Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cianti

STEINHART MARINE CHRONOMETER II

Rekomendowane odpowiedzi

STEINHART MARINE CHRONOMETER II

 

TO PRAWDA. Miałem ogromny dylemat czy zakupić zegarek, którego wcześniej nie mogę przymierzyć (dostępny tylko zakup internetowy) i

który ze względu na swoja „grubość” może stać się „cegłą na mym nadgarstku”. Nic bardziej mylnego. Dodam, że przed zakupem zegarka

najpierw o nim czytam (w szczególności fora internetowe) potem przymierzam w sklepie i dopiero szukam okazji cenowych. Od pierwszego maila

do Pana Łukasza sprzedającego zegarki marki Steinhart (zresztą Klubowicza) kontakt był bardzo przyjemny – można było wyczytać w

mailach niesamowitą pasje Pana Łukasza do zegarków. Dużo nie rozpisując się, w końcu zdecydowałem się dokonać zakupu. Chciałem zegarek bardzo „wykwintny i dostojny ” wizualnie z „duszą” czyli

mechanizmem automatycznym. Po otwarciu pudełeczka ucieszyłem się tak jak mój mały dwuletni synek dostający prezent – dla Niego jest to obecnie

plastikowy traktorek do zabawy – dla mnie coś osobistego czyli zegarek. Emaliowana (z wyglądu jak porcelanowa) biała tarcza, szafirowe szkiełko pokryte od wewnątrz

podwójną powłoką anty-refleksyjną, eleganckie indeksy tj. cyfry rzymskie w kolorze czarnym, czarne wskazówki ( a pod kątem zmieniające

się na błękitne)oraz przeszklony i zakręcany dekiel to cudne otwarcie godne najwyższej estetyki. Zawsze zakładam go do garnituru bo do koszulki

sportowej to byłaby profanacja jak dla mnie. Ten zegarek wymaga zachowania najwyższej estetyki ubioru, bowiem swoim wdziękiem zaprasza do

podziwiania. Nie raz słyszałem od koleżanek, ładny masz zegarek….. a i koledzy zwracają na niego uwagę. Wart swojej ceny i zapewniam

wszystkich którzy zamierzają kupić ten zegarek, a mają obawy takie jak Ja jeszcze przed jego zakupem – mały nadgarstek przyjmie go z całą

okazałością – dopasuje się do każdej wielkości – i daleko od tego co Piszą niektórzy, ze może być za duży na zbyt mały nadgarstek.

Dziś to mój faworyt w całej kolekcji – choć nie jest ona może zbyt duża (6 zegarków w tym 2 certiny, tissot, roamer) to jednak wśród

wszystkich moich perełek, których mozolnie wyszukiwałem z oferty dostępnej na rynku Steinhert jest diamentem – dla mnie bezcennym, o

którego staram się dbać tak jak o to co najcenniejsze

:)post-44336-0-17411900-1353349544_thumb.jpg. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niech się nosi i o framugi nie obija ...

gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przepiękne są te marinki. Brak słów.

Wraz z każdą kolejną tak emocjonalnie zaangażowaną recenzją, jestem coraz bliżej złożenia zamówienia.

 

Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały błąd się wkradł, tu jest mechanizm o naciągu ręcznym a nie automatycznym, Nie żebym się czepiał, ale w recenzji taki podstawowy błąd nie przystoi. Zegarek swiuenty, sam też na niego choruję ;)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za pasek?

hej

pasek to "KROKO VINTAGE BROWN" niestety schodzi jak widac na zdjęciu musze zakupić nowy czarny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały błąd się wkradł, tu jest mechanizm o naciągu ręcznym a nie automatycznym, Nie żebym się czepiał, ale w recenzji taki podstawowy błąd nie przystoi. Zegarek swiuenty, sam też na niego choruję ;)

 

oczywiście krótka recenzyjka dotyczy mechanizmu o naciągu ręcznym a nie automatycznego

przepraszam za błąd :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był to nr 1 na mojej liście ale Łukasz pokazał Marine Black Anchor i poległem :)

To znaczy dalej będzie to nr 1 :D tylko realizacja się odwlecze.

Świetny zegarek Cianti, gratuluję.

Pokaż zdjęcie dupki bo też pięknie się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, pokaż tył bo jest fantastyczny.

Czarny pasek mu nie przypasuje, tylko brązowy np. Hirsch Knight z pięknym cieniowaniem, polecam sprawdź.


Lubię zegarki jak konie owies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu zegarku najbardziej pasuje mesh Stenka :) jak ktoś nie ma alergii na żelastwo to polecam.

Widziałem zdjęcia Łukasza Rzymianki na meshu i gwarantuje że efekt powala na ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz z perspektywy czasu mojej recenzji - zegarek przyciąga megnetyczne spojrzenie w szczegóności kobiet - niejednokrotnie dostałem komplement związany z nim - dziś założyłem paseczek 22 mm od tissota i pasuje - zegarek wart swojej ceny - stosunek ceny do jakości zadowalający - to jeden z lepszych moich zakupów jaki kiedykolwiek dokonałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Już jedna recenzja tego zegarka była.:))

Widzę,że odczucia recenzentów są podobne.:))

Co do bransolety mesh.Wygląda ładnie.Ma jednak pewne ograniczenia-

nie można jej regulować.Występuje w 3 rodzajach długości.

Problem polega na tym,którą długość wybrać.Niby proste,ale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jedna recenzja tego zegarka była. :))

Widzę,że odczucia recenzentów są podobne. :))

Co do bransolety mesh.Wygląda ładnie.Ma jednak pewne ograniczenia-

nie można jej regulować.Występuje w 3 rodzajach długości.

Problem polega na tym,którą długość wybrać.Niby proste,ale..

Chyba niedługo Steinhart wprowadzi nowy mesh z regulacją.

Myślę że Łukasz może podzielić się wiedzą na ten temat :) .

Wg mnie na zdjęciach wygląda świetnie i na pewno jest bardziej praktyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Stenek pięknie się prezentuje na nadgarstku, Ta rzymianka znalazła się na mojej wish liście na przyszły rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również rozważam zakup tego modelu ponieważ podoba mi się jego design oraz estetyczne wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również rozważam zakup tego modelu ponieważ podoba mi się jego design oraz estetyczne wykonanie.

kolego naprawdę nie będziesz żałował - to najlepiej zainwestowane pieniądze w zegarek i nie mam żadnego interesu aby tak pisać - jestem właścicielem i ostatnio zmonopolizował moją rękę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna rzymianka, gdyby tylko miała centralną sekundę bym się nie zastanawiał ani minuty.

Niech się dobrze nosi.


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.