Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DawPi

Administracja
 • Content Count

  3,100
 • Joined

 • Days Won

  3

DawPi last won the day on August 24 2019

DawPi had the most liked content!

Community Reputation

297 Entuzjasta zegarmistrzostwa

1 Follower

Kontakt

 • Strona WWW
  https://IPSlink.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,163 profile views
 1. Na sprzedaż nowy router mobilny kat. 6 TCL LINK ZONE (MW63VK). Główne cechy produktu: LTE KAT 6 IEEE 802.11a/b/g/n/ac Pobieranie do 300 mbps Nie obsługuje 5G Więcej o urządzeniu na stronie producenta: https://www.tcl.com/pl/pl/routers/tcl-linkzone-mw63/specifications Wysyłka do paczkomatu gratis. Możliwy odbiór osobisty (Kraków). Cena: 225 PLN. Zdjęcia:
 2. Jak tu masz ustawione? https://zegarkiclub.pl/forum/notifications/options/
 3. No OK, ale to naprawdę nie jest wina forum. Wskaż na screenie co dokładnie mam usunąć to to zrobię i Ci pokażę jak.
 4. Jak pisałem na PW - dodałeś temat w piątek o 15:20. Oznaczyłem je jako niezgodne z regulaminem o 16:23 z notką, że masz 12 godzin na poprawę. Do soboty do 22:24 (taki bonus zamiast 12h miałeś o wiele więcej) tego nie zrobiłeś, więc je usunąłem. Czyli wszystko tak jak ma być. Możesz je dodać ponownie w dziale Sprzedam, ale z zachowaniem zasad Giełdy.
 5. DawPi

  CASIO LIW-M700

  Proszę uzupełnić ofertę w ciągu 12h o brakujące elementy: W przeciwnym razie zostanie ona usunięta, a użyty pakiet zostanie utracony. Zobacz pełne brzmienie regulaminu.
 6. Proszę uzupełnić ofertę w ciągu 12h o brakujące elementy: W przeciwnym razie zostanie ona usunięta, a użyty pakiet zostanie utracony. Zobacz pełne brzmienie regulaminu.
 7. Istnieje, ale nie był podbity przez autora jako nowy temat, bo ten wygasł. Tematy w dziale Sprzedam są widoczne tylko 30 dni.
 8. Choć może to być delikatnie problematyczne to postaram się to usunąć z Aktywności. Dam znać.
 9. Muszę sprawdzić moda od zakupu tematów. On się nie powinien tam pojawić gdyż wygasła jego ważność. Dam znać.
 10. Za to nie tyle wprowadzenie techniczne co zmiana nawyków ludzi i ich "zmuszenie" jest jeszcze bardziej trudne. Nie mniej dzięki za sugestie.
 11. Jakbyś to chciał zrobić, a potem moderować? Co jak ktoś nie doda? Co jak to wymusimy i będą ludzie na siłę dodawać bzdury? Nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.