Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pmborek

Wystawianie ofert w dziale "Sprzedam"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawia mnie dlaczego profesjonalni sprzedawcy lub osoby związane z branżą wystawiają oferty zegarków, których albo są przedstawicielem albo dystrybutorem (wyłącznym), nie sprzedają swoich ofert jedynie w dziale "Ofert sprzedawców profesjonalnych"?

Wiem, że regulamin działu sprzedam pozwala: 1.1 oferty klubowiczów - tutaj mogę być wystawiane oferty naszych klubowiczów. Sprzedajemy zegarki z drugiej ręki, czyli takie, które już zostały zakupione i są odsprzedawane. Niedozwolone jest wystawianie ofert "per procura" natomiast regulamin drugiego wspomnianego przeze mnie działu jasno wskazuje: W celu promocji swoich produktów przez aktywnych uczestników forum dyskusyjnego, umożliwiamy osobom zawodowo związanym z branżą wystawianie ofert sprzedaży tylko (!!!) w niniejszym dziale.

Moim skromnym zdaniem zapis w regulaminie poddziału sprzedam znosi zapis wyższego regulaminu.

Poza tym "Wystawienie oferty wiąże się z opłatą wspierającą działalność klubu i forum.", więc jak rozumiem, Stowarzyszenie odbiera sobie należne sobie pieniądze bezwzględnie nie egzekwując należności.


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W dziale ofert sprzedawców profesjonalnych wystawia się nowe zegarki, a nie używane. Dlatego zegarki, o których piszesz wędrują do działu ogólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy egzemplarz powystawowy jest zatem zegarkiem używanym?

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czy egzemplarz powystawowy jest zatem zegarkiem używanym?

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Wrzuć link z ofertą, bo nie wiem o czym piszesz. Poza tym pamiętaj, że sprzedawcy profesjonalni mają umowy ze Stowarzyszeniem, więc raczej nie robią nic wbrew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.