Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

Rolex vs JLC vs... Rolex :)

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A Ciebie co Mariusz ostatnio ugryzło? Po co się czepiasz? Przypominam Ci, że jest to forum o treści zegarkowej i jeżeli chce poprosić o pomoc w wyborze, to to robię. Nie widzę w tym nic dziwnego. Więcej luzu Mariusz.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Mariusz, sam przecież masz pięknego Rolexa, i przejmujesz się tym co mówią ludzie? Nie obchodzi mnie to jak Rolex się kojarzy. Ja wiem, Ty wiesz, i wielu z nas na tym forum wie, jaką znakomitą manufakturą jest Rolex, ile wniosła ona do zegarmistrzostwa, jaką ma za sobą historie i jak dobrze wykonane są to zegarki.

Mówisz Mariusz, że zielony będzie krzyczał "jestem Rolexem", a niech krzyczy, będę i jestem dumny mogąc nosić tak świetne zegarki, jakimi niewątpliwie są Rolexy. Do tego trzeba dojrzeć :) Ktoś słusznie tu kiedyś na forum zauważył, że nie bez powodu Rolex jest zle postrzegany przez wielu z nas, zbyt wielu ludzi pokochało te zegarki. To co dobre ma wielu wrogów, im bardziej popularne, tym więcej znajdzie krytyki.

Masz w 100% racje. W takim razie jestem jeszcze zbyt malo "odwazny" na az takie "wybijanie" sie z zegarkiem :)

Z drugiej strony Ty masz duzo i mozesz sobie pozwolic na zielonego, bo w calej kolekcji bylby swietnym uzupelnieniem a i do stroju dobierzesz go lepiej :)

Ten JLC odstaje jakością wykonania (liche malowanie białych i czerwonych znaczników na koronkach, na indeksów na tarczy oraz wskazówek) od Rolexa

Czy ktoś jeszcze spotkał się z podobnym zjawiskiem w tym zegarku? Mowa oczywiście o JLC MC Navy Seals Alarm.

Jaką mam szanse na dostanie trefnego egzemplarza kupując zegarek JLC przez internet (czyt. w ciemno) ?

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

W sumie oglądałem ze 3-4 sztuki tego modelu. Nie było nic "lichego". Jakość JLC, czyli widać malowanie tą farbką - wskazówki i indeksy godzinowe, ale lipy nie ma.

Kupię Omega PO 42 mm cal. 8500

Mimo wszystko kupując taki zegarek wolałbym uniknąć zwrotów.

W sumie oglądałem ze 3-4 sztuki tego modelu. Nie było nic "lichego". Jakość JLC, czyli widać malowanie tą farbką - wskazówki i indeksy godzinowe, ale lipy nie ma.

No właśnie, więc może nie taki diabeł straszny... :rolleyes:

Dzięki Łukasz za info.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.