Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bartek79

Użytkownik
 • Content Count

  4,529
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Bartek79 last won the day on October 28 2018

Bartek79 had the most liked content!

Community Reputation

1,036 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Coś wielka trójka nie ma szczęścia do malowania na biało wskazówek...od 7min. Czy oni tego nie widzą czy może akceptują? W Rolku nie było to podstawą do reklamacji
 2. A PP udaje rozumiem Filip? W Polarze zgoda ale w 5205 nie ma szans. Chyba że masz na myśli inne modele.
 3. Fuckupy są wszędzie, PP, Lange czy GS. Też wolę żeby było inaczej w tak drogich zegarkach ale zawsze się coś znajdzie. Horomariobro na instagramie ładnie to pokazuje. W Patkach wszystkie malowane na biało wskazówki są niedomalowane. Oczywiście widać to dopiero pod lupą.
 4. Straszna kupa ta Calatrava. Za grosz mi ta tarcza nie pasuje do klasyka.
 5. Było by super gdyby tak było ale bardzo wątpię że tak jest. Mało informacji jest dostępnych o Solar Beat a z tych które są nic takiego nie wyczytałem. Może Filip wie coś więcej.
 6. Jedyny mały minus tego mechanizmu to stan uśpienia w który wchodzi po ok 90h. Z drugiej strony jesteśmy przyzwyczajeni przecież do ustawiania zegarów mając ich kilka w kolekcji. Można się nabrać bo solar beat wyglada identycznie jak Tank z bateryjką, różnią je tylko cyfry w ref.
 7. Dokładnie. Bransoleta ta sama co w 5 cyfrowych, koperta też. 1520 to jeszcze lepszy wół roboczy. Jedyna różnica to szkło i sposób jego montażu.
 8. Nie. Tylko do Suba i chyba YM. Nie różni się. Szkło jest też identyczne. Mam podobnie jak Ty ale są na szczęście Rolki proporcjonalne i z maxi dial Mariusz gratuluję zakupu. Niech cieszy długo.
 9. Mylof gratulacje. To mój nr 1 na równi z dziadem 5513
 10. Hopson ostatnie podbicie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.