Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jumbo

Brak papierów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem tu nowy i nie za bardzo wiem gdzie mam napisać o tym, ale przejdźmy do rzeczy, otóż posiadam Oryginalny zegarek Ferrari Jumbo i zamierzam go sprzedać za co najmniej 1000zł, lecz mam problem taki że zagubiły mi się papiery od niego, zegarek był brany z salonu Ferrari we włoszech, i mam do was pytanie, czy zegarek dużo straci na wartości bez papierów? kupiłem go za 1670zł, więc myśle że cena od 1000zł bo na licytacje go wystawie będzie rozsądną ceną bez papierów?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym Ty piszesz? Ten zegarek nowy z papierami mozna kupić za 1000 PLN (amazon),

Zegarek bez papierów zdecydowanie traci na starcie.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha, ale mój ma inny pasek, a dokładnie tak wygląda, http://www.autoevolu...-500-26483.html wątpie by po 2 latach stracił na wartości z 500 dolców.

Teraz to Wgl. inną nazwę nosi... http://www.gadzetyrajdowe.pl/product-pol-4894-Zegarek-Jumbo-Red-Ferrari-F1-Team-2012.html ten moj to chyba edycja limitowana... nie wiem sam już ale to te napewno identyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.co...D/dp/B00AI1464C

 

Po mojemu : nowy 1000 PLN, po 2 latach 500, bez papierów 200.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to sporo na wartości traci. Nowy kosztuje 1000zł to raczej za swojego nie weźmiesz tyle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zegarek był brany z salonu Ferrari we Włoszech, to może sprzedaj na tamtym rynku jakiemuś właścicielowi Ferrari. Możesz podbić wtedy cenę nawet do 1800. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.