Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chrono-craze

Rolex DSSD 'westernized'

Rekomendowane odpowiedzi

Natchnienie na taka 'westernowa' sesje daly mi fotki na ktorych zaprezentowal niegdys swojego DJ-a Carlito (i ktore, nie trzeba dodawac ale dodam, mi sie spodobaly).

 

westerndssd1.jpg

 

westerndssd2.jpg

 

westerndssd3.jpg

 

westerndssd4.jpg

 

westerndssd5.jpg

 

westerndssd6.jpg

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że bardziej eksponujesz kapelusz i spodnie niż sam zegar a szkoda, bo na to zasługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono--craze pomysł z elementami odzienia ,dobry.

Przydałyby się bardziej wykadrowane,zbliżone.

Wtedy by było widać co wszyscy lubimy najbardziej ,zegarek :)

Bartek79 i mod wybaczcie koledze tę reklamę W .Myślę ,że od czegoś trzeba zacząć ;)

Ja doceniam kolegę,że coś tam w głowie świta i się pomysł rodzi.

Nie każdy ma zdolności,predyspozycje do robienia fotek,zrozumcie panowie.

 

chrono--craze wyciągnie wnioski i zrobi Rolexa w przybliżeniu z maksymalna dziurą :)

 

Wiecie co?

Kiedyś jak mi Matka kupiła takie Wranglery w smyku,był to chyba 1983 rok.

To w szkole mnie sponiewierali,że miały płaskie nity :) Na topie były nity z "dzióbkiem"

Takie tam wspomnienia z historii ;)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze traktujac w ten sposob sprawe moze zaistniec duza szansa na bycie narazonym na krytyke :D

O co w tej eksperymentalnej sesji mi chodzilo, to nie tyle o skoncentrowanie sie na samym czasomierzu co na uwypuklenie tla czasomierza. Zawsze robie zdjecia z bezpardonowo wrecz bijacym w facjaty uwypukleniem zegarkow i w sposob ze mozna sie o nie skaleczyc ze wzgledu na ostrosc w jakiej sa one przedstawiane jak i na jednolitych, zazwyczaj ciemnych tlach na ktorych nic w zasadzie sie nie dzieje.

Tym razem postanowilem skoncentrowac sie bardziej na tle (uczynilem to pod wplywem inspiracji fotek Carlita i jego rolka na jeansowych szmatach firmy Wrangler, ktore mi sie podobaly). Ewidentnie (co wynika z Waszych - dwoch jak narazie - wypowiedzi, nie wyszlo (w sensie, ze nie jest w stanie sie podobac, chociaz mnie sie one podobaja), trudno. Moze nastepnym razem inne moje eksperymenty beda w stanie sie Wam spodobac :)

Jakkolwiek by nie bylo, dzieki za zainteresowanie i za ocene, wszystkie one sa w takim czy innym sensie przydatne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no , chrono-craze ująłeś mnie niemalże . Tak właśnie należy reagować na krytykę.

Następna sesja będzie poprostu lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.