Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Z paskiem czy bez odłożyć do skrzynki.

Po 2-3 latach koniecznie zanieść do majstra na pełny serwis, potem delikatnie odłożyć do skrzynki.

Procedurę powtarzać regularnie.

No właśnie ku temu się skłaniam, a jak mnie najdzie ochota to na nadgarstek najwyżej Arbuza założę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Arbuz będzie dobrze wyglądał w skrzynce obok Californi.

O takie zegarki trzeba dbać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno w drewnianych skrzynkach nienoszonym zegarkom, jakby je w trumnach za życia zamykać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno w drewnianych skrzynkach nienoszonym zegarkom, jakby je w trumnach za życia zamykać ;)

Masz plusa :)

Też się na tym łapie że mało mnie cieszą zegarki w pudłach za to te "na widoku cieszą bardzo. Tylko że z czasem inni domownicy źle przyjmują informacje ze trzeba zdjąć telewizor ze ściany bo to ostatnie miejsce gdzie można nowa gablotkę powiesić :D

 

post-47356-0-30726400-1485610208_thumb.jpg

 

post-47356-0-57672700-1485610296_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paskiem czy bez odłożyć do skrzynki.

Po 2-3 latach koniecznie zanieść do majstra na pełny serwis, potem delikatnie odłożyć do skrzynki.

Procedurę powtarzać regularnie.

 

Kilka pytań do szanownego Kolegi bo temat żywo mnie zainteresował :) .A co jeśli ktoś ma 200-300 lub więcej sztuk do noszenia? :) czy oznacza to noszenie partiami do majstra i smarowanie w czasie o którym pisałeś?? Samo kilkukrotne ściąganie wskazówek spowoduje luzy. Raz musiałem 5 razy ściągać wskazówki w jakimś poljocie automat 23 kamyki bo coś nie grało. Luzy były straszne. Nauczyło to mnie kilku rzeczy ale to na inny temat. Czy noszenie do majstra dotyczy wszystkich czy tylko noszonych. Moim zdaniem gdy zegarek ma warunki przechowywania laboratoryjne czyli domowe to po pełnym serwisie może hulać baaardzo długo :) Jeśli możesz to przenieś proszę wątek do technicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kilka pytań do szanownego Kolegi bo temat żywo mnie zainteresował....

Chyba będę musiał załączać pod każdym postem objaśnienia treści.

Albo chociaż hasła naprowadzające typu: sarkazm, ironia, drwina, kpina, szyderstwo, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał załączać pod każdym postem objaśnienia treści.

Albo chociaż hasła naprowadzające typu: sarkazm, ironia, drwina, kpina, szyderstwo, itp.

 

nic z tych rzeczy, absolutnie. pytam o samą istotę sprawy, czy jest potrzeba taka mając sporą kolekcję i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

nic z tych rzeczy, absolutnie. pytam o samą istotę sprawy, czy jest potrzeba taka mając sporą kolekcję i tyle.

Po pierwsze: uważam, że mając nie wiadomo jak liczną kolekcję trzeba wszystkie zegarki co jakiś czas bujnąć, czyli przynajmniej nakręcić.

Po drugie: wszystkie moje zegarki są na paskach gotowe do założenia na nadgarstek.

Po trzecie: ja chyba trochę inaczej podchodzę do tematu kolekcjonowania zegarków.

Dla mnie zegarek jest przedmiotem użytkowym i nie wyobrażam sobie tylko na niego patrzeć przez szybkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: uważam, że mając nie wiadomo jak liczną kolekcję trzeba wszystkie zegarki co jakiś czas bujnąć, czyli przynajmniej nakręcić.

Po drugie: wszystkie moje zegarki są na paskach gotowe do założenia na nadgarstek.

Po trzecie: ja chyba trochę inaczej podchodzę do tematu kolekcjonowania zegarków.

Dla mnie zegarek jest przedmiotem użytkowym i nie wyobrażam sobie tylko na niego patrzeć przez szybkę.

