Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kerajek

Deep Blue DayNight 65 T100

Rekomendowane odpowiedzi

W świątecznej promocji (jako, że dodatkowo także miałem urodzinki) w sklepie www.atomictime.pl zakupiłem zegareczek Deep Blue DayNight 65 T100 (http://www.atomictim...products_id=187)

 

Specyfikacja na stronie dystrybutora:

 

Bransoleta: Stal nierdzewna 316L

Mechanizm: Seiko NH35, 24 kamienie automat

Szkło: Szafir, wewnętrzny antyrefleks

Koronka: Zakręcana

Szerokość bransolety: 22mm

Średnica koperty: 45mm, 51mm "lug to lug"

Grubość koperty: 15,5mm

Wodoszczelność: 30 ATM - 300 metrów - 1000 stóp

Gwarancja: 1 rok Deep Blue

 

 

Moje subiektywne odczucia:

 

Zegarek jest ogromny! Waży chyba kilogram! To pierwsze wrażenie po tym jak znalazł się na moim nadgarstku. Przyzwyczajony do noszenia innych (lżejszych) zegarków, nota bene kiedy dostałem od kobiety w prezencie Casio MTP-1290D-2AVEF to ono wydawało mi się ciężkie. Ale do wszystkiego można się przyzwyczaić, wypowiem się ponownie po miesiącu noszenia. W sumie kupiłem go z ciekawości jak wygląda i działa tryt. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Pięknie świeci! Jako, że tryt T100 to na jakieś 25 lat spokoju :). Musiałem trochę "pomechanikować" przy zegarku, ponieważ pierwszy raz zetknąłem się z zakręcaną koronką i dodatkowo musiałem skrócić bransoletę do swojego nadgarstka. Powoli i spokojnie, jakoś poszło. Jestem pod wrażeniem, chociaż zegarek jak wspomniałem jest duży.

Chciałbym przy okazji podziękować obsłudze sklepu AtomicTime za świetną obsługę, szybką wysyłkę. Polecam "zegarkowiczom" chociażby ze względu na zniżkę dla forumowiczów.

 

 

Zdjęcia "nadgarstkowe":

 

arcydziełami fotograficznymi nie są więc proszę o wyrozumiałość (zdjęcia w ciemności ze strasznie długim czasem naświetlania, ale efekt świecenia trytu widać)

 

 

dsc0249gv.jpg dsc0252vuf.jpg dsc0241ys.jpg dsc0242je.jpg


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Też dokonałem zakupu w atomictime w świątecznej promocji.

Nabyłem Bluetech Master 500

Jak dotrze to spróbuje również podzielić sie wrażeniami.

Niech Ci ręki nie urwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Z reszta jak większość Deep Blue. Ciężki? Oj kwestia przyzwyczajenia. Mam Juggernaut II i to jest potworek. Koperta 46mm i grubość 18mm.

Tryt bardzo mi się podoba i możliwe że sprawię sobie coś podobnego w przyszłości ale na razie są inne plany zegarkowe. Pozdrawiam i aby dobrze się nosił. :D


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje zegarek? Teraz po jakimś czasie, mogę powiedzieć, że świetnie. Noszę go na zmianę z innym zegarkiem (nie doczekałem się jeszcze rotomatu). Nie jest wcale taki ciężki jak się go ponosi, tryt to świetna sprawa. Naprawdę polecam. W wolnej chwili napisze bardziej barwną opowieść.


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosisz inny zegarek na zmianę tylko po to by on sie nie zatrzymał? :)

Przeciez nic mu sie nie stanie jeśli tydzien nie będzie noszony i zatrzyma sie po dwóch dniach .. chyba nie zardzewieje :D

Czekamy na bardziej barwną opowieść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.