Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Cartier concept watch - ID2

Rekomendowane odpowiedzi

to jestem bardzo ciekaw, co dla Ciebie w zegarkach jest wynalazkiem rewolucyjnym ? Jest coś takiego w ogóle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucyjnym byłby zegarek o napędzie atomowym :) Mimo wszystko ja skłaniałbym się iz rozwiązanie wprowadzone przez Cartiera jest bardzo dużym krokiem naprzód. Oczywiście mozna toczyć teraz dyskusję co uważamy ze rozwiązanie rewolucyjne.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jestem bardzo ciekaw, co dla Ciebie w zegarkach jest wynalazkiem rewolucyjnym ? Jest coś takiego w ogóle ?

 

Oczywiście. Na przykład:

1. Wynalazek zegara mechanicznego zastępującego zegary słoneczne i wodne

2. Wynalazek napędu sprężynowego

3. Wynalazek regulatora balansowego który w połączeniu z ww napędem sprężynowym umożliwił konstrukcję zegarków noszonych

4. Wynalazek mechanizmu "kwarcowego"

5. Wynalazek zegara atomowego

 

To tak hasłowo oczywiście.

Natomiast wielu innych, niezwykle ważnych wynalazków (np naciąg główkowy, różne rodzaje wychwytów, zegarek naręczny itp itd) za rewolucyjne nie uważam, choć miały nieraz gigantyczne znaczenie dla rozwoju zegarmistrzostwa


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucyjnym byłby zegarek o napędzie atomowym :) Mimo wszystko ja skłaniałbym się iz rozwiązanie wprowadzone przez Cartiera jest bardzo dużym krokiem naprzód. Oczywiście mozna toczyć teraz dyskusję co uważamy ze rozwiązanie rewolucyjne.

 

A dlaczego mielibyśmy nie toczyć? Przecież forum jest od tego właśnie, żeby dyskutować.

Nie można ograniczać się do komentowania każdej nowości słowem "cudny", "genialny", "fantastyczny", "brzydki" itp. to znaczy można, ale nie jest to rozwijające


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.