Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kazkoliber

Casio Edifice EF-550PB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

znalazłem to forum więc od razu zacznę od tego, że kupiłem zegarek, mianiowicie wylicytowałem go za 350zł... Po przeczytaniu przez przypadek kilku tematów, uznałem, że zegarek który kupiłem jest podrabiany, oto link do niego

 

http://allegro.pl/sh...item=2843255568

 

Chciałem zapytać, jeżeli sprzedawca zegarka nie odpowiada na moje maile i wiadomości na gg, a przesyłkę wybrałem za pobraniem, mogę tego zegarka nie przyjąć, bo jest nieoryginalny? Czy muszę za niego zapłacić. Lecz wydaje mi się, że stwierdzenie że on jest nieoryginalny wystarczy, tylko muszę mieć pewność od Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmuj tej przesyłki, to podróba.

 

EDIT: Dopiero teraz zauważyłem, że licytacja zakończyła się wczoraj wieczorem, także sprzedawca zapewne jeszcze nie nadał przesyłki. Napisz mu więc za pośrednictwem wszelkich dostępnych kanałów, że rezygnujesz i nie przyjmiesz przesyłki właśnie z takiego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, właśnie znalazłem identyczny temat jak mój (za co przepraszam, że powielam) i nawet z tą samą aukcją, także ogromne dzięki temu forum, że jesteście :)

 

EDIT: Tak już zrobiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że większość licytujących na tego typu aukcjach (których na allegro trochę jest) nie ma lub nie chce mieć takich wątpliwości jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, na prawdę wielka szkoda dla tych którzy się nabierają, a kara boska niech spotka tych co je sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.