Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PADPODNAD

CYMA BY SYNCHRON AUTOMATIC

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM =0)

 

JESTEM NOWYM UŻYTKOWNIKIEM PORTALU I OD RAZU ZWRACAM SIĘ DO PAŃSTWA Z PROŚBĄ O POMOC (TROSZKĘ MI GŁUPIO Z TEGO POWODU) ALE JESTEŚCIE TZW. MOJĄ JEDYNĄ PRZYSŁOWIOWĄ, "DESKĄ RATUNKU"

NA POCZĄTKU TYGODNIA ZAKUPIŁEM ZEGAREK MARKI CYMA (BARDZO CIEKAWA I SOLIDNA ROBOTA). PRZEDWCZORAJ OTRZYMAŁEM PRZESYŁKĘ I ... KU MOJEMU ZDZIWIENIU BRANSOLETA OKAZAŁA SIĘ ZA MAŁA. ZROBIŁEM WYWIAD W ŚRODOWISKU LUBELSKICH ZAKŁADÓW ZEGARMISTRZOWSKICH I NIESTETY, KAŻDY STWIERDZIŁ ŻE NIE ŁATWO BĘDZIE COŚ TAKIEGO DOSTAĆ... . CHĘTNIE ODKUPIĘ (ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE =0)) PRZYNAJMNIEJ 3-4 OGNIWA LUB CAŁĄ BRANSOLETĘ, ABY ZEGAREK NIE BYŁ TYLKO PÓŁKOWYM EKSPONATEM.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/image/5162-cyma-by-synchron-automatic/

 

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/image/5163-cyma-by-synchron-automatic/

 

DZIĘKUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze kupno ogniw lub calej oryginalnej bransolety bedzie b.trudne.Latwiej bedzie Ci dopasowac nieoryginalna.W przyszlosci nie kupuj zegarkow do ktorych nie mozna zalozyc zwyklego paska.Pozdrawiam.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słabo to wygląda. Do tissota szukałem dwa lata i w końcu się udało fartem coś idealnie dopasować. W sensie że całą bransoletę. Czyli można ale łatwo nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pyatnie gdzie zdobyles nowa bransolete? Bede wdzieczny za info.


Przemyslaw Kilanowski

Kilka mechanicznych szwajcarow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRANSOLETA NIE JEST NOWA, DOŁOŻONE ZOSTAŁY JEDYNIE DWA OGNIWA OD INNEJ CYMY KTÓRĄ UDAŁO MI SIĘ KUPIĆ W ZNACZNIE GORSZYM STANIE. NOWY NABYTEK MIAŁ ZNACZNIE DŁUŻSZĄ BRANSOLETĄ =0), CZEKA TERAZ NA SZAFCE NA LEPSZE CZASY (PRZYSŁOWIOWĄ GOTÓWKĘ) I CZYSZCZENIE =0)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/image/6758-cyma-by-synchron-automatic/

 

ZAJĘŁO MI TO TROSZKĘ CZASU, ALE MYŚLĘ ŻE WARTO BYŁO, ŻYCZĘ CIERPLIWOŚCI I OWOCNYCH POSZUKIWAŃ POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TO DLA TYCH WSZYSTKICH "MĘDRCÓW" KTÓRZY NIE WIERZYLI ŻE SIĘ UDA....

 

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/image/6738-cyma-by-synchron-automatic/

 

 

 

Kolego myślę że nie musisz z radości nikogo obrażać? Prawda że nie musisz? Prosisz o poradę to spróbuj zachować się przynajmniej tak elegancko jak elegancki masz teraz zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM JEŻELI KTÓRYŚ Z KOLEGÓW POCZUŁ SIĘ URAŻONY MOIM "EUFORYCZNYM" WPISEM...

PROSZĘ SIĘ NIE DOSZUKIWAĆ ZŁOŚLIWOŚCI W CUDZYSŁOWIU.

W SŁOWIE "MĘDRZEC" NIE MA NIC OBRAŹLIWEGO. WEDŁUG DEFINICJI JEST TO OSOBA O DUŻEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIU, A ZA TAKICH UWAŻAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW KTÓRZY SIĘ CHĘTNIE TYM DOŚWIADCZENIEM I WIEDZĄ DZIELĄ. (W OBECNYCH CZASACH MOŻE FORMA "FACHOWIEC", "SPEC" JEST BARDZIEJ POPULARNA ALE DO MNIE JAKOŚ NIE PRZEMAWIA... KOJARZY SIĘ RACZEJ Z KIEPSKIM HYDRAULIKIEM LUB MURARZEM..., A MIAŁEM Z TAKIMI OSTATNIO SPORO DO CZYNIENIA).

NA PONAD 350 WYŚWIETLEŃ TEGO TEMATU NA PEWNO TRAFILI SIĘ FORUMOWICZE (KTÓRYCH WIEDZY W ŻADEN SPOSÓB NIE CHCĘ OCENIAĆ, ANI KWESTIONOWAĆ), A KTÓRZY MAJĄ LUB MIELI PODOBNY PROBLEM, ALE MIMO TO KRĘCILI GŁOWĄ I MÓWILI ŻE SIĘ NIE UDA... I TO DO NICH BYŁ SKIEROWANY TEN WPIS...

PRZEPRASZAM RAZ JESZCZE WSZYSTKICH URAŻONYCH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz capslock

bo krzyczysz :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Śmieszne bo zawsze i wszędzie piszę z capslock'iem... (oprócz pism urzędowych...) a tu taka niespodzianka... i jeszcze przy okazji nakrzyczałem na forumowiczów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM JEŻELI KTÓRYŚ Z KOLEGÓW POCZUŁ SIĘ URAŻONY MOIM "EUFORYCZNYM" WPISEM...

PROSZĘ SIĘ NIE DOSZUKIWAĆ ZŁOŚLIWOŚCI W CUDZYSŁOWIU.

 

"w cudzysłowie" :) dzięki mojej nauczycielce j. polskiego mam uczulenie na niepoprawna formę, zwykła mawiać dość ostro: "w d*pie, czy w dupiu?" ;)

 

z zasadami panującymi na forach internetowych (nie tylko tym) możesz się zapoznać tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

 

gratuluję zdobycia bransoletki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.