugerowala sie faktem,ze Panerai Pre-v jest podrobka bo byl znaleziony w szufladzie na tyle,ze zauwazyli rdze na stali nierdzewnej i nawet krzywe napisy.Nie mowie juz nawet o tym,ze Panerai ten mial pasek od Dirka ze skory rekina kosztujacy tak z tysiac baksow.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, po prostu jak Kolega Andrzej_66 zapytał o JLC, zaskoczyła mnie tak niska cena wywoławcza i niestety nastawiłem się do niego negatywnie. Nie sprawdziłem innych przedmiotów sprzedającego i to był błąd :)

Zwracam honor!


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem, 3 te same osoby licytują po 2 lub więcej zegarków. Hmmm.....

Ciekawe ile z nich pojawi się później na aukcjach w cenie kup teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale kto wystawia złotego IWC od 1 zł? Jest to po prostu dziwne i trochę podejrzane ;) Albo jest ryzykantem, albo coś jest nie tak z zegarkami.

Nie wierzę w takie "okazje".

 

Każdy kto chce sprzedac zegarek zegarek za jak najwyzsza cene

Jak wystawiasz za taką która chcesz to czesto nie podoba sie kupującym

A w feworze walki licytacji często ludzie dają iwecej o 20% niż jak jest cena gotowa

a poza tym z kolei jak jest cena minimalna to wiekszosć z chcacych zegarek czesto do licytacji nie podchodzi

Zwykła psychologia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec aukcji i koniec tematu ale chyba zegarki poszły poniżej wartości. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.