Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby pies Ci się znudził, to pisz na priw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ten post?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page-720?p=1919597&do=findComment&comment=1919597

 

Rzadko się tak trafia ale tym razem tak wyszło, że przeczytałem Grzeska wpis, krótka analiza zdjęć i sprzedającego i .... klik.

Gdzieś w  głowie błąka się myśl, że nie było fotki mechanizmu, zegarek lakonicznie opisany, cena niska a sprzedający ma tylko 4 komentarze.

Nic, kasa przelana - pewnie zegarek przyjdzie w przyszłym tygodniu to się okaże czy okazja czy wtopa.

Przyszedł dziś

7236752_IMG_20170127_141005.jpg

 

 

Ogólne oględziny wypadły nadzwyczaj dobrze, troszkę drobnych rys na szkle ale jest całe i oryginalne, koperta bez rys, wszystko działa, chrono zeruje w punkt  za każdym razem - jest dobrze  :)

Na początek precz z bransoletą i oglądam już dokładniej....

7236750_IMG_20170127_141606.jpg

7236751_IMG_20170127_141634.jpg

 

 

 

...... jakby dziewiczy teren. No dobra zobaczymy co jest w środku. Dekiel nie chciał "puścić" ale udało się bez żadnej rysy otworzyć  :rolleyes:

7236755_IMG_20170127_142322.jpg

Na moje oko to raczej nie grzebany  :D

Troszkę brudku z gwintu usunąłem, dekiel zakręciłem, trzeba by pasek założyć jakis porządniejszy....

 

7236757_IMG_20170127_143248.jpg

 

 

... i na łapkę.

 

7236756_IMG_20170127_143950.jpg

 

 

Szkło trzeba wypolerować ale to już nie dziś 

 

7236749_IMG_20170127_145859.jpg

 

Dzis cieszy  :)

 

 

 

 

Dzięki wielkie Grzegorz - dzięki Twojemu wskazaniu w okazjach  zdobyłem moje pierwsze chrono na 3133 i to w stanie nie noszonym  :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ten post?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page-720?p=1919597&do=findComment&comment=1919597

 

Rzadko się tak trafia ale tym razem tak wyszło, że przeczytałem Grzeska wpis, krótka analiza zdjęć i sprzedającego i .... klik.

Gdzieś w  głowie błąka się myśl, że nie było fotki mechanizmu, zegarek lakonicznie opisany, cena niska a sprzedający ma tylko 4 komentarze.

Nic, kasa przelana - pewnie zegarek przyjdzie w przyszłym tygodniu to się okaże czy okazja czy wtopa.

Przyszedł dziś

 

 

Piękny!!!Aż się płakać chcę, że się spóźniłem......... Zazdroszczę i oczywiście gratuluję! Stan przepiękny!   :wub:

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romku, niech Ci dobrze służy. Cieszę się że dołączyłeś do grona posiadaczy czarnego chrono.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Roman pojechałeś. Piękny Poljocik. Gratuluję :)

 

Ps. Tylko uważaj bo to zarażliwe ;)

Wiesz jak sobie pluje w brodę po tamtej Sekodzie?!

Ale tu fajnie się trafiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romku, niech Ci dobrze służy. Cieszę się że dołączyłeś do grona posiadaczy czarnego chrono.

To dzięki Tobie Grzegorz. Dziękuję.

Do niedawna tylko kieszonkowe chrono mnie interesowały ale ....

Chyba jestem na tym etapie że trzeba mieć każde chrono w gablotce  :)

Zostało do zdobycia naręczne 3017 (a mogłem mieć ale nie chciałem :(. )

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z życzeń na 2017 do wykreślenia. Stan średni, ale i tak mnie bardzo cieszy- Wympieł :)

post-86227-0-69792900-1485599590_thumb.jpg

 

Troszkę lepsze zdjęcie Rakiety pokazywanej już w tym temacie jakiś czas temu. Nadal mnie zachwyca :)

post-86227-0-10527400-1485599717_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze z forum mam piękny dylemat. Zakładać pasek i nosić, czy zakładać pasek i odłożyć do skrzynki na zegarki? :)

10c37f853cda0679med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze z forum mam piękny dylemat. Zakładać pasek i nosić, czy zakładać pasek i odłożyć do skrzynki na zegarki? :)

Ja chętnie ponoszę ;)

Edytowane przez jazzualdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam jak to nosić? Jakiś pijany grafik projektował. Góra rzymskie dół arabskie cyfry, co to jest?! :o:blink::huh::D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Dzięki koledze z forum mam piękny dylemat. Zakładać pasek i nosić, czy zakładać pasek i odłożyć do skrzynki na zegarki? :)

 

Z paskiem czy bez odłożyć do skrzynki.

Po 2-3 latach koniecznie zanieść do majstra na pełny serwis, potem delikatnie odłożyć do skrzynki.

Procedurę powtarzać regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to ma być?tarcza kalifornia w prawilnym radzieckim zegarku?tfu,na tory z nim  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki koledze z forum mam piękny dylemat. Zakładać pasek i nosić, czy zakładać pasek i odłożyć do skrzynki na zegarki? :)

 

Też na takiego poluję, świetnie wygląda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.