Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nash, co to jest? Z przodu widzę Rebę, z tyłu Fox CTD, zawias FSR, korba Sram.

Obstawiam Epica...

A nie sid z brainem i mini brain z tyłu ?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to pewnie z przodu jest SID...

Fajny rower, długo się wahałem pomiędzy Epiciem i Camberem - wygrał większy skok...

 

Jak Ci się spisuje mini-brain?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie sid z brainem i mini brain z tyłu ?

Z przodu RS Sid brain, z tylu autosag minibrain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to pewnie z przodu jest SID...

Fajny rower, długo się wahałem pomiędzy Epiciem i Camberem - wygrał większy skok...

 

Jak Ci się spisuje mini-brain?

Sam sie wahalem dlugo, skok z przodu to tylko 100mm wiec to typowy XC ale chcialem w sumie szybki rower to dlugich przelajowych tras szutrowych. Do downhillu wypozyczam

A mini brain to inna jakosc, naprawde trzeba sprobowac i troche pokombinowac z ustawieniami. Jak ustawisz jak trzeba to zawieszenie zaczyna czarowac :-) stajesz mocno na pedal pod gore, jest sztywny niemal jak hardtail, zjezdzasz w dol po dziurach? Zaczyna dzialac, bajka. Musze jeszcze dokupic remote seatpost i starczy na jakis czas

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie sie prezentuje tan Canyon. Kolega kupił czasówke to triatlonu i bardzo zadowolony, drugi przymierza się :). Dwie rzeczy, które bym zmienił to wywalił ten plastik z tylnego koła i nie pasuje mi ten mostek tak turystycznie skierowany do góry :). Poza tym fajny sprzęt.

Ze zmianami tez bym się nie spieszył, ew. tylko mostek (dopasował długość) i siodełko (każda d*pa inna).

Ale pamietam jak to jest, z mojego pierwszego po roku została tylko rama, a na 2 sezon kupiłem wszystko nowe. Później mi przeszło gadzeciarstwo bo szczerze mówiąc nie ma to ąz takiego wielkiego znaczenia czy będziesz miał taka kierownice czy inna, ale wiemy o co chodzi :)

Najważniejsze to kręcić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mostek po prostu wystarczy obrócić do góry nogami i już będzie bardziej wyścigowa geometria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

wow..jakie maja ceny niskie za kola MAVIC SLR..az sie nie chce wierzyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie sie prezentuje tan Canyon. Kolega kupił czasówke to triatlonu i bardzo zadowolony, drugi przymierza się :). Dwie rzeczy, które bym zmienił to wywalił ten plastik z tylnego koła i nie pasuje mi ten mostek tak turystycznie skierowany do góry :). Poza tym fajny sprzęt.

Ze zmianami tez bym się nie spieszył, ew. tylko mostek (dopasował długość) i siodełko (każda d*pa inna).

Ale pamietam jak to jest, z mojego pierwszego po roku została tylko rama, a na 2 sezon kupiłem wszystko nowe. Później mi przeszło gadzeciarstwo bo szczerze mówiąc nie ma to ąz takiego wielkiego znaczenia czy będziesz miał taka kierownice czy inna, ale wiemy o co chodzi :)

Najważniejsze to kręcić!

Racja , najważniejsza jest noga :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny karbonowych Mavików są rzeczywiście niebotyczne, bardzo mi się podobają i nie powiem, bo śnią mi się po nocach, ale ja chyba jednak zdecyduje się na składanie takich kół od podstaw. W cenie do tysiąca euro powiniem się zmieścić za porządne kółka. Za maviki musiałbym zapłacić dwa razy więcej. Nie daje mi to spokoju, non stop teraz rozmyślam o tych kołach :D Co do kierownicy, to zrobie jeszcze troche kilometrów i zobacze w jakiej pozycji będę się czuł najlepiej, czy odwracać mostek czy nie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wczoraj oglądałem :

 

aryzuhut.jpg

 

Kosmos! Niestety cena równie kosmiczna :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie turystycznie jeżdżę Authorem Reflexem a do pociągu podjeżdżam jakimś kompletnym no-name :)

 

Dwa tygodnie temu mała gałązka międy szprychami zmusiła mnie do krótkiego acz efektownego lotu przez kierownicę i lądowania (bez telemarku) na przedramionach

Straty mało bolesne: zdarte łokcie, przedramiona i kolana

47a32f.jpg

 

Strata bolesna: porysowany bezel i lekko antyrefleks na moim Oceanusie :(

3fd101.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, daj se spokój z tymi kołami, no posłuchaj nas... :-) 

ale w gorącej wodzie kąpany hehe

Nikt Ci nie zabroni oczywiście, ale czy warto się rozczarowywać za 2000 euro?

