Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

swiss_made

Targi i miejsca do zakupów zegarkowych

Recommended Posts

Wczoraj pojawił się temat nawiązujący do targów zegarkowych w Monachium i z tąd mój pomysł by założyć ten temat. Sam jestem kolekcjonerem i stale powiększam swoją kolekcje o nowe zegarki w związku, z czym chciałem zapytać forumowiczów o miejsca, czas odbywających się giełd czy innego rodzaju organizowanych spotkań gdzie można kupić coś dla siebie w Polsce jak i w Europie. Byłbym skłonny zorganizować taki wyjazd gdyby ktoś wyraził zainteresowanie. Warto byłoby poszerzyć krąg poszukiwań a nie ograniczać się tylko do allegro. Pochwalcie się, zatem gdzie nabywacie swoje zegareczki kupujac je osobiscie czy za posrednictwem Internetu. Pozdrawiam

fajny temat

internet oczywiscie:

allegro

ebay

chrono24

forum wus (watchuseek)

no i stani swiss ;)

o wszelkiego rodzaju giełdach znajdziesz info w necie , są organizowane w Niemczech , Holandii itp ,

jechać możesz co nie znacz że coś tam kupisz :rolleyes: chodzi mi przede wszystkim o vintage ,

info o workach złotych omeg we wcześniejszy temacie to po prostu tak WIELKI BAJER jakiego dawno nie słyszałem :lol: :lol: :lol:

gwarantuję Ci że przedymasz 2000km i niejednokrotnie na takowej giełdzie nie kupisz nawet jednej złotej omegi w rozsądnych pieniądzach ....ludzie pomyślcie kto odda złoty zegarek dobrej i znanej marki za pół ceny ...... a tym bardziej gebels ...zobacz jakie ceny są na niemieckim ebayu .....przecież Niemcy tez mają dostęp do internetu :lol: :lol: :lol:

PS

a by nawiązać do tematu to ja wszystkie swoje vintage kupuje w Skandynawii , a kupuję ich dużo około 20sztuk miesięcznie i i zapewniam że złota omega zachowana w pięknym stanie to kwota znacznie powyżej 700euro , a byle spolerowane dziadostwo to i w PL kupisz nawet poniżej tej kwoty ;)

Wlasnie

o wszelkiego rodzaju giełdach znajdziesz info w necie , są organizowane w Niemczech , Holandii itp , jechać możesz co nie znacz że coś tam kupisz :rolleyes: chodzi mi przede wszystkim o vintage , info o workach złotych omeg we wcześniejszy temacie to po prostu tak WIELKI BAJER jakiego dawno nie słyszałem :lol: :lol: :lol: gwarantuję Ci że przedymasz 2000km i niejednokrotnie na takowej giełdzie nie kupisz nawet jednej złotej omegi w rozsądnych pieniądzach ....ludzie pomyślcie kto odda złoty zegarek dobrej i znanej marki za pół ceny ...... a tym bardziej gebels ...zobacz jakie ceny są na niemieckim ebayu .....przecież Niemcy tez mają dostęp do internetu :lol: :lol: :lol: PS a by nawiązać do tematu to ja wszystkie swoje vintage kupuje w Skandynawii , a kupuję ich dużo około 20sztuk miesięcznie i i zapewniam że złota omega zachowana w pięknym stanie to kwota znacznie powyżej 700euro , a byle spolerowane dziadostwo to i w PL kupisz nawet poniżej tej kwoty ;)
Przyznam właśnie, że to jedna z moich obaw, jeśli chodzi o targi/giełdy, (że zwyczajnie nic na nich nie uda mi się kupić a przy dzisiejszych cenach paliwa podróż 1600 km to nie wycieczka do lasu). Jeśli chodzi o internet to po przeczytaniu posta poprzedzającego ten postanowiłem poszperać, po ebay.se, fi, no. Zauważyłem, że tam są aukcje (duża ilość) ze USA, Wielkiej Brytanii i Niemiec a gdzie aukcje z rodzimego kraju w tym przypadku Skandynawii? Bo w Euro czy Funtach to dość pokaźne sumy No chyba, że nie miałeś na myśli ebay.

Zgadza się Kono ;) W sumie dlatego też tak bardzo drążyłem ten temat Omeg za 700 euro.

Po prostu zastanawiałem się czy kolega zakładający tamten temat naprawdę gdziekolwiek był ;)

Marcin

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By sVAGier
      Witam wszystkim🙋🏻‍♂️. Mam na imię Łukasz i mam 31 lat. Jakiś czas temu zacząłem interesować się zegarkami. Mieszkam w UK
      Na chwile obecna mam 2 zegarki Casio gshock oraz (tak wiem🙄) Armani. Casio mam 3 a Armani 6 lat. Jak na razie żaden mnie nie zawiódł. Przy Armanim tylko koronka jest pęknięta nie wiem gdzie i jak 😅. Gshock raczej na co dzień i do pracy. To chyba tyle
    • By Ell Magicoo
      Nazywam się Krzysiek i zegarkami interesuję się od niedawna. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się uaktywniłem:) Sam posiadam Seiko z serii Presage i Orienta Kamasu, ale już wiem, że to nie koniec, pozdrawiam.
    • By Minerael
      Moi drodzy,

Dopiero zaczynam przygodę - dużo czytam, staram się rozwijać, zakupiłem niedawno piękny zegarek, C65.
      Mam dwa miejsca, chciałbym, żeby każdy zegarek był inny jesli chodzi o typ, także divery już odpadają.

Wszelkie propozycje byle widziane, budżetowo - 3k za uzywany to jest raczej maks, na  ten moment upatrzyłem sobie Seiko SARX035 oraz Hamiltona Intra-Matic, jestem ciekaw co Wy na to? Czy to sa mocne pozycje?
      Może jeszcze jakąś Bulovę w chrono bym złapał... Wtedy najwyżej sprzedam G-Shocka albo kupie większe pudełko

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie propozycje!
      Sebastian

• By ewa_942
      Witam, 
      Szukam zegarmistrza na Śląsku który naprawia stare rosyjskie zegarki 
    • By rjan
      Jest sobie taki facet, który na Quora dzieli się swoją wiedzą o zegarkach.
      https://www.quora.com/profile/Franz-Rivoira
      Tak na moje wyczucie ma czym się dzielić - przynajmniej dla mnie. Ostatnio ten człowiek postanowił napisać książkę o zegarkach. Spis treści macie tu:
      https://www.quora.com/When-will-Franz-Rivoira-write-a-book-about-watches
      W tym celu robi zbiórkę:
      https://www.indiegogo.com/projects/the-watch-manual--3/x/22907926#/
      Ja go wsparłem bo inicjatywa jest zbożna a człowiek jest dla mnie wiarygodny - i dodatkowo 13$ to nie majątek (zwłaszcza jeśli mówimy o zegarkach).
      Interesu nie mam w tym żadnego. Jak macie chwilę to sobie zerknijcie na profil człowieka i na plan dosyć zaawansowanej publikacji. Mnie się to spodobało na tyle że poparłem kupując przyszłe dzieło w formacie ebook za 13$.
      Pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.