Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DawPi

Administracja
 • Content Count

  2,132
 • Joined

 • Days Won

  3

DawPi last won the day on August 24 2019

DawPi had the most liked content!

Community Reputation

209 Entuzjasta zegarmistrzostwa

1 Follower

Kontakt

 • Strona WWW
  https://IPSlink.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,738 profile views
 1. Zgłosiłem od odpowiedniej osoby z prośbą o odpowiedź.
 2. Zwykle nie odpisuję na takie bzdury, oceny przez internet po jednym zdaniu, ale dla Ciebie specjalnie zrobię wyjątek - otóż nie tym razem.
 3. Biorę od strony technicznej, nie decyzyjnej. A ta jest tutaj: Zaprzestań takich sformułowań w stronę innych ludzi ja Cię proszę.
 4. Abstrahując od zasadności czy masz rację z tym pomysłem czy nie (generalnie masz) to dlaczego uzurpujesz sobie jakieś dziwne prawo do "moja racja jest najmojsza" i dziwnych insynuacji jakoby poprzednie pomysły są wdrażane za wolno? Generalnie widzę taki trend wśród ludzi obecnie. Coś zaproponuje (!) i jak się tylko tego nie wykona to już "wonty". Może Cię źle zrozumiałem, ale to końcowe wtrącenie nie było konieczne.
 5. Dostałaś 1/10 z ostrzeżeń. Zamiast się stosować i przyjąć to do wiadomości to dzielisz włos na czworo niewiadomo po co.
 6. Podeślij mi na PW maila jakiego dostajesz, a jakiego byś nie chciał. Sprawdzę czy jest to możliwe.
 7. Wystarczy zaznajomić się z regulaminem forum i działów (jeśli są dostępne). A i lekcja z netykiety też by się przydała jak widać.
 8. Tu masz: https://zegarkiclub.pl/forum/messenger/ [ + ] Jakiś błąd, sprawdzam i dam znać. Na PC: Poprawiłem i tutaj: https://zegarkiclub.pl/forum/messenger/
 9. Decyduje Zarząd. Ja zmieniam fizycznie i technicznie wszystko co oni zarządzą (sic).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.