Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dipsy007

Użytkownik
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About dipsy007

 • Birthday 07/15/1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bytom
 • Hobby
  Zegarki radzieckie, Casio G-Shock :)

Recent Profile Visitors

325 profile views
 1. Oczywiście, że pamiętam ten nick. Ja przyszedłem do klubu w 2006 roku, to Ty już byłeś stary wyga. Pozdrawiam.
 2. Gacek- zgłoś zdarzenie Policji lub Prokuraturze. Od strony procesowej Ty masz dowód nadania przelewu, a wysyłający ma g... skoro jest tak niepoważny, że wysłał zwykłym listem. Niech on udowodni, że wysłał do Ciebie zegarek. TY GO NIE OTRZYMAŁEŚ i tyle.
 3. Pobrałem w/w instrukcję, wpisałem hasło i spokojnie można drukować. Po wydrukowaniu do pliku, w formacie .pdf znika potrzeba podawania hasła.
 4. Poszło PW w tej sprawie, bo to może o mnie chodzi
 5. dipsy007

  Podrobki Casio

  Drugi to typowy FAKE, udający Risemana. Dużo ich na alledrogo.
 6. Dawno mnie nie było w tym dziale Akurat przywiozłem z Czech taką oto Mołnię Aero- pasóweczka. Druga Aero w moich zbiorach, ale nie mogłem oprzeć się urokowi niebieskich wskazówek.
 7. Koledzy, gdzie mogę kupić i za ile RISEMANA w wersji MB- wyświetlacz w negatywie. Wzięło mnie na G-shocka, czarnego, z negatywowym wyświetlaczem. Moje typy to GW-7900, GW-9100 MB (tutaj jednak cena jest zaporowa), ale najbardziej odpowiadałby mi Riseman w takiej wersji. AHA, kolejne pytanie, który z G-shocków, posiada 2 równoległe stopery, tak jak Mudman G-9000.
 8. dipsy007

  Nowosci Casio

  SUPER !!! Jak tylko się pojawi w handlu, będzie mój.
 9. Witam kolegów z tego podstolika. Myślę, że na następne spotkanie też przyjadę. Na to minione nie dałem rady, za późno po prostu znalazłem ten wątek i nie było możliwości wcześniejszego zjechania z trasy. Czyli do spotkania.
 10. Według mnie, jako użytkownika kilku G- shocków, paski gumowe Casio są dobrej jakości. Co do ceny ( 40 zł ) w salonie Time Trend, to uważam, że nie znajdziesz nic podobnego po niższej cenie. Zawsze należy doliczyć koszty wysyłki, które obecnie, nawet tylko w Polsce, pomijając wysyłki z zagranicy, są zabójcze, przy zakupie drobnych akcesorii. W skrócie- ja kupiłbym ten pasek.
 11. Fajnie poczytac o swoim Poljocie > A tak na poważnie- jutro będę na giełdzie w Bytomiu około godz.9.00-10.00. Mogę zabrac Poljota oraz inne zegarki z oferty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.