Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Bartek79

Użytkownik
 • Content Count

  4629
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Bartek79 last won the day on October 28 2018

Bartek79 had the most liked content!

Community Reputation

1447 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem kiedyś i szybko sprzedałem. Klocek który na dodatek nie trzymał czasu. Pamietam, płaciłem równe 10k€ a euro było po 4zl😉
 2. Zgoda, ja chciałem tylko pokazać że w tej cenie można imo kupić ciekawsze(marka, komplikacje, detale) zegarki niekoniecznie odnosząc się do bezpośredniej konkurencji.
 3. Bransolety złotej może i nie ma ale kopertę z białego złota już tak o pozostałych różnicach nie wspominając.
 4. Chora cena. Za niewiele więcej można mieć Annual Calendar np od Patka
 5. To był mój pierwszy poważny zegarek. Kupiony u Strojnego za ok 12k. Ależ ja dumnie szedłem wtedy przez ten Krk😂 Mimo upływu tylu lat ten zegar wciąż mi się bardzo podoba
 6. Nomateus- 4 i 5 digit to benchmark jeśli chodzi o proporcje. 4 digit mają w sobie ogrom „ciepła” w odbiorze poprzez patynujące się indeksy i wypukłe szkła.
 7. Bardzo dobry, rzekłbym 😉 Dla mnie najlepszy z ceramicznych gmt Zdrowych i spokojnych Świąt koledzy i spełnienia marzeń, również tych zegarkowych.
 8. Uzasadnienie wyższej ceny zawsze będzie subiektywne i każdy oceni to sam niemniej w porównaniu do 3239 mamy tu zdecydowanie lepszą bransoletę (lepiej wykończone, cieńsze i krótsze ogniwa które bardzo dobrze "oplatają" nadgarstek), ciekawszą tarczę no i mechanizm (choć tu w odniesieniu do Selity trudno nie było). Więcej uwagi poświęcono obróbce koperty i łączeniu jej z pierwszymi ogniwami. Zegar nabrał lekkości. Są nareszcie 2 półogniwa 1,25 dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem bransolety. Sprzedawanie wysyłkowo słabe, sztucznie tworzą jakąś wyjątkową otoczkę wokół niego. Ja czekałem 5 miesięcy. Pozdrawiam kolegów.
 9. Jeśli ktoś się zastanawia to spieszę z odpowiedzią. Naprawdę warto. Cena z czapy, wiadomo, ale to też dużo lepszy Inge niż 3239
 10. Bartek79

  Nomos Neomatic

  Witajcie. Sprzedaję mojego Nomosa ref.567. Zegar ma tylko 9,6mm grubości a 200m WR! Zakupiony w sierpniu 2023, full set. Stan idealny forumowe 9,5/10. Chodzi bardzo dokładnie, świetna ciemno granatowa tarcza. Nosi się jak 38-39mm przez dużą tarczę i wąską lunetę. Zegar na stronie producenta to koszt ok.15.800 a ja sprzedaję za 10.800 Pozdrawiam. Bartek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.