Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 0.1

Policzmy FROGMANy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

Wiec tak..oficjalnie prosze o dopisanie mnie ponownie do listy :)

 

GWF-1000BS

 

Vhop3ZL.jpg

 

NqHEWeS.jpg

 

przepraszam za jakosc i swiatlo,ale nie mam ani sprzetu a tym bardziej zdolnosci - pozatym to tylko fotka podgladowa,a te zawsze traktowalem jako 'zdjecia robocze'

Pierwsze wrazenie? Troszke brudny i do przemycia.

Jako uzywka wyprodukowana w lipcu 2011 i zakupiona w 2014,noszona, to faktycznie ma mikro 'dotkniecia' na bezlu i malenkie wytarcia na pasku.Klamerka ma dwie mikro ryski ktore sa wrecz nie widoczne.Dolny bezel bez przebarwien i dekiel jak z fabryki !!

Ogolnie mozna powiedziec ze nia ma uszkodzen i jestem bardzo zadowolony :)

 

aaa..mam wrazenie ze ta wersja ma odrobine twardszy pasek od zwyklej wersji GWF-1000..Przynajmniej moja byla wersja z 2009 miala minimalnie miekszy

 

Takze panowie,prosze o dopisanie..wracam do gry :P

 

Ps...A tamtego zwyklego co odsprzedalem tez kiedys odkupie ze wzgledu na numer seryjny:)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. BB203 ............... GWF-1000

2. Mpxxl ................. GWF-1000

3. Mpxxl ................. DW-6300

4. Mpxxl ................. GW-200TC

5. Mpxxl ................  GW-8200

6. Mpxxl ................. DW-9900

7. Mrovka .............. GWF-1000BS

8. Yogasek ............ GWF-1000

9. Zbyszek.............. GWF-D1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrówka graty froga! 

Jakoś nigdy nie wzbudzał on we mnie zachwytu ale od momentu jak wypuścili jego następce zacząłem dostrzegać jego piękno. :) Oczywiście mam na myśli wersję GWF-1000.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze fajniejsze, bo po otwarciu jest napis G-Shock zamiast Casio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Waldzior tez mam takie, ale siedzi w nim inny frog.

 

mpxxl - jakos kupione osobno? Czy dostales to z innym zegarkiem? Strasznie zaluje,bo mialem takie przy zakupie GW5000,ale zniszczylo mi sie  :P

-Powiem Ci ze ten Twoj frog chyba jest bardziej klimatyczny niz moj:) Nie masz zamiaru mu dac drugiego zycia? Gdzies czytalem na forum ze nie dobrze dla zegarka trzymac w nim zuzytej baterii - podobno maks 2 lata mozna tak trzymac

 

Mrówka graty froga! 

Jakoś nigdy nie wzbudzał on we mnie zachwytu ale od momentu jak wypuścili jego następce zacząłem dostrzegać jego piękno. :) Oczywiście mam na myśli wersję GWF-1000.

 

A mnie sie podoba wersja D1000..gorzej juz jest z jego cena - i nie powiem,gdybym mial tylko okazje przymierzyc i jeszcze gdyby jakim cudem okazalo sie ze moje wrazenia nadgarstkowe bylyby podobne do moich wrazen nadgarstkowych w wersji 1000 - - to szukalbym okazji :P

-Dzieki za gratki,bo udalo sie dorwac sztuke w calkiem przyzwoitym stanie - mialem stracha w jakim stanie przyjdzie.

 

ale panowie..nic nie przebije ergonomicznych ksztaltow GW200 - to jest dopiero przyjazny frog dla nadgarstka,oczywiscie tylko w mojej opini

Edytowane przez mrovka
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurek ze mnie żaden ale taką dwusetkę chętnie bym przygarnął.  :)

 

1357922598.jpg

 

12784038_1222863627743416_759782603_n.jp

 

FrogmanDualTime_04JUL14_zps8a593852.jpg

 

Chociaz w GW-201 bardziej podoba mi się podział wyświetlacza. Odseparowanie Nazwy dnia tygodnia i daty jednak kolorystyka już nie bardzo.

 

P9040187.jpg

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ten zolto czarny mial fajna plakietke w zestawie

 

5apie6T.jpg

 

wogole te wszystkie wersje mialy straszny urok..a te znaczki tych wielorybow wbrew pozora naprawde dawaly radosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mrovka

Pudełko było w komplecie - zegarek ściągałem z Japonii. Baterię niebawem wymienię, padła niedawno (mam tu 2ch takich pacjentów).

