Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ravraj

Użytkownik
 • Content Count

  579
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nowy Targ

Recent Profile Visitors

885 profile views
 1. Także tego. Jutro poniedziałek 😢
 2. I jeszcze rozmiar 43-44 mm. Brałbym
 3. Nie z Vis-em ale chyba towarzystwo mimo wszystko jest w porządku.
 4. Tez trochę historii chociaż mojego serca nie skradł. na Grota jest ostatnio parcie. Gdyby posiadacz karabinka za prawie 10 k usłyszał ze w komplecie na strzelnicy może mieć jeszcze Grota na nadgarstku za ~2 k to kto by się nie zdecydował? Osobiście bym znajomych namawiał
 5. gdybym potrafił to pewnie bym to zrobił. Dlatego w życiu zajmuje się czymś co potrafię i nie jest to projektowanie zegarków. Trzymając się tematyki broni która również jest mi bliska a nie chcąc grzać kotleta Visowego to może znów coś z Fabryka Broni nadal związane np Beryl albo Grot uszy zegara zrobić na kształt kolby, koronkę na kształt .223 i bezel z jakimś gwintem jak w lufie… czy coś? Chyba to brzmi tandetnie?
 6. VISa mam ale jeżeli będzie w brązie to kupię drugiego. Kwarcowienie / pomniejszanie spowoduje, że co najwyżej się uśmiechnę. Wgle na 10lecie winna być jakaś nowość urywająca zadek a nie reedycje. Kotlet mimo że smaczny to zawsze odgrzany kotlet.
 7. Gdyby ktoś polował na Boba Wellsona to jeden na olx się pojawił. Pamietam, ze byli tu fani tego producenta.
 8. Trochę bez sensu takie dublujące się cyferki.
 9. Nowe Batyskafy z kickstartera zamówione?? @ dostałem ze dwa dni jeszcze zamawiać można. zeby nie na pusto
 10. Wjechało coś zdecydowanie ciekawszego. Tzn nie dla obecnych tutaj brązpsychopatów Oris great barrier reef w stali. Prosze mnie nie kamienować. Nie tylko brązem człowiek żyje
 11. A już miałem pisać do Ciebie że biorę za wywoławczą
 12. Instagram i rozmowa na messengerze z właścicielem.
 13. Nowy Batiscafo rusza na dniach na kickstarterze. Prawilny rozmiar + koronka + osłona. Biada nadgarstkom
 14. Dzięki za info, za późno je przeczytałem ale i tak bym 2500 nie dał. Za tyle został właśnie wylicytowany. Nowe chodziły po 2 - 2,2 koła to raz a dwa na czasoholikach jeden wisi już ze 2 tygodnie właśnie w cenie 2,5 tysiąca i nie ma chętnych. Podczas licytacji ludzie kierują się emocjami i podejmują pochopne decyzje. Szkoda ze nie poszedł na łowcach za 3 było by jeszcze zabawniej. Zdeterminowany nie jestem. Szukam kompresora nie koniecznie Balticusa.
 15. Rozumiem, ze z racji ze zegar uzywany zamiast zastosować zasadę 50% ceny sklepowej tylko 75% ceny sklepowej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.