Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DawPi

Administracja
 • Content Count

  2,806
 • Joined

 • Days Won

  3

DawPi last won the day on August 24 2019

DawPi had the most liked content!

Community Reputation

279 Entuzjasta zegarmistrzostwa

1 Follower

Kontakt

 • Strona WWW
  https://IPSlink.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,592 profile views
 1. Wczoraj mieliśmy (serwerownia) problemy z bazą. Pewnie to pokłosie tego. Obecnie jestem na etapie wyjaśniania, ale rozmowy z korporacją nie należą do łatwych by uzyskać konkretne informacje.
 2. W wątku nie, ale są inne fajne automatyzmy jakby ktoś wyłapał więcej dislike'ów. Rozmowa o lajkach przewija się na forum od dawna. Kiedyś były plusy i minusy, ale jak się domyślasz minusy były nadużywane przez grupy ludzi, używane przy każdym poście osoby której się nie lubi, a to już za dużo i to dopiero antagonizuje ludzi na forum. Postanowiliśmy zostać tylko przy plusach (jak to mówiła pewna babcia - plusach dodatnich).
 3. Idziecie w złym kierunku w tym temacie od pewnego czasu.
 4. Czasem mam wrażenie, że Wy specjalnie jesteście uszczypliwi. Co takiego złego napisałem? Zapytałeś to Ci wyjaśniłem - temat ukryty, a po świętach będzie znów można dodawać oferty niezegarkowe. Tak prawdę mówiąc to pamiętaj, że takie wpisy świadczą też o ich autorach.
 5. Temat jest ukryty. Po świętach będzie reorganizacja forów w dziale Rynek. :)
 6. Ten temat musi być jakoś rozsądnie przeniesiony bo uznaliśmy, że w dziale Poszukuję nie będzie można odpowiadać. Damy znać co ustalimy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.