Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ologda

prw 5100yt-1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli o wersje na bransolecie chodzi, to ja widzę tutaj dwie wersje PRW-5100 (brak w tym zestawieniu wersji 1B z pomarańczowymi akcentami) oraz dwie wersje PRW-5000 (starszy model). Reszta to wersje na pasku.

 

Jest też PRW-5050T, który wyszedł w tym roku, ale jak na razie chyba tylko w jednej wersji (jasny tytan). Poza zmodyfikowanymi, grubszymi wskazówkami, nie widzę innych różnic względem starszych modeli.

 

Żaden z "pięciotysięczników" nie wyszedł jak dotąd w wersji Manaslu (PRX), a szkoda, bo efekt mógłby być całkiem ciekawy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam 2 dzień internet , w celu znalezienia taniego sklepu z zegarkiem PRX-7000T-7JF

 

Proszę o pomoc , jeśli wiesz gdzie moge go kupić w dobrej cenie to napisz / podaj link .

 

Dziekuje z góry za poświecony czas.:-)

 

olo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupach spoza UE zawsze istnieje ryzyko, że Urząd Celny naliczy dodatkowe opłaty (przede wszystkim 23-procentowy VAT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kupiony .mam info ze wyszedl od japonczykow.

Pewnie juz kupowaliscie z japoni zegarki .

Ile czekaliscie czasu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję, nie zapomnij wrzucić jakichś zdjęć jak otrzymasz paczkę. Będziesz chyba jednym z pierwszych użytkowników tego zegarka w Polsce. :)

 

Sam nigdy nie kupowałem z Japonii, ale do Polski paczka powinna dojść bardzo szybko (na ogół 2-3 dni), niestety później najprawdopodobniej utknie gdzieś w Urzędzie Celnym i będą ją sobie przerzucać pomiędzy oddziałami. Czasami trwa to nawet ponad tydzień, zanim wydadzą ją do dostarczenia do końcowego adresata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zegarem juz na ręcę , mam maciupeńki problem , instrukcja jest po japońsku .

 

Prosze o pomoc

 

kto lub gdzie moge otrzymać pomoc w instrukcji zegarka PRX-7000T-7JF

 

Lub gdzie mogę przetłumaczyć :-)

 

dzięki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś aby wkleić fotkę a więc to specjalnie dla Ciebie Seven

post-52284-0-87801100-1346864883_thumb.jpg

post-52284-0-50529700-1346864899_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest, gratulacje! :)

 

Co do instrukcji to dziwna sprawa, na stronie Casio (link) nie można jej znaleźć, tak jakby jeszcze była nie przetłumaczona z japońskiego na angielski. Dziwne, bo na przykład w przypadku GW-A1000 nie trwało to tak długo, angielska instrukcja pojawiła się całkiem niedługo po wejściu tego modelu na rynek.

 

W tym zegarku jest moduł 5241?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest, gratulacje! :)

 

Co do instrukcji to dziwna sprawa, na stronie Casio (link) nie można jej znaleźć, tak jakby jeszcze była nie przetłumaczona z japońskiego na angielski. Dziwne, bo na przykład w przypadku GW-A1000 nie trwało to tak długo, angielska instrukcja pojawiła się całkiem niedługo po wejściu tego modelu na rynek.

 

W tym zegarku jest moduł 5241?

Tak 5241 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety wygląda na to, że tej instrukcji jeszcze po prostu nie ma...

 

Założyłem wątek na WUS, może tam chłopaki będą w stanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety wygląda na to, że tej instrukcji jeszcze po prostu nie ma...

 

Założyłem wątek na WUS, może tam chłopaki będą w stanie pomóc.

Dzis napisze do japoni z prosba o wersje jezykowa.jak nie dadzą to moze napisza kiedy będzie.

Zostanie mi zatrodnic japonczyka

co to WUS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WUS = watchuseek

 

Niestety na razie bez odzewu...

 

No na tą chwilę niestety cisza .

 

Czy ktoś ma jakis pomysł?jakikolwiek :-)

Rozmawiałem z tłumaczami to chcą koło 500-800 zł.

 

Się pochwalę , ogladam go i ogladam i naprawde bardzo bardzo jest fajny , dopracowany , wskazówki sa super , a jak przesuwaja sie wskazówki , poezja , swietnie zmieniają kolor w przejscie w ciemniejsze miejsce .

