Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slawcio

Casio DW-5000SL-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to ON NOWY Casio G-Shock DW-5000SL-1ER, dziś dotarł do mnie po tygodniu od zamówienia ;)

post-43945-0-45382200-1332517982_thumb.jpg

post-43945-0-06341900-1332517997_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje szczere gratulacje ;) najlepszy G shock i co najważniejsze stalowy :) jeśli możesz to napisz mi na PW ile dałeś i skąd zamawiałeś??dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

hehehe...od połowy lutego podejmowałes decyzje?? ojj,to musiała byc konkretnie przemyslana ;)) i całe szczescie ze podjeta została własciwa

oczywiscie GRATKI-SZMATKI z okazji nowego nabytku

 

- i tak po pierwszych chwilach co o nim myslisz?? czujesz ta wytrzymałosc na rece czy tylko ja mam takie zboczenie?? :))

 

tez wkręcam sie do pytanka łukasza..gdzie,za ile itp -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli możesz to napisz mi na PW ile dałeś i skąd zamawiałeś??

Napisz tutaj, też się chętnie dowiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pytanie dołączam i ja :) Gratki z kultowego modelu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje szczere gratulacje :) najlepszy G shock i co najważniejsze stalowy :P jeśli możesz to napisz mi na PW ile dałeś i skąd zamawiałeś??dziękuje i pozdrawiam.

 

hmm od czego zacząć:) zegarek kupiłem w Chorwackim sklepie za naprawdę nie duże pieniądze. Z tym sklepem naprawdę nie mam nic wspólnego, ale mogę każdemu go polecić, obsługa/kontakt bardzo szybki i miły, nie było z niczym problemu, wszystko zgodnie z tym co sprzedawca/właściciel tego sklepu korespondował ze mną po przez maila - naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i polecam! w przeciwieństwie do tego sklepu:

www.grandeshop.eu,

www.i-obchod.cz

który odradzam każdemu i to nie tylko jeśli chodzi o zakup zegarka tylko czego "kolwiek" innego z tego "sklepu", sprzedawca prowadzi wirtualny sklep i więcej rzeczy nie ma niż ma i np. w przypadku DW-5000SL-1E ma go na swoich stronach, ale tylko wirtualnie bo w rzeczywistości nie ma go na stanie i po wpłacie pieniędzy wam go nie wyśle poza informacja mailowa typu "przepraszam nie mamy go na stanie, ale od razu jak go otrzymamy to go do Pana wyślemy" :/

 

To chyba na tyle, reszta jak kogoś coś więcej interesuje to proszę o kontakt na priv :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe...od połowy lutego podejmowałes decyzje?? ojj,to musiała byc konkretnie przemyslana :P) i całe szczescie ze podjeta została własciwa

oczywiscie GRATKI-SZMATKI z okazji nowego nabytku

 

- i tak po pierwszych chwilach co o nim myslisz?? czujesz ta wytrzymałosc na rece czy tylko ja mam takie zboczenie?? :))

 

tez wkręcam sie do pytanka łukasza..gdzie,za ile itp -

 

 

troszkę sprostowania dla ciebie i innych nawiązującego do twojego posta i mojego o zakupie DW-5000SL-1ER :D

 

Zegarek kupiłem dawno temu, ale w sklepie www.grandeshop.eu (ten sam "właściciel" co sklepu: www.i-obchod.cz) pieniądze poszły po przez PayPala, zegarka nie dostałem do tej pory pomijając zerowy kontakt mailowy z właścicielem tych portali sklepowych że tak je nazwie.

Zegarka nie ma, moje pieniądze ma właściciel tych wirtualnych sklepów i wszystko oparło się o rozstrzygnięcia/spory w systemie portalu PayPal - ja nie mam kasy i czekam dalej na rozwiniecie tej całej chorej sytuacji :/

W między czasie znalazłem sklep z Chorwacji i tam kopiłem po raz drugi DW-5000SL-1ER, a resztę masz w moim wcześniejszym poście:)

 

 

Co myślę o DW-5000SL-1ER? heheh chyba się "zakochałem" w tym konkretnym modelu :D) a tak na poważnie :) pasek i "bezel" bardzo miły w dotyku, zegarek ma coś w sobie, bo czym więcej na niego się patrzy to coraz bardziej cieszy oko i bardziej się podoba:) Solidne i dokładne spasowanie "elementów", waga hmm jest spora, naprawdę jest jak na swój rozmiar ciężkawy przynajmniej dla mojej osoby, która nie nosiła zegarka na ręku z 6 lat jak nie więcej:) Wyświetlacz prosty, przejrzysty i czytelny, funkcje każdy je zna - są podstawowe i tyle Mi wystarczy do życia:)

Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub chce jakąś fotkę dokładniejszą zegarka to proszę pisać śmiało na priv. z przyjemnością odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

zwrot pieniazków powinien sie udac,choc czasami te sprawy moga sie troszke ciagnac

 

spróbuj sie dowiedziec jaka wersje przedctawia sprzedawca..bo moze mowic paypal'owi ze wysłał

 

wierze ze bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych PayPal w sobotę zwrócił mi pieniądze, a Czech zamknął jedną ze swoich stron:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych PayPal w sobotę zwrócił mi pieniądze, a Czech zamknął jedną ze swoich stron:)

 

I bardzo dobrze, że cała historia zakończyła się pomyślnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moderator wywalił mój watek o sklepie, dla czego? może nie lubi dobrej i zdrowej konkurencji.

Zegarek kupiłem w Chorwackim sklepie - SilverTime który Bardzo Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

olac wątek..wazne ze sprawa jest zakonczona i ze jest wszysko ok

swoja droga..to zle swiadczyło o panu zaa południowej granicy ze strona znikneła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie więcej Spajków na forum - właśnie złożyłem zamówienie. Slawcio, dzięki za namiary na sklep. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie więcej Spajków na forum - właśnie złożyłem zamówienie. Slawcio, dzięki za namiary na sklep. :D

 

mam nadzieje że do prywatnej kolekcji, a nie na handel-zarobkowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

uu..no to proponuje załozyc jakis mini klub

 

hehe..sklep wyprzeda cały towar..bo forumowicze chwycili za portfele :D

-ale trzeba zaznaczyc ze niktóre modele maja droższe..albo ja jakos kiepskawo obliczam

 

1KUNA to 0,5 PLN??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że do prywatnej kolekcji, a nie na handel-zarobkowy :D

Jak najbardziej dla siebie, bo już od jakiegoś czasu chodził mi po głowie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1KUNA to 0,5 PLN??

 

ok. i na chwile obecną: kuna chorwacka (Kn/HKR)- 0,5511 PLN

Na stronie silvertime.eu można zmienić walutę z Kn/HKR na Euro:)

W sklepie SilverTime były tylko 3 sztuki DW-5000SL-1ER :D

 

Jakby ktoś jeszcze chciał Casio DW-5000SL-1ER to znam jeszcze dwa sklepu, które maja je nowe i na stanie - cena ok. 150 euro + przesyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupiłem ostatnią sztukę, bo zniknęła opcja dodania do koszyka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupiłem ostatnią sztukę, bo zniknęła opcja dodania do koszyka. :D

 

wiec w poniedziałek, wtorek zegarek będzie u ciebie:)

dostaniesz paczkę z poczty - zegarek + list z gwarancją/papierami do poczty:)

 

ja teraz szukam bezel-a nowego do DW-5000SL i tu ponowne pytanie do was Panowie, czy bezel z DW-5600 będzie pasował do DW-5000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

wiec w poniedziałek, wtorek zegarek będzie u ciebie:)

dostaniesz paczkę z poczty - zegarek + list z gwarancją/papierami do poczty:)

 

ja teraz szukam bezel-a nowego do DW-5000SL i tu ponowne pytanie do was Panowie, czy bezel z DW-5600 będzie pasował do DW-5000?

 

pewnie ze bedzie pasował,ja mam na swoim taka zamianke..

-mój egzemplarz troche brudnawy i warstwa tasmy samoprzylepnej na szkle sie odkleja ale ogólnie jest wszystko do przyjecia

 

dsc0042kv.jpg

 

dsc0044la.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze bedzie pasował,ja mam na swoim taka zamianke..

 

 

 

no to super:) później kupie sobie oryginalny bezel razem z paskiem bo znalazłem fajna stronkę z gratami do Casio:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrovka, oryginalny bezel i pasek w DW-5000SL jest wykonany z takiego samego materiału co DW-5600E czy jest bardziej miękki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

oryginalny pasek z DW5600E jest o wiele bardziej sztywniejszy od tego oryginalnego z DW5000SL

-DW5000SL ma na klamerce napis INDONESIA,bałem sie o jakosc..ale zaskoczyłem sie na plus - - przynajmniej w moim egzemplarzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalny pasek z DW5600E jest o wiele bardziej sztywniejszy od tego oryginalnego z DW5000SL

-DW5000SL ma na klamerce napis INDONESIA,bałem sie o jakosc..ale zaskoczyłem sie na plus - - przynajmniej w moim egzemplarzu

 

 

dziś w sklepie/serwisie ZIBI Pan powiedział że oryginalny bezel + pasek do DW-5000SL będzie kosztował 80zł i 4 tygodnie czekania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie najgorzej jak na limitowany model, którego już nie ma w produkcji i sprzedaży. Dobrze wiedzieć. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.