Jadąc na przejażdzke jakie to ma znaczenie czy srednia bedziesz mial 30,0 czy 30,2 :)

Chyba, że chodiz o kaprys - na to argumentu nie mam :D

zdrówka i miłego kręcenia bo to genialne uczucie :D

Kask to lepiej noś, nie jednemu mojemu koledze zdrowie uratował, ale to juz Twoje zdrowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie turystycznie jeżdżę Authorem Reflexem a do pociągu podjeżdżam jakimś kompletnym no-name :)

 

Dwa tygodnie temu mała gałązka międy szprychami zmusiła mnie do krótkiego acz efektownego lotu przez kierownicę i lądowania (bez telemarku) na przedramionach

Straty mało bolesne: zdarte łokcie, przedramiona i kolana

47a32f.jpg

 

Strata bolesna: porysowany bezel i lekko antyrefleks na moim Oceanusie :(

3fd101.jpg

Powrotu do zdrowia :) 

Wczoraj kolega na zawodach mial wywrotke to ledwo chodzi, cały obtarty - noga, bok, rece, chodzi jak rycerz w zbroi :D Takie obtarcia strasznie bolą i kiepsko sie goją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak rower na takich kołach wygląda! ;) Nie no raczej chyba aż na tyle nie zgłupieje, żeby wydać 2 koła euro na koła :) Gruba przesada. Max co mogę przeznaczyć, to tysiaka. Co do kasku, to ciężko mnie przekonać, toczę o to wojne w domu z młodą od kilku dni.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no raczej chyba aż na tyle nie zgłupieje, żeby wydać 2 koła euro na koła ;) Przesada. Max co mogę przeznaczyć, to tysiaka. Co do kasku, to ciężko mnie przekonać, toczę o to wojne w domu z młodą od kilku dni.

Co do wyboru konkretnego kasku czy ogólnie jeździć w kasku ?

Jeżeli to drugie to dyskusja zbędna .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie :) Uparła się, że mam se kupić kask i nie przegadasz babie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawe, że ma/macie racje, ale mimo wszystko nie mogę się przekonać.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu przekonywać , zakładać kask i jeździć .

Wybór tez masz szeroki i coś fajnego na pewno kupisz .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim rowerze myślę, że kask jest bardzo potrzebny. Nawet bez treningu prędkości będą powyżej 30 km/h. A tak jak kolega napisał te koła nic Ci nie dadzą chyba, że +100 do lansu. Myślę, że sam rower jest wystarczająco "kozacki" 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim rowerze myślę, że kask jest bardzo potrzebny. Nawet bez treningu prędkości będą powyżej 30 km/h. A tak jak kolega napisał te koła nic Ci nie dadzą chyba, że +100 do lansu. Myślę, że sam rower jest wystarczająco "kozacki" 

 

Piszecie że koła nic nie dadzą?? 

To mnie zaskoczyliście bo zawsze uważałem że to pierwsze co się wymienia. 

W szosie wymiana kół jest chyba  najbardziej odczuwalna dla jakości jazdy.

Prędzej zainwestowałbym w lepsze koła niz lepsze przerzutki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że koła nic nie dadzą??

To mnie zaskoczyliście bo zawsze uważałem że to pierwsze co się wymienia.

W szosie wymiana kół jest chyba najbardziej odczuwalna dla jakości jazdy.

Prędzej zainwestowałbym w lepsze koła niz lepsze przerzutki. :)

Dla kogos kto jezdzi amatorsko jak carlito duzo nie dadza i to jest fakt. O to chyba kornelowi chodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak właśnie zrobiłem, zrezygnowałem z lepszych przerzutek (po co mi zawodowy osprzęt dla profesjonalistów), żeby mieć budżet na koła. Nie dość, że takie koła poprawiają jakość jazdy, to jeszcze świetnie wyglądają.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.