Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a z tym Rottorem to o co chodzi. Rosjanie taką nazwę wymyślili, czy ktoś coś sobie nakleił, bo pierwszy raz coś takiego widzę :shock:

Firma Rotor zamówiła sobie zegarek reklamowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert pokłony przed chrono. Cudowny!


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

 

WŁALA...

 

(...)

 

Niestety wskazówka stopera jest nieoryginalna...

 

niezły zegareczek

gratuluję


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek już prezentowałem parę postów wyżej, ale zdarzyła się imprezka, na której trafiło mu się być ze mną....

 

post-4379-0-83110400-1330811582.jpgObrazek

 

Ogórkom nie zaszkodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bali_82
Ogórkom nie zaszkodziło?

 

Nam zaszkodziło, ale to tylko dlatego, że za dużo.... tych ogórków zjedliśmy :lol:

 

PRIMY - pierwsza klasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem za bardzo gdzie wrzucić ALE 2 takie zegareczki (trzeci wróci w pon/wt z kuracji) :P

 

Taki Błonex (nie mój ale akurat leży u mnie na stole to pokażę :lol: )

 

post-19315-0-59004900-1330812106.jpg

 

post-19315-0-08258000-1330812108.jpg

 

I taka oto Rakieta - generalnie to już dawno miałem zamiar ją nabyć ale jakoś dopiero teraz do mnie trafiła :)

 

post-19315-0-41548600-1330812109.jpg

 

post-19315-0-29470900-1330812111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta bajer. Super sprawa z tymi wskazówkami. Całkiem oryginalnie. Gratuluję zakupu.


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :P ten paseczek co tam koło Błonexa leży to do Poljota którego niedługo odbieram :) mam pytanie do tej rakiety - jaką ona ma rezerwę chodu? Bo ta moja ma ogromną albo olbrzymią żeby nie napisać że porażającą... 2 dni chodziła u zegarmistrza i nic (to oznacza że koło 40-48 godz) u mnie zauważam to samo - nie mam nawet czego codziennie dokręcać tak mało zużywa energii na dobę :shock: chyba ją dziś nakręcę na full i zostawię ile pójdzie :roll: btw właśnie te wskazówki skłoniły mnie do zakupu - a niedługo może założę jej nóweczki sztuki bo godzinowa jest trochę przytarta na końcu ale będą oryginały nówki to czemu nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Ja też nie miałem za bardzo gdzie wrzucić ALE 2 takie zegareczki (trzeci wróci w pon/wt z kuracji) :P

 

Taki Błonex (nie mój ale akurat leży u mnie na stole to pokażę :lol: )

 

Mariusz, Blonex jest superowy, ale podpowiedz właścicielowi żeby umył tarczę - widzę że to jest typowy, łatwo zmywalny nalot. Eekt może go zaskoczyć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Rakieta ma podobną rezerwę chodu.

Gdzieś w postach na tym forum pisali różni właściciele Rakiet o podobnej rezerwie.

Widać Rakiety tak mają.


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale podpowiedz właścicielowi żeby umył tarczę

 

Właścicielce :lol: to jest błonex mojej dziewczyny hehe (nie ma to jak dziewczyna która też lubi zegarki :mrgreen: ) a tarcza już była myta ale więcej się nie dało podobno :/ Fakt że była tarcza w gorszym stanie ale można by jeszcze popróbować - a co masz na myśli? Wodę z płynem czy mydłem lub coś pod ten gust czy coś mocniejszego? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tej rakiety - jaką ona ma rezerwę chodu? Bo ta moja ma ogromną albo olbrzymią żeby nie napisać że porażającą... 2 dni chodziła u zegarmistrza i nic (to oznacza że koło 40-48 godz) nie mam nawet czego codziennie dokręcać tak mało zużywa energii na dobę

 

Rakiety na tym mechaniźmie spokojnie idą około 2 doby. Są oczywiście różnice w poszczególnych egzemplarzach. Mam sporo Rakiet na tym mechaniźmie, niektóre po pełnym nakręceniu idą 44 godziny, niektóre 48, a jedna aż 49,5 godziny

Jeśli Twoja Rakieta pracuje bez nakręcania nawet ponad 2 doby i tak trzeba nakręcać ją codziennie. Wtedy będzia szła dokładnie i równo. Jeśli będziesz nakręcać ją raz na 2 dni, to w drugim dniu może już nie trzymać dokładności, a w kilku ostanich godzinach pracy, chód może nie być płynny.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - w końcu i tak codziennie nakręcam pozostałe zegarki to tam różnicy nie zrobi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
ale podpowiedz właścicielowi żeby umył tarczę

 

Właścicielce :lol: to jest błonex mojej dziewczyny hehe (nie ma to jak dziewczyna która też lubi zegarki :mrgreen: ) a tarcza już była myta ale więcej się nie dało podobno :/ Fakt że była tarcza w gorszym stanie ale można by jeszcze popróbować - a co masz na myśli? Wodę z płynem czy mydłem lub coś pod ten gust czy coś mocniejszego? :P

 

_GORĄCA_ woda z płynem, moczenie przez 15 min, i mycie miękkim pędzlem (jak twoja dziewczyna lubi zegarki, to w ciemno bierz pędzel do pudru w granulkach :-) )...

Sam się ździwisz :-)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO

Dawno nie miałem czasu na zdjęcia, więc podsumowanie zbiorów :-) :

 

Zanabyty w ramach kompletacji "pionowych datowników"

s1gs8.jpg

 

Poljocik - miał być dawcą koperty bo był w opłakanym stanie, ale umyty i "zawskazówkowany" - idzie jak burza!

post-0-0-97917800-1330812367.jpg

 

Łucz "deluksowatywny" po leczeniu :-)

l1mn4.jpg

 

Rakieta

r1yq6.jpg

 

Rakieta kupiona dla koperty i wskazówek, a tu ... też dziarski staruszek ! Ma ktoś tarczę na zbyciu :-)?

r2pu7.jpg

 

Komandir w wersji kosmicznej :-)

post-0-0-12213600-1330812373.jpg

 

I taka Sława wzięta z litości ...

post-0-0-05616900-1330812377.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do rakety jak ta z nieładną tarczą mam kilkadziesiąt kompletów wskazówek, ale te chyba wyglądają dość dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Do rakety jak ta z nieładną tarczą mam kilkadziesiąt kompletów wskazówek, ale te chyba wyglądają dość dobrze?

 

Wskazówki są super, nawet sekundnik "z serduszkiem". Tarcza tragedia, trochę umyłem, ale lepiej - nie będzie. Za to reszta - niezła. Tarczę chętnie adoptuję ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Slavy wyjętej z lodówki...


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze coraz wieksze zainteresowanie zegarkami z lat 70. Komandir sietny :mrgreen: . Nie moge sie doczekac kiedy rusze na lowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie gratuluję. To 42 mm robi wrażenie. Chyba był już taki na forum?


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponownie gratuluję. To 42 mm robi wrażenie. Chyba był już taki na forum?

 

Nie było...


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.