Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Od zmiany w listopadzie nie dostaję na maila powiadomień o nowych postach w obserwowanych tematach.Wyłączyłem powiadomienia i włączyłem z powrotem,myśląc,że to po zmianie serwera,ale to nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pocztę na tlen.pl - sprawdź dobrze folder spam czy aby tam te maile nie lądują.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem-nie ma ich tam.Zresztą wcześniej nie było kłopotów z powiadomieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem,nie dostaje powiadomień o odpowiedziach w obserwowanych tematach.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja jestem bez powiadomień , poczta na wp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A adminom to wisi-oprócz nas jest jeszcze jeden user bez powiadomień.Ja dostaję powiadomienia o wiadomościach,ale o nowych postach już nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się - również mam kilka oserwowoanych tematów i od dłuższego czasu niestety nie prztchodzą maile. Nie jest to wina skrzynki - po pierwsze nic nie mam w spamie a po drugie inne maile, np. informujące o odpowiedzi na mój post, maile informacyjne dochodzą.

Porblem jest tylko z wiadomościami o obserwowanych tematach.


Czas jest po to żeby nie robić wszystkiego naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy ktoś z administracji robi coś dla poprawy błędu?? Błąd nadal występuje. Poważnie administracji nie zależy na tym aby forum działało poprawnie??


Czas jest po to żeby nie robić wszystkiego naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia lądują notorycznie w spamie u wielu ludzi już od pół roku. "NIEDASIE" ;-)

Tak samo ja nie dostaję powiadomienia na maila że mam zapchaną skrzynkę i że ktoś próbował wysłać wiadomość !!!

To bardzo istotne sprawy dla funkcjonowania forum !!

Ale jak ktoś zwala winę na konto mailowe to po prostu idzie po najprostszej linii oporu. Bo oczywiste jest, że można tak zredagować powiadomienia forumowe aby do tych filtrów standardowych mailowych nie trafiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Marcin,

otrzymałeś moją odpowiedź na maila ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalog spamowy sprawdziłem - ani bezpośrednio na poczcie interii ani w samym programie pocztowym nie mam żadnych wiadomości z zegarkiclub.

Przed chwilą zmieniłem profilaktycznie adres mailowy na inny, zobaczymy.

 

 

McIntosh, czy to do mnie to zapytanie o maila? Bo imię się zgadza, ale mail żaden nie dotarł.


Czas jest po to żeby nie robić wszystkiego naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba odkryłem powód nie przychodzenia powiadomień.

W 'ustawieniach' konta są 'opcje powiadomień' - i tam miałem wszyskto odznaczone. A powinno być zaptaszkowane. Pewnie przy pracach związanych z przenoszeniem forum to się poodnaczało.

Przed chwilą przyszły pierwsze powiadomienia z obserwowanych tematów.


Czas jest po to żeby nie robić wszystkiego naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku nie dostaję (choć do tej pory mało pisałem, ale dużo czytałem i pozaznaczałem niektóre).... a mam na gmailu, hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Espiernes czytałeś mój poprzedni wpis ?? Sprawdź czy w ustawieniach masz zaptaszkowane wysyłanie powiadomień. Bo u mnie same się 'odptaszkowały'. Espiernes


Czas jest po to żeby nie robić wszystkiego naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.