Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Robredo

Okazje Maurice Lacroix?

Rekomendowane odpowiedzi

to nie są okazje, tylko uczciwe ceny za te zegarki...

sprzedawca zarabia na nich 20% a nie 60 jak znane salony jubilerskie;

dostajesz nowy zegarek na gwarancji; nie są to zegarki wystawowe, czy niepełnowartościowe, jedyne co mi przychodzi do głowy, to że są to modele z ubiegłego roku i dlatego sprzedawca mógł je nabyć po dobrych cenach i sprzedaac też po dobrych cenach

 

wpisz w google Kade Trade - to zarejestrowana firma sprzedająca ML, do tego forumowicz i wystawia tez zegarki na all... możesz do niego napisać i na pewno uczciwie wyjaśni Ci, dlaczego sprzedaje zegarki 40-50% taniej niż jubiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

to nie są okazje, tylko uczciwe ceny za te zegarki...

sprzedawca zarabia na nich 20% a nie 60 jak znane salony jubilerskie;

dostajesz nowy zegarek na gwarancji; nie są to zegarki wystawowe, czy niepełnowartościowe, jedyne co mi przychodzi do głowy, to że są to modele z ubiegłego roku i dlatego sprzedawca mógł je nabyć po dobrych cenach i sprzedaac też po dobrych cenach

 

wpisz w google Kade Trade - to zarejestrowana firma sprzedająca ML, do tego forumowicz i wystawia tez zegarki na all... możesz do niego napisać i na pewno uczciwie wyjaśni Ci, dlaczego sprzedaje zegarki 40-50% taniej niż jubiler

 

Pokaż mi, który salon jubilerski zarabia 60% na zegarku? Nie wysysaj z palca informacji, jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz. Kolejna sprawa...allegro to nie salon, nie trzeba opłacać co miesiąc miejsca oraz pracowników. Koszty nieporównywalne. Allegrowicz jak najbardziej sprawdzony, to fakt, ale to co napisałeś na początku to bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi, który salon jubilerski zarabia 60% na zegarku? Nie wysysaj z palca informacji, jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz. Kolejna sprawa...allegro to nie salon, nie trzeba opłacać co miesiąc miejsca oraz pracowników. Koszty nieporównywalne. Allegrowicz jak najbardziej sprawdzony, to fakt, ale to co napisałeś na początku to bzdura.

 

 

pisząc o Kade Trade nie pisałem o allegro, tylko o zarejestrowanym sklepie, to po pierwsze; po drugie nigdzie nie napisałem, że salon nie musi zapłacić za pracowników i za czynsz, co jest oczywiste i właśnie dlatego sklepy internetowe są tańsze

co do ceny tych zegarków, to cena w salonie na A, czy K, czy jeszcze innym jest tylko i wyłącznie ceną sugerowaną przez producenta, a odpowiadając na pytanie - który salon zarabia 60% na zegarku? a uważasz, że zaniżyłem ten zarobek? :)

odejmując koszty prowadzenia salonu, pracownika, logistyki itd, to na pewno tyle nie zarabiają, natomiast myślę, że ile płacą w hurcie za zegarki producentowi, to nawet możesz nie wiedzieć Ty, jako pracownik oficjalnego dystrybutora... natomiast nie wydaje mi się, że ktoś robiąc 50% na wyprzedaży dokłada tym samym do interesu...

 

 

Edit.

P.S. ostatnio już był temat podobny, gdzie pisałem o Seiko, który w TT kosztuje 1409zł, na dzień dobry można utargować 20%, a sklep internetowy na dzień dobry bez targowania daje -40% od tej ceny i też zarabia

 

P.S.S. to wiem nie od dzisiaj, że kupując u producenta czy głównego dystrybutora, albo będąc BARDZO DOBRYM odbiorcą hurtowym dostajesz zniżki DO 70%, nie ważne w jakiej dziedzinie - czy rtv, czy oświetlenie, czy części samochodowe, czy agd, czy kostki brukowe

chcesz, żebym Ci podał przyklady, chętnie zrobię to na PW, żeby się nie spalić... tu mogę ogólnie napisać, że tam gdzie mam dojścia w moim zawodzie, w salonie dostaję do 40% zniżek, natomiast u dystrybutora moi klienci i współpracownicy mając dojścia dostają 70%; ostatnio udało mi się kupić "COŚ" wycenianego na 3800zł za równy 1000zł - ile to zniżki? (brałem u zaprzyjaźnionego dystrybutora, który jest moim klientem)

 

Jacenty... nie atakuję Cię, ale może faktycznie nie wiesz ile Twój szef płaci hurtowo za zegarki... nie ciągnijmy tematu, bo nie chcę robić złego PR-u sklepom, ale podtrzymuję to co napisałem w pierwszym poście - cena tych ML jest uczciwa i osoba je sprzedająca także na tym zarabia, a że koszty ma mniejsze... że może mniej osób po drodze opłaca - to inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zdecydowanie odpiszę Ci na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dubel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.