Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bobek6969

Użytkownicy allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

niektórzy z użytkowników allegro 'zasłużyli' na odrębne, wręcz przyklejone wątki (np. Sopockie...). Jednocześnie grupa osób stale tam sprzedających nie jest chyba zbyt szeroka.

 

 

Więc: czy była na forum dokonywana próba oceny rzetelności poszczególnych sprzedawców?? Na dzisiaj miałbym prośbę o ewentualną opinię nt. allegrowiczów szevo26 i elprincessa.

 

A niejako przy okazji: co sądzicie o ich zegarkach:

http://allegro.pl/perfekcyjna-omega-geneve-14k-lite-zloto-sliczna-i2101050404.html

oraz

http://allegro.pl/zloty-zegarek-omega-14k-cal-601-i2101251733.html

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O szevo26 było parę razy na forum, elprincessa nie kojarzę.


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O szevo26 było parę razy na forum, elprincessa nie kojarzę.

 

Hm, szczerze mówiąc wyszukiwarka nie wypluwa żadnych wyników.. - zanim rozpocząłem temat sprawdziłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Trochę "zaoftopuję" względem postu otwierającego, ale tytuł nadaje się do tego co chciałbym napisać.

 

 

 

 

Czy była kiedys koncepcja stworzenia bazy nazw kont allegro/ebay należących do forumowiczów? Może to byłaby dobra baza wiedzy odnośnie pewności sprzedawców. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

szevo26: kupowałem od niego seamaster`a i wszystko było zgodne z opisem i z foto.

Jak dla mnie sprzedawca bardzo ok. (średnia komentarzy na allegro też nie pozostawia wątpliwości)

 

pozdro bachus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa serdecznie

Chciałbym odpisac Panu z Warszawy na informacje jakie umieścił tu na mój temat.

Jak widac wchodze na forum KMZiZ.

Nie jestem super znawcą zegarków i wieloletnim kolekcjonerem, ale orientuje się w kwestii egzemplarzy jakie sprzedaję.

Potwierdzam jeszcze raz, że sprzedaje zegarki z pewnego źródła, oryginalne i w stanie jaki widać tzn. idealnym. Mam je od rodziny z zagranicy.

Co do zaistniałej sytuacji to faktycznie była niefortunna, ale nie do końca wyglądało to tak jak Pan przedstawił.

Pan pisał ze mną do poniedziałku popołudniu, że kupuje zegarki, twierdził, że juz robi przelew, po czym gdy ja juz odmówiłem 2 innym chętnym napisał mi, że zegarki coś tam mu nie pasuje i jednak rezygnuje. Zdenerwowałem się bardzo, gdyż jak zaznaczałem we wtorek rano wypływałem już do pracy i bardzo zależało mi na sprzedaży zegarków do czasu wyjazdu ze względu na ograniczony kontakt telefoniczny i dostęp do internetu oraz plany związane z niespodziewanymi wydatkami jakie mi się pojawiły. Każdy zdenerwował by sie, gdyby odmówił klientom dla jednej osoby, a ta nastepnie wystawiła człowieka do wiatru. Przepraszam za zbyt ostrą reakcję, ale ktoś kto ponoć już robi przelew a nagle rezygnuje choć ma do tego prawo, też nie jest zbyt poważnym kontrahentem. Co do ceny to ostatecznie zgodziłem się na niższą niż poczatkowo ustalona, właśnie ze względu na wyjazd i niespodziewane wydatki, każdemu w zyciu zdarza sie czasem taka sytuacja.

Chciałem też zaznaczyć, że damskich ciuszków juz nie sprzedałem od bardzo dawna z konta na allegro za to zegarków ostatnio juz kilkanaście i mam same pozytywne opinie i nie zdarzyło się, aby ktoś był niezadowolony z zakupu wręcz przeciwnie. Komentarze sa ogólne i nie jest napisane o jaki towar zakupiony chodziło więc proszę, aby Pan nie insynuował, że to komentarze za damskie ciuszki jak to Pan okreslił skoro Pan nie wie, bo to tez bardzo nie poważne. Osoby, które kupiły odemnie zegarki wiedza, że sa zadowolone i to bardzo i taka jest prawda, a sytuacje pojedyńcze każdy widzi ze "swojego punktu widzenia".

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym rezygnowaniem skądś to znam. Miałem podobny przypadek z użytkownikiem Cook na forum, który napisał, że jest zdecydowany na zegarek i bierze na 100%, ale poprosił mnie czy mógłbym poczekać do przyszłej soboty za wpłatą. Oczywiście zgodziłem się, usunąłem zegarek z bazarku, z allegro i co więcej sam napisałem użytkownikowi, że obniżę mu cenę ponieważ uważam, że tarczę należałoby oddać do renowacji. Czekałem do soboty, po czym w sobotę dostałem PW, że z kimś tam rozmawiał, że warto by dać za ten zegarek mniej i napisał do mnie co proponuję :blink:

Odpisałem, że ja już swoją propozycję przedstawiłem wcześniej i że myślałem, że jesteśmy dogadani. Oczywiście Cook już nic na to nie odpisał.

Moim zdaniem lista zaufanych sprzedawców nie ma nic wspólnego z listą sprzedających forumowiczów, bo już dawno minęły te czasy gdzie mogłeś komuś zaufać na słowo, a rzeczone słowo coś znaczyło. Ja już kilka razy się przejechałem na pewnych forumowiczach i dlatego uważam, że ta lista jest bezsensowna. Jest kilka osób, którym nadal bym zaufał na słowo, ale jest to krótka lista.

Co więcej do zdarzenia z cook'iem mimo wcześniejszych kilku nieprzyjemnych dla mnie sytuacji starałem się być fair wobec wszystkich, czy to był nowy, czy stary użytkownik i w przypadku rezerwacji na bazarku nie było u mnie tak, że ktoś na PW napisał biorę, a ja anulowałem rezerwację i sprzedawałem coś na boku. Rezerwacja była dla mnie rezerwacją i tyle. Od ostatniego zdarzenia stwierdziłem, że za dużo razy już wyszedłem na tym wszystkim źle i postanowiłem chrzanić te pseudokoleżeńske zasady jeśli chodzi o ludzi, których tak na prawdę nie znam. Oczywiście nadal jest grupa osób na forum, dla których koleżeńskie zasady będą obowiązywać, ale pozostali przywilejów typu rezerwacja itd. mieć nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.