Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jajacek 1

ORIENT TITANIUM M-FORCE BEAST NAVY BLUE 2

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałes go na zywo , brzydki jak noc listopadowa , kolorowy zawót glowy i jescze zlote akcenty . ale jak ci sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie widziałem, i dzięki za tak barwny opis, o taką recenzje mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak , poprostu niektóre zegary trzeba zobaczyc na zywo i tyle ja kiedys sie napalilem na zodiaca v-wolfa limitacje na zdjeciach wygladal fajnie a jak dotarł do mnie to troche klocki lego :rolleyes: tytan , złoto , na domiar złego lupka i rozne kolory troche nie tete , ale jak mowie kazdy ma swoj gust a o gustach sie nie dyskutuje podoba ci sie to bierz

 

 

http://markhitcom.mysinablog.com/index.php?op=ViewArticle&articleId=2181951

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam M-Force Orange ale faktycznie ten prezentowany na zdjęciach wygląda nieciekawie i ja bym go nie kupił , ale oczywiście jest to Twój wybór.

 

Wg.mnie pomarańcza i niebieski prezentuje sie dużo lepiej niż ten z aukcji.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/76229-orient-m-force-200-orange/page__pid__829348#entry829348

 

Ja równiez wybierałem model na podstawie zdjęć z sieci i w tym wypadku powiem szczerze że w rzeczywistości zegarek prezentuje sie lepiej niz na zdjęciach w sieci . Mnie do zakupu ostatecznie przekonał film Tanaki.

 

www.youtube.com/watch?v=A9hd6Cac1G4&feature=related


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zadałem pytanie i otrzymałem Wasze odpowiedzi. Tęż raz kupiłem zegarek "Orient Submariner" i b. byłem zdziwiony jak odebrałem paczkę. W rzeczywistości był dwa razy mniejszy niż na zdjęciach. W związku z powyższym lepiej zapytać niż później sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek był już wielokrotnie wystawiany na Alegro. Jak widać do tej pory nie było zainteresowania, chyba ze względu na tą odważną stylistykę.


" w poszukiwaniu straconego czasu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.