 

no i prawie pełna zgoda :) co do trzeciego to wyjątkiem będzie NOS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

no i prawie pełna zgoda :) co do trzeciego to wyjątkiem będzie NOS :)

Nos nie będzie wiecznie NOS-em.

Ile można go utrzymywać w dziewiczym stanie, tylko nakręcając ?

5-10-15-20 czy więcej lat ?

W końcu trafi na jakiś serwis i przestaje być NOS-em.

Z drugiej strony mechanizmy tych NOS-ów z lat chociażby 90-tych czy 80-tych, że nie wspomnę o starszych, muszą pracować w asfalcie.

Co z tego, że z wierzchu lśniący i błyszczący, a w środku syf z malarią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nos nie będzie wiecznie NOS-em.

Ile można go utrzymywać w dziewiczym stanie, tylko nakręcając ?

5-10-15-20 czy więcej lat ?

W końcu trafi na jakiś serwis i przestaje być NOS-em.

Z drugiej strony mechanizmy tych NOS-ów z lat chociażby 90-tych czy 80-tych, że nie wspomnę o starszych, muszą pracować w asfalcie.

Co z tego, że z wierzchu lśniący i błyszczący, a w środku syf z malarią.

Ano coś w tym jest;)

 

wypassportowane z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Dla mnie zegarek jest przedmiotem użytkowym i nie wyobrażam sobie tylko na niego patrzeć przez szybkę.

Mam to samo, przez szybe to sobie mozna popatrzec na rybki, ewentualnie na eksponaty muzealne, a nie na zegarki. Je trzeba nosic, dotykac, sluchac bicia, etc.

Calkiem jak z kobieta.

Edytowane przez jarozlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, przez szybe to sobie mozna popatrzec na rybki, ewentualnie na eksponaty muzealne, a nie na zegarki. Je trzeba nosic, dotykac, sluchac bicia, etc.

Calkiem jak z kobieta.

Zwróć uwagę na to, że zegarki, którymi się tutaj tak zachwycamy, to są zwykle już bardzo dojrzałe kobiety.

A noworuski Wam ponoć nie pasują. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak wiele mówi  się o kobietach, to jeden kolega mówi do drugiego że ma fajną żonę i czy dobra jest w łóżku ? ten odpowiada; eeeeeee... tam , różne są opinie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze na wpol udane lowy.Na pol bo zegareczki do przegladu,ladnie chodzi tylko Raketa (chociaz mechanizm rusza sie w srodku),kopernik o dziwo chodzi tylko odwrocony  do gory deklem.A Poljocik ma ulamany walek koronki.

post-40159-0-51564900-1485697638_thumb.jpg

post-40159-0-07248900-1485697652_thumb.jpg

post-40159-0-24438500-1485697686_thumb.jpg

Edytowane przez sergius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze na wpol udane lowy.Na pol bo zegareczki do przegladu,ladnie chodzi tylko Raketa (chociaz mechanizm rusza sie w srodku),kopernik o dziwo chodzi tylko odwrocony do gory deklem.A Poljocik ma ulamany walek koronki.

Bardzo ładne. Rakietę jak coś chętnie przygarnę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne. Rakietę jak coś chętnie przygarnę. :)

Kopernik bedzie na wymiane albo do sprzedazy bo juz w kolekcji mam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopernik bedzie na wymiane albo do sprzedazy bo juz w kolekcji mam. :)

Miałem na myśli tą pierwszą srebrną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poskładałem sobie końcu zima z centralną sekundą. Nie wiem czy katalogowo jest ok ale mnie się podoba :)

attachicon.gifIMG_20170129_163214

attachicon.gifIMG_20170129_163415

 

wypassportowane z tapatalka

 

Zmień wskazówki i będzie super :)

 

A ja dzisiaj kupiłem taką damkę. Zegareczek na pieknej bransolecie. Najciekawsza jednak jest sygnatura z boku koperty. Ktoś pomoze mi to rozszyfrować?

Plague 5mOR  czyżby to była informacja o użytym materiale? Jezeli tak to jaki to  materiał?  Ktoś, coś?

post-26962-0-49987200-1485714586_thumb.jpg

post-26962-0-44853600-1485714601_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.