Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

dipsy007

Użytkownik
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

About dipsy007

 • Birthday 07/15/1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bytom
 • Hobby
  Zegarki radzieckie, Casio G-Shock :)

Recent Profile Visitors

651 profile views
 1. Nie minął jeszcze cały miesiąc, ale mogę już coś napisać. W cenie Garmina Instincta nie kupimy żadnego Casio G-shocka z takimi możliwościami co Garmin. Jako stary G-shockowiec piszę to naprawdę z bólem serca. Barometr działa dobrze, podając ciśnienie takie jak np. na pobliskim lotnisku w Pyrzowicach. Alarm burzowy także działa. Do tego waga, naprawdę nie czuć go na ręce. Pasek miękki, silikonowy. Dokupiłem już na znanym portalu azjatyckim kilka pasków w innych kolorach w cenie niższej niż 10 zł. Bałem się ładowania zegarka, zawsze uważałem, że zegarek powinien być autonomiczny i żyć swoim życiem. Po 3 tygodniach używania, a wiecie jak używa się nowy zegarek, ciągle coś testując, zmieniając itp. bateria zeszła do 1 kreski i zdecydowałem się go naładować. To tyle z mojej strony. Jestem zadowolony z zakupu Garmina. Dziękuję zarazem klubowiczom, którzy mnie do tego nakłonili swoimi wpisami. Pozdrawiam. Tomek
 2. Po pierwszych chwilach jestem zaszokowany wyświetlaczem i jego czytelnością. W pozytywie jest nie do pokonania. Jestem zadowolony z zakupu. Tak jak pisałem w swoim wątku- dzięki za doradztwo.
 3. Stary G-shockowiec testuje Garmina. Zależało mi na barometrze. Ale faktem jest, że wyświetlacz jest nie do pobicia, szczególnie w pozytywie.
 4. Problem rozwiązany.W jednym z marketów elektronicznych dostałem dobrą cenę na Instincta i kupiłem. Od teraz będę testował- to mój pierwszy Garmin, po przerobieniu w ciągu ponad 17 lat kilkudziesięciu G-shocków. Za jakiś miesiąc napiszę w tym wątku o swoich wrażeniach. Dziękuję wszystkim za pomoc, bo Wasze słowa też były mi pomocne.
 5. Byłem w sklepie, mierzyłem Garmina Instincta. Na plus- fajny silikonowy pasek, na minus- jednak brak autonomiczności zegarka. Nie zagadał do mnie. Teraz w całym temacie namieszał mi, jako fanowi G-shocka, GBD-H2000-2 oraz nadchodzący GW-9500. Na chwilę obecną czekam do poniedziałku, wtedy Mudman ma pojawić się w sklepach.
 6. Właśnie dla tego pozytywowego wyświetlacza wybrałem albo Protreka, albo Garmina. Jutro podjadę do sklepu przymierzyć Garmina i zdecydować.
 7. Tak jak pisałem, interesuje mnie barometr i alarm burzowy. Nie interesują mnie funkcje Smart i gps. Dlatego, dla mnie, to podobne zegarki.
 8. Cześć. Przymierzam się do zakupu któregoś z w/w zegarków. Zależy mi na barometrze i alarmie burzowym. Jestem fanem G-shocka, mam ich kilkanaście i w sumie zawsze na ręce gości u mnie właśnie G-shock. Miałem GW-9400, ma barometr, ale chciałem wypróbować coś innego. Cenowo-zarówno Protrek, jak i Garmin do kupienia nowe w sklepie za 699 zł. Może jest ktoś z klubowiczów, który miał oba wzory i może zabrać głos. Pozdrawiam i czekam na dyskusję, za i przeciw.
 9. Witajcie. Kupię Mudmastera, w wersji GG-B100-8AER, chociaż rozważę, przy dobrej cenie, zakup innej wersji kolorystycznej. Co do Boombox GA-140-1A4ER, to tylko taka wersja kolorystyczna. Oferty z ceną oraz zdjęcia proszę na PW. Pozdrawiam. Tomek
 10. Dzięki za pomoc w temacie dual time. Zakupiłem właśnie GBD-800UC-5ER w Seqndusie, za 296 zł.
 11. Cześć. Mam pytanie do klubowiczów, fanów G-shocka- który zegarek pokazuje na ekranie dwa czasy jednocześnie, tzn. Home time i world time na jednym ekranie. Z praktyki wiem, że na pewno GBD-800. W kostkach z modułem U, w GWB5600, w trybie World time, w prawym górnym rogu wyświetla się czas Home time. W Kingu czas światowy wyświetla się w prawym górnym rogu, jednak można dokonać zmiany z czasem domowym. Oczywiście pytanie moje dotyczy tylko zegarków z odczytem cyfrowym. Może zawiłe to jest trochę, ale potrzebuję G-shocka, który będzie wyświetlał czas UTC i czas domowy na jednym ekranie.
 12. Oczywiście, że pamiętam ten nick. Ja przyszedłem do klubu w 2006 roku, to Ty już byłeś stary wyga. Pozdrawiam.
 13. Pobrałem w/w instrukcję, wpisałem hasło i spokojnie można drukować. Po wydrukowaniu do pliku, w formacie .pdf znika potrzeba podawania hasła.
 14. dipsy007

  Podrobki Casio

  Drugi to typowy FAKE, udający Risemana. Dużo ich na alledrogo.
 15. Dawno mnie nie było w tym dziale Akurat przywiozłem z Czech taką oto Mołnię Aero- pasóweczka. Druga Aero w moich zbiorach, ale nie mogłem oprzeć się urokowi niebieskich wskazówek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.