Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

korba

Poljot Amfibia- Ruski Panerai jest mój!!! fotki :-)))

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pontosek

@ Korba

 

Serdeczne Dzięki za porównanie Amfibii do Mriji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie ma sensu abym tworzył nowy wątek z tak prozaicznym pytaniem:

- czy ktoś się może orientuje po ile stoją takie CCCP PANERAIe w Russji lub na Łotwie?

Bo nie ukrywam podoba mi się ON, ale skoro ktoś na Stadionie X-lecia sprzedaje je po 300pln to u Matki Russji musi być taniej 8) ... ;)

A niedługo znajomy pojedzie do Rygi to by mi może sprowadził?

Pozdrawiam

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej to jest może bezposrednio od producenta, lub jakos na lewo, jak ktos ma wtyki w fabryce. W salonach zegarkowych w Rosji, że o Litwie, czy Łotwie nie wspomnę, ceny rosyjskich zegarków sa wyższe niż ceny w polskich sklepach. Zwykłych sklepach, nie internetowych (!). Więc zapomnij. Jak liczysz na to, że nowego, rosyjskiego mechanika ze stajni Poljota czy Volmaxa kupisz za 200zł, to jesteś w błędzie. Chyba że od złodzieja.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

A niedługo znajomy pojedzie do Rygi to by mi może sprowadził?

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Ryga jest na Łotwie więc tam może być jeszcze drożej, bo na pewno nie taniej. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
......bo na pewno nie taniej. :wink:

 

 

jak już bedzie niech się rozejrzy, potarguje z ichniejszymi zegarMistrzami

i zobaczymy :lol:

Jak nie to W-wa i Stadion :)

Mam pytanie jeszcze o to rozwiązanie...czy ktoś je widział na żywo- pamiętam dyskusje, że są Tam po 300pln, jednak coś mi też się kojarzy, że z Aviatorów schodziła fluoryzująca farbka i jakoś ogólnie tak dziwnie. czy takie zegarki się podrabia? Bo ewentualnie posłałbym znajomego, który rezyduje w Stolicy, tyle, że nijak nie zweryfikuje on czy ta Amfibia jest OK.

Hmmm....nigdy nie myslałem, że cykajaca myśl techniczna z za Wschodniej granicy mnie poruszy- a tu w ciągu mniesiąca dwa ciekawe modele znalazłem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hy Moser, czy nie lepiej dopłacić te 150zł i mieć pewny zegarek z gwarancją, pudełkiem, paskiem i przesyłką?

Nie będziesz musiał się fatygować do stolicy i na stadion :wink:

 

P.S. Jak ktoś jeszcze nie widział, to zapraszam do obejrzenia mojego Wodołaza na paskach hand made: http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=13293


Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hy Moser, a nie lepiej poprosić o to kogos z forum kto na stadionie bywa i jest w stanie zweryfikować zegarek? Dlatego że kupił juz kilka dla innych forumowiczow, (między innymi ja mam Aviatora stadionowego pochodzenia) i nikt nie zgłaszał problemów. Napisz do kolegi Fixxxer1. Ty chyba lubisz komplikować sobie zycie :lol:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a nie lepiej poprosić o to kogos z forum kto na stadionie bywa i jest w stanie zweryfikować zegarek? Dlatego że kupił juz kilka dla innych forumowiczow - Ty chyba lubisz komplikować sobie zycie :lol:

 

:shock: Dziękuję, skorzystam jak mi opcja z Łotwą nie wypali ( kolega bywa kilka razy w roku, więc co do gwarancji-byłaby) lecz wczesniej nie byłem na tym forum i.... :oops: i nie wiedziałem, że Ruscy to jednak ładne zegarki umieją zrobić :)

Ichniejsza technika kojarzyła mi się z takimi po 15zł :oops:

...jednak wracając do tematu, jak coś to pozwolę sobie poprosić doświadczonych kolegów o pomoc w nabyciu Tego Cudeńka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałem, że Ruscy to jednak ładne zegarki umieją zrobić :lol:

Ichniejsza technika kojarzyła mi się z takimi po 15zł :oops:

 

Nasze szeroko pojęte media od lat skutecznie zabiegają byś tak właśnie myślał o wszystkim co ze wschodu. Nie ma się co ci dziwić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

nr 142/500

cudowna maszynka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj fotkę jakąs i witaj w klubie. Coraz nas więcej. Czy tylko mój sie nazywa Amfibia, a wszystkich Vodolazy?? :)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello

Cóż widze, że nie obejdzie sie bez lepszego aparatu......

Bo z telefonu na ok 30 fotek tylko ta jakoś wyszła :evil:

postaram się o jakiś lepszy aparacik, to strzelę więcej fot.

A co do sikora to wymieniłem pasek na brązowego, grubego Hirscha,

a teraz pora na test dokładności...

Az jestem ciekaw...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej- też przymierzam się w lipcu-sierpniu zostać członkiem tego klubu :lol:.

A teraz poważnie- czy kupował ktoś od vw4mocny, poza allegro, na jaka obniżkę ceny można liczyć, czy jest problem z zakręcaną koronką, tak jak w Aviatorze.

Chcę kupic ten zegarek można powiedzieć z dwóch powodów- wygląd oraz mechanizm Mołni- ten mechanizm zawsze mi się podobał i uważam go za jeden z lepszych. Wychodzę z założenia, że skoro mechanizm ma już 50 lat, to musi być dobry.

Pozdrawiam-dipsy007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cóż z facetem idzie sie dogadać, pare dyszek opuści

ze sprzedaza poza Allegro tez nie ma problemu.

Najlepiej po prostu zadzwonić i się potargować taką mam koncepcję:lol:

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy z zakręcaną koronką są jakies problemy (chodzi mi o podobne do tych z Aviatora ).??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z koronką nie mam zadnych problemów, ale dopiero kilka razy go nakręcałem. Generalnie koronka (jak i wszystko zresztą w tym zegarku) sprawia wrażenie bardzo solidnej, tak samo jak i gwint, który ukazuje się po jej odkręceniu. Poza tym nie doczytałem, żeby Korba miał problemy ze swoją amfibią :lol:

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z koronką nie ma problemu, ale na wszelki wypadek zakręcam ja bardzo uważnie i niezbyt mocno.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest wersja z białymi cyframi i indeksami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Amfibia to wersja z czarną tarczą i jasnozielonymi indeksami. Wersja z białymi indeksami ma tarczę sekundnika też białą- co mi się nie podoba w ogóle. Więc wybór był ograniczony.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze kolega uszylby pasek do mojej amfibii....wlasnie mi polecono ciebie:)

Alex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotek moich wyrobów ''rzemieślniczych'' masz kilka w dziale paskowym. Zapodaj mi na pm co bys chciał, jak ma wygladac, jakie długości, a ja Ci odpowiem co moge i za ile. ;)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PM chyba nie poszedl.

Jeszcze raz..podoba mi sie ten rudy bez bialego szycia co jeszt na fotach w towarzystwie innych paskow..i marzy mi sie w kolorze oliwkowym(lekko powycieranym)

Co do rzmiaru widomo 24/24:) a dlugosc?..nosze teraz Hirscha Liberty i jest ok.

Alex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PM- a żadnego od Ciebie nie dostałem. Nie wiem o który Ci chodzi. Skopiuj fotkę i wyślij z opisem na maila- [email protected]


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.