Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

okolicznik

Orient w mieście Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje miejsca w Łodzi gdzie mógłbym nabyc zegarki firmy Orient. W szczególności chodzi mi o model "Mako" (ref. FEM6500...) oraz "Big Mako"(ref. FEM7500...).

W gwoli ścisłości dodam, że u zegarmistrza na ul. Tatrzańskiej w szczególnych okolicznościach (moment dosatwy) mogę zapoznać sie z modelem "Mako". Zależy mi aby przed decyzja i zakupem, poznać jego większego brata.

 

Za wszelkie sugestie będę wdzięczny.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Na Kościuszki między Zieloną a Struga jest Jubiler gdzie sam mierzyłem mako. Jeśli dobrze pamiętam sklep ma nazwę

Gold Silver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Kościuszki między Zieloną a Struga jest Jubiler gdzie sam mierzyłem mako. Jeśli dobrze pamiętam sklep ma nazwę

Gold Silver.

 

Dziekuję za wskazówkę - niestety już nie maja na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

hmm moze ktos pomoze ? Zna ktos sklep z zegarkami firmy orient w lodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manufaktura, od wejścia głownego w lewo i po prawej stonie jest sklepik gdzie mają Orienty Vostoki itp. Mają Mako, Big Mako i inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem tam dzisiaj;

wejście główne, tzn. wejście od rynku; idąc lewym korytarzem to jest sklep po prawej stronie, a widać z daleka reklamę Cimier;

są i vostoki i orienty, ale jakie orienty, to nie wiem, bo mnie ta firma nie interesuje

za to vostoki pomierzyłem i mam pozytywne wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mogłem tego nie zauważyć?!?!

Niemniej jednak w poniedziałek przyjedzie do mnie Big Mako ;) Juz nie mogę się doczekać, dawno nie miałem takiej radochy z oczekiwania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "M1" jest taki sklepik (stoisko) pośrodku alejki, tej bliżej marketu, idąc od Praktikera przed marketem. Tam kupiłem swojego Orienta.

To takie stoisko, że Orenty to są w nim górną półką, więc wreszcie zajmują należne im miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wymienione wyżej sklepy są znane ale nie trzeba przepłacać bo w nowej hali na Rynku Bałuckim jest bardzo rzetelny sklep z zegarkami(wejście od ul.Łagiewnickiej) w którym sam kupiłem swojego Orienta taniej niż gdziekolwiek indziej oczywiście ze stosowną gwarancją a sklep polecił mi kiedyś jeden ze znanych użytkowników tego forum, będący od dawna w bardzo zaawansowanym stadium choroby zegarkowej. Od kilku lat zaglądam tam z różnymi zegarkowymi sprawami i jak dotąd ani razu się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem właśnie w Manu. Nie udało mi się zlokalizować opisywanego sklepu. Orienty maja jedynie u Sliwinskiego (1. Piętro), lecz jedynie na zamówienie. W pozostałych sklepach brak.

 

Gdyby ktoś znał miejsca gdzie można zobaczyć Orienty proszę o info. Poszukuje Orient Ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był w Manu w sklepie Dunia, ale sklepu nie już chyba okoł pół roku.

 

Możesz zobaczyć kilka Orientów w dobrych cenach na Bałuckim, w nowej chali wchodząc wejściem od ul. rynek Bałucki pierwszym od Łagiewnickiej. Box zaraz po lewo. Jest kilka modeli i wszystkie z katalogu do zamówienia w kilka dni i w dobrych cenach.

Tydzień temu był tam czarny Mako i czarny BigMac. Reja musiałby sprowadzić na życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimą widziałem dużo Orientów na w/w Kościuszki. W tym Big mako w 3 kolorach. Na legionów na łuku pomiędzy gdańską a żeromskiego też tam mają kilka orientów. I zamawiają. Zaproponowali mi Big mako za 750zł. czyli nieźle ale i tak na allegro nowego znalazłem za 680zł


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżenie tematu (sam czerpałem z tematu informację, więc się dzielę): w Gold Silver (Struga-Zielona) a byłem dziś, dostawa z Rayem niebieskim, czarnym, Big Mako i chyba Mako, zainteresowany byłem Rayem (do przymiarki, bo cenowo to kosa), poza niemiłym wrażeniem dot obsługi to polecam do palpacyjnego badania zegarków zainteresowanych/ wahających się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odkopuję, ale wie ktoś gdzie w Łodzi można zobaczyć/kupić orienta bambino?

 

Najlepiej FER24004B0

_DSC0144.JPG

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odkopuję, ale wie ktoś gdzie w Łodzi można zobaczyć/kupić orienta bambino?

 

Najlepiej FER24004B0

_DSC0144.JPG

 

 

orienty mozna kupic u zegarmistrza tempus na zamenhoffa 14 i w salonie a&a piotrkowska 64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś znał miejsca gdzie można zobaczyć Orienty proszę o info. Poszukuje Orient Ray.

 

Jak będziesz w okolicy Manufaktury, mam Reya Black i Orange, żaden problem żebyś obejrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat , kilka orientów jest w sklepie swiss w Porcie Łódzkim

można po przymierzać :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat , kilka orientów jest w sklepie swiss w Porcie Łódzkim

można po przymierzać :)

 

 

Kilkadziesiąt zaś w Tempusie na Zamenhofa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, w tempusie spora gablotka, oferta również na ich stronie internetowej, można spróbować się targować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, w tempusie spora gablotka, oferta również na ich stronie internetowej, można spróbować się targować

Można, ale w rozsądnych granicach. Można również zamawiać w Tempusie wszystkie modele Orienta i OrientStara dostępne na stronie PoljotEuro w cenach na pewno niższych niż na stronie Poljota :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, że ceny mają niższe o od Poljota to nie wiedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają, mają - sprawdzone empirycznie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.