Oglądałem duzo zegarków w różnych sklepach , predzej miałem protreka prw 1300 na branzolecie ale ten wymiata .

 

polecam bardzo warto czasmi cos kupic w ciemno:-)

 

i w sumie to Twoja zasługa Seven, bo ja byłem nastawiony na model 5100yt-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Sciagnalem zabezpieczenie przed kopiowaniem tekstu z oryginalnego manuala i zrobilem upload tutaj: http://pdfcast.org/download/manual5241.pdf - pobierz plik na swoj dysk.

 

Nastepnie pobierz http://labsdownload.adobe.com/pub/labs/digitaleditions1-8/digitaleditions1-8_p4_win_053012.zip aplikacje Adobe Digital Editions 1.8 Preview do czytania pdfow, w ktorej zaznaczysz i skopiujesz dowolny tekst, ktory wklejasz bezposrednio do tlumacza google http://translate.google.com/ no i tlumaczysz z Japonskiego na Angielski badz z Japonskiego na Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem zabezpieczenie przed kopiowaniem tekstu z oryginalnego manuala i zrobilem upload tutaj: http://pdfcast.org/download/manual5241.pdf - pobierz plik na swoj dysk.

 

Nastepnie pobierz http://labsdownload.adobe.com/pub/labs/digitaleditions1-8/digitaleditions1-8_p4_win_053012.zip aplikacje Adobe Digital Editions 1.8 Preview do czytania pdfow, w ktorej zaznaczysz i skopiujesz dowolny tekst, ktory wklejasz bezposrednio do tlumacza google http://translate.google.com/ no i tlumaczysz z Japonskiego na Angielski badz z Japonskiego na Polski.

siedze godzinke i niestety wychodzą mi same kwadraty po przetłumaczeniu.

Może ktoś ma chwilkę i mu się uda .

 

Poprosze wtedy o wysłąnie na [email protected] tekstu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znalazła się instrukcja - do modułu 5242. Podobno jedyna różnica względem modułu 5241 to tylko sposób blokowania koronki.

 

http://ftp.casio.co.jp/pub/world_manual/wat/en/qw5242.pdf

!!!EUREKA!!!

Bardzo miło z Twojej strony , że to dla mnie zdobyłeś

 

Jak będziesz potrzebować coś załatwić w Gdańsku to służę pomocą .

 

ologda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven

 

Czy mój zegarek ma sygnalizacje czasu co godzinę?

Szukam i szukam z angola troche słabo a koleżanka bedzie za tydzień .

Nie moge znaleść tej opcji ? nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma tej funkcji. Nie widziałem jeszcze analoga Casio, który by ją posiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma tej funkcji. Nie widziałem jeszcze analoga Casio, który by ją posiadał.

Instrukcja po angielsku , pomogła mi troche , lecz co się nim zaczne bawić, to cos źle nacisnę i później główkuję jak to odkręcić .

Calibracja ,konieczna jest w tej chwili?jesli tak na jakie czujniki

Jak ja przetłumaczyć na polski :huh:

 

Jakiś pomysł ktoś może ma ,to poproszę , :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy Urząd Celny doliczył sobie jakieś "myto", czy jedynym wydatkiem była cena zakupu i przesyłki??

Pytam, ponieważ sam jestem na etapie wyboru sprzedawcy JP i chcę wyeliminować wszelkie niespodzianki finansowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy Urząd Celny doliczył sobie jakieś "myto", czy jedynym wydatkiem była cena zakupu i przesyłki??

Pytam, ponieważ sam jestem na etapie wyboru sprzedawcy JP i chcę wyeliminować wszelkie niespodzianki finansowe.

zakup 3800+ ubezpieczeniem + przesyłka (w jednym z najtańszych sklepów), plus podwójne przewalutowanie= 4400 +900 zł celnik zabrał:-)

w sumie 5300 wyszło i warto było dać:-)

 

tutaj jest najtaniej

http://global.rakuten.com/en/store/okuten/item/10001375/

 

a ja kupowałem z tego sklepu

http://global.rakuten.com/en/store/tiptop-store/item/prx-7000t-7jf/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za informację :)

I oczywiście gratuluję zakupu, zacny czasomierz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.