Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

finff7

pomoc w rozpoznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jestem tu nowy i od razu zaznaczam ze nie mam żadnego pojęcia o zegarkach wiec proszę bez tekstów typu : to widać po tym czy tamtym itp. :) problem mam taki ze ostatnio dostałem 3 zegarki, 2 'seiko 5' i jeden 'tag heuer'. nie jestem kolekcjonerem i chciałbym je sprzedać ale nawet nie wiem jak i gdzie sprawdzić ich wartość jeżeli w ogóle jakąś maja :) dlatego proszę o pomoc w rozpoznaniu i wycenieniu tych zegarków. zdaje sobie sprawę ze one mogą mieć znikoma wartość choć z tego co wiem tag heuer to w miare dobra firma. oto fotki

post-52103-0-00870900-1344797479_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tag wygląda na podróbkę, piątki sa tak tanie, że raczej nikt ich nie podrabia ;)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta srebrna piątka z czarną tarczą nie kupiona czasem na allegro? ;) Bo identyczna za ok 100zł poszła na dniach dosłownie.

piątki sa tak tanie, że raczej nikt ich nie podrabia ;)

Oj podrabiają, podrabiają. Ostatnio sporo ich na allegro dostrzegłem bo szukam sobie - piątki na kwarcowych mechanizmach, nakręcane ręcznie czy też automaty, ale z oryginalnymi piątkami mające niewiele wspólnego. A na jarmarku dominikańskim w gdańsku w zeszłym tygodniu dwie podróby w ręku trzymałem...ciężko jednak je z oryginałem pomylić ;)

Te wyglądają dość standardowo, myślę że oryginały jeżeli wszystko tam dokładnie zrobione jest (ramka wokół daty, indeksy itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta srebrna piątka z czarną tarczą nie kupiona czasem na allegro? ;) Bo identyczna za ok 100zł poszła na dniach dosłownie.

Oj podrabiają, podrabiają. Ostatnio sporo ich na allegro dostrzegłem bo szukam sobie - piątki na kwarcowych mechanizmach, nakręcane ręcznie czy też automaty, ale z oryginalnymi piątkami mające niewiele wspólnego. A na jarmarku dominikańskim w gdańsku w zeszłym tygodniu dwie podróby w ręku trzymałem...ciężko jednak je z oryginałem pomylić ;)

Te wyglądają dość standardowo, myślę że oryginały jeżeli wszystko tam dokładnie zrobione jest (ramka wokół daty, indeksy itp.)

Prawdopodobnie trzymaliśmy w rękach te same podróby.

A widziałeś Rolexa Submarinera, albo Brajblingi? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak pójdę do zwykłego zegarmistrza będzie on potrafił stwierdzić czy ten TAG to podróbka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak pójdę do zwykłego zegarmistrza będzie on potrafił stwierdzić czy ten TAG to podróbka?

Sądząc po niektórych postach w tym dziale zegarmistrze lubią kręcić, trzeba mieć zaufanego - łatwiej im naciągnąć Cię na przegląd itp. jeżeli przekonają Cię że masz coś drogiego. Dasz radę sam otworzyć dekiel i wrzucić zdjęcie mechanizmu? Sądzę że to ostatecznie rozwieje wątpliwości ;)

A widziałeś Rolexa Submarinera, albo Brajblingi? :P

Rolex musiał mi umknąć, Omegi za to trzy u jednego gościa - najwyraźniej prestiżowy bardzo handlarz ;)

Breitlinga jednego, powalał ;) Rozmowa ze sprzedającym - "Ile za to cudo?" - "Trzysta złotych." - "Ale wie pan że to podróba?" - "No co pan, gdzie podróba jak on trzysta złotych kosztuje." Spojrzenie pełne konsternacji.

 

Sorki za OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się otworzyć i teraz to już nawet ja jestem pewien ze to podróba :) chyba ze się mylę :D:D ale mimo wszystko dziękuje za pomoc i mam nadzieję że jeszcze was zaskoczę jakimś wypasionym oryginalnym okazem. :)

post-52103-0-68496300-1344878774_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.