Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Daito

Orient ray - "na sucho"

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając galerię zauważyłem że starsze rodzeństwo Orient'a Ray'a czyli popularne Mako i Big Mako jest przedstawione w kilku tematach, natomiast młodszy Ray nie doczekał się swojej galerii, wiec postanowiłem to jakoś nadrobić pomimo moich wątpliwych zdolności i umiejętności posługiwania się aparatem. Mam nadzieję że moja niedoskonałość w dziedzinie fotografii zostanie mi wybaczona w imię większego dobra zaprezentowania ciekawego skądinąd zegarka:

 

7023d5704c311d1fmed.jpg

 

dcae37e6066dc367med.jpg

 

94637a4f723aec9emed.jpg

 

766fd417141ddc94.jpg

 

9630492e9c88a630med.jpg

 

1be19ea186d798eamed.jpg

 

abac603c1fdbf965med.jpg

 

6fd2990d8277d160med.jpg

 

14b007da088e42a3med.jpg

 

5d564870c9a1cf7amed.jpg

 

039abd0d5a47d158med.jpg

 

48b9d693ca863381med.jpg

 

c6a05564b1dfce14med.jpg

 

4647537be95a5370med.jpg

 

B)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny. Byłem nastawiony na małe niebieskie mako, ale jak go zobaczyłem jakiś czas temu - zmieniłem decyzję. To będzie mój kolejny zakup :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma swój urok ale mimo wszystko wolę Big Mako .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dorzucę kilka zdjęć na różnego rodzaju paskach... a co... :)

 

Na tzw. "gumie"

 

azbz.jpg
 

Jeśli chodzi o estetykę tego paska - to moim zdaniem zegarek tak "ubrany" na co dzień, wygląda średnio,  nawet zaryzykował bym stwierdzenie że trochę śmiesznie, za to w kwestii wygody noszenia rewelacja. Zegarek pewnie utrzymuje się na nadgarstku, mimo luzu na jaki pozwala budowa tego rodzaju pasków. Gdy zabieramy zegarek do wody to guma jest absolutnie rewelacyjna, z i zegarek z zestawieniu z pianką, bądź nawet kąpielówkami traci swój "dziwny" wygląd. W sumie nie ma się co temu dziwić wszak przeznaczenie tego rodzaju pasków jest... jakie jest.

 

Na tzw. "silikonie"

 

58ol.jpg

Osobiście (pomimo że żadnym autorytetem nie jestem) nie polecam tego rodzaju pasków - szukałem czegoś pośredniego miedzy skórą a gumą, czyli paska który by dobrze wyglądał zarówno w pracy jak i nad wodą i tak trafiłem na "silikon". Jednak nie daje on takiego komfortu jak skóra, o przyrównaniu go do paska gumowego w ogóle nie ma mowy, pasek co prawda utrzymuje zegarek w pożądanym miejscu, jednak z uwagi na jego strukturę, oraz specyficzny materiał z jakiego jest zrobiony łapsko pod paskiem potwornie się poci...

 

Na "nylonie"...:

 

pz5g.jpg

 

jy4t.jpg

q0ze.jpg

7pvi.jpg

0jh7.jpg

2rxv.jpg

06iy.jpg

fjkt.jpg

eajw.jpg

Paski te zdecydowanie cieszą się moim uznaniem, a to z kilku powodów - ten najważniejszy to to ze można je łatwo wymieniać i dopasować do ogólnej kolorystyki całości ubrania, a że lubię wesołe i ciepłe kolory (szczególnie latem) to... Drugi powód mojej sympatii do tego rodzaju pasków jest taki że można je moczyć co jest spora zaleta dla kogoś kto lubi wodę...

 

:)
 

 

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.