Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl ZENITH Star

Rekomendowane odpowiedzi

Modele z częściowo otwartą tarczą oraz ze wskazaniem faz księżyca to dwaj nowi członkowie kolekcji zegarków dla Pań, zaprezentowanej przez manufakturę z Le Locle.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, dla kobiet coś pięknego! Gdyby moja lepsza połówka starała się choć trochę szanować zegarki... Niestety jej Tag i Omega nie wyglądają już za dobrze :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, dla kobiet coś pięknego! Gdyby moja lepsza połówka starała się choć trochę szanować zegarki... Niestety jej Tag i Omega nie wyglądają już za dobrze :(

U mojej żony podobnie - ostatnio kupione zegarki otrzaskane, porysowane jak Jej samochód :rolleyes:


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojej żony podobnie - ostatnio kupione zegarki otrzaskane, porysowane jak Jej samochód :rolleyes:

No właśnie, i kup tu babie coś ładnego i drogiego :D Ostatnio oglądałem sobie jej zegarki i się załamałem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Łał, dla kobiet coś pięknego! Gdyby moja lepsza połówka starała się choć trochę szanować zegarki... Niestety jej Tag i Omega nie wyglądają już za dobrze :(

 

Mądra kobieta. Zegarki to się nosi, a nie do nich modli :). Po co przejmować się pierdołami ?. Ile na moim AP jest już rys... musiałbym mieć wyjątkowo puste życie żeby każdą z nich się przejmować. A co do idealnego wyglądu, to ja mam z kolei świra na punkcie płyt gramofonowych i CD. Nie cierpię mieć porysowanych i pozaginanych okładek. Ostatnio jak z Empiku trafiła mi się taka płyta, to byłem trochę wkurzony. Już nic więcej od nich nie kupię. Nie ma to jak Japonia - jak kupować płyty to tylko od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Mariusz, ja tak jak Ty masz z płytami, mam z zegarkami. Jestem uczolony na rysy, choć te jak wiemy są nieuniknione. Mimo to bardzo szanuje swoje zegarki i każdy z nich wygląda wciąż jak nowy :) Czego nie można już powiedzieć o zegarkach mojej młodej :angry:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No widzisz Mariusz, ja tak jak Ty masz z płytami, mam z zegarkami. Jestem uczolony na rysy, choć te jak wiemy są nieuniknione.

 

No tak, tylko że rysę z zegarka da się usunąć. Z porysowaną czy pozaginaną okładką już nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż potwierdza się to co powiedziałem tydzień temu....,że Zenith robi najpiękniejsze zegarki dla Pań.

Fantastyczne...oryginalne bez banalnych rozwiązań rodem z marek modowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.