Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_L

Atlantic Milano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów!

Mam mały zgryz; chcę zrobić renowację zegareczka Atlantic Milano, żeby wyglądał jak z postu: http://zegarkiclub.p...tlantic +milano

Generalnie chodzi mi o renowację tarczy, aby była jak najbliższa oryginałowi, a szczególnie o precyzyjne wypełnienie indeksów godzinowych lumą.

Ma ktoś może jakieś doświadczenia z renowacją takiego albo podobnego cyferblatu, jeśli tak to gdzie była robiona? W necie niestety nic nie mogę znaleźć, czy to u Głowackich, czy też w poznańskim Chronosie...

Z góry dzięki!

post-36330-0-41058600-1365345225_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i Głowaccy i Chronos, albo łódzki Chronostar poradzą sobie z tą tarczą, choć jaki będzie końcowy wynik, to zawsze pewna loteria.

Natomiast wg mnie, to ta tarcza nie kwalifikuje się do renowacji i nie powinno się jej odmalowywać. Jest czytelna, ma zachowane wszystkie indeksy, nie ma jakichś poważnych plam, ubytków, rys itp. Z powodzeniem można ją po prostu wyczyscić, lub zostawic, jaka jest. Ale decyzja Twoja - to tylko moje sugestie


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i Głowaccy i Chronos, albo łódzki Chronostar poradzą sobie z tą tarczą, choć jaki będzie końcowy wynik, to zawsze pewna loteria.

Natomiast wg mnie, to ta tarcza nie kwalifikuje się do renowacji i nie powinno się jej odmalowywać. Jest czytelna, ma zachowane wszystkie indeksy, nie ma jakichś poważnych plam, ubytków, rys itp. Z powodzeniem można ją po prostu wyczyscić, lub zostawic, jaka jest. Ale decyzja Twoja - to tylko moje sugestie

 

I tak chyba zrobię. Odnowię tylko wskazówki i kopertę. Dzięki za radę.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niemalze identyczny tylko na moim pod napisem ATLANTIC widnieje WORLDMASTARUR.Ktos moze wie czym sie roznia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto on

Mam niemalze identyczny tylko na moim pod napisem ATLANTIC widnieje WORLDMASTARUR.Ktos moze wie czym sie roznia?

post-40159-0-40035000-1367415648_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.