Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AdamS

Użytkownik
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  EAST
 • Hobby
  Zegarki, MTB
 1. Carlito, fajna sesja. Przyjemnie się ogląda takie zegarki.
 2. Piękny zegarek - klasa sama w sobie. Zasługuje na lepsze zdjęcia Mam ogromny sentyment do tej marki, szczególnie ze względu na polskie korzenie. Może kiedyś...
 3. Niezły z Ciebie żartowniś Dobrze, że nikt na niego nie nadepnął
 4. Trochę Ci horyzont "skosiło". Poza tym bardzo fajna fotka
 5. PAM00005? Bardzo fajny! Ostatnio po głowie chodzi mi podobny Luminor Marina - 00111
 6. Fantastyczny zegar! A co to za paseczek?
 7. Bardzo fajne te skórki. Z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy
 8. Mam wykształcenie medyczne i doskonale wiem, co to jest flora bakteryjna/ bakterie saprofityczne przewodu pokarmowego Odnosząc się do przedmiotowego artykułu - nie można nazwać bakterii substancją wytwarzaną w organizmie. Być może autor zastosował tu pewne uproszczenie, dla mnie merytorycznie niepoprawne i świadczące o niskiej wartości naukowej artykułu. Aktimela nie piję wolę naturalną maślankę, kefiry, jogurty.
 9. Dzisiaj na TVP 2 o godz. 20:05 Inglorious Basterds. Polecam miłośnikom Tarantino
 10. X-box kinect = świetna zabawa. Z netu można ściągnąć na konsolę wiele gier w wersji demo - dzieciaki mają frajdę. Ja konsolę traktuję jako domową siłownię - "gram" głównie w Your Shape Fitness Evolved 2012 - można się naprawdę zmęczyć. Polecam!
 11. Przeczytałem artykuł o aktimelu i nie bardzo rozumiem, o co w nim chodzi. Cyt. "Actimel dostarcza organizmowi bakterię zwaną L-casei. Ta substancja jest wytwarzana w naturalny sposób przez 98% organizmów". Jak organizm ludzki może wytwarzać bakterię ? A propos chleba. W ubiegłym tygodniu moja żona upiekła chleb domowy. Zakwas dostała od znajomej + mąka żytnia kupiona w sklepie, zestaw ziaren (słonecznik, dynia, siemię lniane itp.). Dzisiaj (po tygodniu!) ze smakiem zjadłem ostatni kawałek. Nie wyobrażam sobie, aby pieczywo ze sklepu przeleżało w szafce 7 dni i się do czegokolwiek jeszcze nadawało.
 12. Poruszyłeś istotny temat. W dzisiejszych czasach szybko żyjemy i rzadko zwracamy uwagę na to, co jemy. Ja unikam żywności tzw. przetworzonej - paczkowanych wędlin, gotowych produktów do odgrzania/pieczenia, słodzonych jogurtów itp. Raczej staram się stołować w domu, a posiłki przygotowujemy ze świeżych produktów. Niestety nawet takie postępowanie nie gwarantuje spożycia rzeczy wolnych od chemikaliów (patrz ostatnia afera z solą wypadową). Zwierzęta hodowlane są faszerowane lekami, paszami wątpliwej jakości. Podobnie ma się sytuacja z warzywami i owocami. Konkluzja jest taka, że należy ograniczać jedzenie Na zdrowie!
 13. Pax, pax między chrześcijany!!! Zejdźmy na ziemię i porozmawiajmy o rzeczach bardziej dostępnych . Nawiązując do wątku przewodniego, ostatnio miałek okazję przymierzyć Tissota Visodate. Zegarek tak bardzo mi się spodobał, że następnego dnia zamówiłem go w jednym ze sklepów internetowych. Przyglądałem mu sie bardzo dokładnie i jakość wykonania, jak na taki budżet (1344zł), jest więcej niż przyzwoita (szczególnie spodobało mi się nakładane logo Tissot na tarczy oraz wypukłe szafirowe szkło). Wymienię pasek fabryczny na jakiś lepszy i będzie fajny garniturowiec. Wstydu nie będzie, w końcu jest "swiss made" na tarczy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.