Podświetlenie w tym DW-8200 jest z fajnym nurkiem, ale klasyka dla mnie to DW-6300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

No to Mrovka możesz swojego Froga teraz zmodować. Dolny bezel na przykład. ;-)

 

tego sie wlasnie obawiam :P ... ze przy chwili slabosci kupie do niego kompletne zolte i kompletne czerwone ubranie - zawsze mi to chodzilo po glowie

 

- na dodatek trzeba zauwazyc,ze do modowania,ta wersja jest o wiele lepsza niz wersja zwykla ze srebrnym koleczkiem

 

Kurcze,a juz myslalem ze jakos mi sie juz poukladalo wszystko,ze mania przeszla..a tu chwila roztargnienia,odrobina sentymentow za zwykla wersja i nie planowany plan na 2016 zostal zrealizowany :P

-zupelnie jak trollu,tez mu wpadly nie planoweane dwa G.

 

@Mrovka

Pudełko było w komplecie - zegarek ściągałem z Japonii. Baterię niebawem wymienię, padła niedawno (mam tu 2ch takich pacjentów).

Podświetlenie w tym DW-8200 jest z fajnym nurkiem, ale klasyka dla mnie to DW-6300

 

Kurde,to moze poprostu nastepnym razem wysle zegarek do Ciebie ?:P ..Zmienialem baterie u zegarmistrza w DW5000SL i cos sie zle zlozyl bo przyciki nie pracuja tak jak powinny..i pomyslec ze oddalem do zegarmistrza bo nie chcialm w nim grzebac osobiscie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurde,to moze poprostu nastepnym razem wysle zegarek do Ciebie ? :P

 

Wymienię w sensie, że pójdę do zegarmistrza. Ale własnie się o nie obawiam :wacko:  (bo takie dziewicze i bez skazy! ^_^ ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Widze ze takie 'obawy' ma kazdy z nas.

Ja wyslalem swojego 'spajka' do angielskiego serwisu Casio.Niestety taz znalazlem negatywne opinie na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

jak klocki lego :) co prawda zdjecie znow podgladowe i ubrania zalozone na szybko i na sucho..ale kolory prezentuja sie to tak

 

SW4bf1R.jpg?1

 

nEOIsAa.jpg

 

po pierwszym przymierzeniu zolty chyba bede oddawal do tiktox - oczywisc wszystko z nim w porzadku,ale chyba jak dla mnie zbyt jaskrawy i pozatym nie za bardzo wspolgraja te czerwone akcenty z koperty z zolta obudowa :)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty wypas na lato! Super wygląda.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić takie cuda?


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty wypas na lato! Super wygląda.

 

Dokładnie żółty jest kozacki na na lato, ale to tobie ma sie podobać. Moim zdaniem czerwone akceny jak najbardziej pasuje do żółtego.  


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

troszke sie pobawilem

 

Wiem ze napewno zostanie 'czerwonoskory' :)

 

jxeHbgb.jpg

 

YcLEmKT.jpg

 

mUJu4Vg.jpg

 

w6xBqGt.jpg

 

i napewno do codziennego obcowania bede zakladal wersje 'black' 

 

1R4GBLE.jpg

 

EHM6r4U.jpg

 

jzKnoY0.jpg

 

co do zoltego,macie racje ze na wakacje bylby idealny..zwlaszcza na jakiejs bajkowej plazy,pod palmami ze skretem miedzy palcami i z zimnym napojem z parasolka

Ale jakos dla mnie za duzy kontrast miedzy dolna i gorna obudowa bezla..moze gdyby byla zolta :)

Tak czy inaczej..napewno wraca do sklepu

 

FNUVf0C.jpg

 

dSPattd.jpg

 

 

przepraszam za spam,no ale poprostu ciesze sie z niego - mam nadzieje ze nie odbierzecie mnie zle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spam, to byłby, gdybyś nie na temat się wypowiadał a to jest jak najbardziej na miejscu :)

Oba kolory są super. Mam Romka w tych kolorach i jeśli nie nosisz się cały rok na czarno, to fajnie np latem założyć coś żółtego lub np czerwony zegarek do czerwonych butów czy wstawek lub koszulki.

Może jak będę miał 50 lat to żółtego zegarka nie założę ale póki człowiek młody to jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

No i tym ostatnim zdaniem posumowales wszystko,upewniajac mnie w moim przekonaniu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.