Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

DawPi

Administracja
 • Content Count

  3425
 • Joined

 • Days Won

  3

DawPi last won the day on August 24 2019

DawPi had the most liked content!

Community Reputation

325 Entuzjasta zegarmistrzostwa

1 Follower

Kontakt

 • Strona WWW
  https://IPSlink.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3995 profile views
 1. Proszę uzupełnić ofertę w ciągu 12h o brakujące elementy: W przeciwnym razie zostanie ona usunięta, a użyty pakiet zostanie utracony. Zobacz pełne brzmienie regulaminu.
 2. Nic z tych rzeczy. Powierzchnia dyskowa serwerów jest dość tania. Tutaj chodzi o TU I TERAZ czyli bieżącą obsługę tak dużej ilości ludzi na forum w tej samej chwili. To tak w dużym skrócie. Nie sądzę, ale mogę to policzyć tylko co to da? Jak ktoś słusznie zauważył: No i właśnie. Czyli to co mamy teraz. Nie jestem tutaj od wczoraj i wiem ile to forum wymaga pracy od strony serwera i samego forum.
 3. Mogę prosić o link do takiej oferty? Oczywiście ma ona spełniać wymagania forum - dużo ramu, pojemny dysk (myślę, że 1TB wystarczy), obsługiwać kilkaset ludzi ciągle na forum zalogowanych i gości i wiele wiele innych parametrów. Podaj proszę.
 4. Proszę uzupełnić ofertę w ciągu 12h o brakujące elementy: W przeciwnym razie zostanie ona usunięta, a użyty pakiet zostanie utracony. Zobacz pełne brzmienie regulaminu.
 5. Dla porządku - problem zażegnany. Przyczyną była najprawdopodobniej awaria operatora płatności, bo po zgłoszeniu problemu za kilka godzin już było OK.
 6. W niedalekiej przyszłości nastąpi krótka przerwa w dostępie do forum - zostaną wykonane prace optymalizacyjne po stronie serwera by nie nawiedzały nas ostatnie problemy z dostępnością.
 7. Było tak, zgłosiłem do administracji i w ciągu maksymalnie 15 minut wróciło do normy:
 8. Wystawiając ogłoszenie każdorazowo pokazuje się taki regulamin: https://zegarkiclub.pl/forum/?app=bimpages&module=view&controller=view&page=regulamin-dzialu-sprzedam Dodatkowo jest on dostępny z widoku działu: Proszę też pamiętać, że jest to nasz (moderacji) ukłon w stronę błędnie dodanych ofert. Powinniśmy tego nie stosować, ale by żyło się wszystkim lepiej ustaliliśmy, że tak będzie sprawiedliwie.
 9. Zostawcie tego TT w cholerę. To naprawdę archaiczne rozwiązanie i już dawno postulowałem o usunięcie go z forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.