Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, mam tych budzików około pół setki, ale takiego mi brakuje. Jak Ci się znudzi pisz na pw.

Dziś widziałem taki na allegro.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska na piątkę :) właśnie mi dostarczyła sławcię :wub: post-77386-0-23791500-1435597360.jpgpost-77386-0-67911400-1435597373.jpg

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-79147-0-65061500-1435598333_thumb.jpgSuper Hit,najbardziej pożądany Poljot przez kolekcjonerów,staży wyżeracze tu wiedzą o czym mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Poljocik, mam takiego, ale tarcza słaba. Przy okazji, jakby komuś zbywała taka tarcza to chętnie kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 cent serio porządny? Ostatnio na bazarku go widziałem ale niesprawny to nie wziąłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie, jak go nie chcesz, a tarcza jest w dobrym stanie to zakup dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wydała mi się w dobrym stanie. Za ile to nie mam pojęcia bo nie pytałem. Szukałem sprawnych akurat... Wiedziałem że będę żałować że go też nie wziąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat byłem zapatrzony w moją trójce które wziąłem i chwaliłem się nimi wczoraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, facet mi Ją w sumie dał za darmo. to co pisałem w szybkim opisie. Według mnie część mechaniczną można raczej bez problemu naprawić. Gorzej jednak z kopertą która jest przetarta. Jak się nie sprzeda to za m-c zrobię mechanizm mianowicie czyszczenie i tą date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

To jest pytanie, twierdzenie czy odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, facet mi Ją w sumie dał za darmo. to co pisałem w szybkim opisie. Według mnie część mechaniczną można raczej bez problemu naprawić. Gorzej jednak z kopertą która jest przetarta. Jak się nie sprzeda to za m-c zrobię mechanizm mianowicie czyszczenie i tą date.

Może ja sam zrób :) fajna zabawa i nauka ;) Sam nie tak dawno nie umiałem nic zrobić, a dzisiaj już oszczędzam na zegarmajstrach ;) (ale tylko przy tych mniej cennych zegarkach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bartku zgodzę się z Tobą ale osobiście ten zegarek nie będzie mi się nosić dobrze choć mogę się mylić. (mam nadzieję). Do póki nie zdobędę potrzebnych narzędzi nie mam co startować gdziekolwiek i na cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Ja zaczynałem od pilniczka do paznokci i Pobiedy :) I tym pilniczkiem uruchomilwm ze 2-3 zegark :) Pilniczek oczywiście na kamieniu formowałem do danej wielkosci śrubokręta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pogadajmy lepiej na PW albo czacie jakimś bo zaraz mod nas pogoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pogadajmy lepiej na PW albo czacie jakimś bo zaraz mod nas pogoni

To może wrzuce świeżo kupione śrubokręty, żeby nie dostać bana :) A priv to moze jutro bo dzisiaj już po dobranocce i ide spać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza Pobieda:

post-61474-0-17036100-1435609727_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.