Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lcoolmarko85

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About lcoolmarko85

 • Birthday 07/29/1985

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  4146974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

134 profile views
 1. Cały czas czekam na wiadomości i fantastyczne oferty:)
 2. Podbijam do góry i liczę na wasze dobro. Ewentualnie może być inny model Alpiny. Wielkość 46mm.
 3. Cześć kupię Alpina Seastrong Diver Automatic AL-525LBN4V6 Marcin
 4. Musisz odczytac tablice informacyjne w miejsowosciach. Pojawia sie nowe znaki;)
 5. A z tego co pamiętam, to nawet jak nie rozegra się partii z Baronem, to w dalszej części fabuły, przypadkiem nie będzie karta zostawiona na stole wraz ze spisem, osób grających w gwinta z danej miejscowości?
 6. Karty kupujesz u sprzedawców i karczmarzy. Podczas gry z osobami, barman, sprzedawca, kowal, wygrywasz kartę, a podczas drugiej gry tylko rzeczy. Mnie najlepiej gra się talią Królestwa Północy, dodatkowo odblokowanie króla, który swoją umiejętnością zdejmuje wszystkie warunki pogodowe. Kart do gwinta to nie wiem ile jest, Z tego co pamiętam jak wygrasz Turniej gwinta, to dostaniesz trofeum, a jak dobrze poprowadzisz rozmowę to Geralt dostanie dwie nagrody;)
 7. Dla mnie w większość gier gra się lepiej na padzie, niż na myszce i klawie. Do wyjątków należą strzelanki i gry dedykowane dla pc. NG+ w Wieśku do najlepszych nie należy. Szkoda że twórcy nie wzorowali się na Dark Souls NG+. Jak zebraliśmy sobie nasz upragniony ekwipunek, to wreszcie chcemy go sobie porządnie wykorzystać, a tu jest lekki zonk. Okazuje się nagle, że jest za słaby. Wystarczy, że wyjdziemy z Białego Sadu i nasz upragniony miecz co maksowaliśmy postać jest marny, miecz zwykłego rzezimieszka jest mocniejszy;/ Tutaj występuje złe skalowanie, niech wrogowie będą silniejsi, ale adekwatnie do naszych przedmiotów, a nie od początku trzeba wszystko zbierać. W nowej grze plus, fajne jest to, że wreszcie możemy sobie dodatkowo wymaksować inne atrybuty np. związane z eliksirami, zaklęciami. Ja wszystko pakowałem w walkę/ eliksiry (żeby jednak jaskółka, grom trochę trwały, a nie tylko 15sekund). Świetne jest sobie wykupić umiejętność Smakosz. Wtedy jak coś zjemy/wypijemy to odnawia nam się zdrowie przez 15min;)
 8. Jak w tym roku wymieniłem moją leciwą kartę grafiki, to wersja na pc deklasuje Wiedźmina z ps4. Płynność jest dużo większa. Na swoim sprzęcie osiągam 75-80 fps Odpalenie gry na Ultra, powoduje opad szczęki.Najmniejszy pyłek widać. Gra cieni jest bajeczna. Oczywiście nie wyzbędę się konsoli. Jednak gra w UFC, DarkSolus3, Uncharted daje dużo frajdy.
 9. Zgadzam się z kolegami, Wiesiek 3 jest rewelacyjny. Osobiście gram już 2 raz (raz na konsoli ps4 i teraz na pc). Na początku też nie lubiłem gwinta, ale im dalej posuwałem się w fabule, to i zacząłem grać. Proponuje w opcjach gry, zmniejszyć poziom trudności w gwinta na łatwy. Właśnie skończyłem podstawkę i zabieram się za DLC.
 10. Tylko dla prawdziwego pasjonata serii Fallout. Problem z dostępnością w PL. Trzeba sprowadzać, a to już zabije "dobrą" cenę za zestaw kolekcjonerski.
 11. lcoolmarko85

  MMA

  Anderson jeżeli nie będzie miał lucky puncha na Weidmanie to nie wygra:) To jest za***isty zapaśnik,lepszy niż Sonen. Mistrz pewnie będzie dążył, aby jak najszybciej sprowadzić do parteru Silve i tam okładać go niczym Geroge Stpierre swoich przeciwników. Weidman ma bardzo dobrą obronę przed subem więc aż tak bardzo się nie będzie obawiał...
 12. Jak grasz na ps3 to zawsze można kupić slot z grą Assasin najnowszy ostatnio był za 90zł z napisami pl.
 13. lcoolmarko85

  MMA

  albo inny Kup Sobie Walkę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.