Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

witek2105

OMEGA AUTOMATIC KALIBER 562 UNIKAT

Rekomendowane odpowiedzi

oryginalny jest ale to składak, oprócz tarczy (o której sam sprzedający pisze że jest z Omegi Constellation) nie gra mi ramka (jeśli uszy są pozłacane to ramka powinna być złota), koronka też z innej bajki ale to część eksploatacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi faktycznie wyglada jak składak. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie, więc może spróbuję ja...

 

...zegarek jest oryginalny (nie jest to składak), koperta odświeżona (wypolerowano mikrorysy), bardzo ważnym elementem jest tarcza, która nie ma najmniejszych uszkodzeń i jest 100% nieruszana...pasek oczywiście nowy...zegarek godny uwagi i polecenia.

 

...moja opinia może być dla Ciebie niewiarygodna, bo jestem właścicielem tego zegarka, ale jeśli ktoś nie podważy mojej opinii to możesz uznać ją za prawdziwą...pozdrawiam Damian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie, więc może spróbuję ja...

 

...zegarek jest oryginalny (nie jest to składak), koperta odświeżona (wypolerowano mikrorysy), bardzo ważnym elementem jest tarcza, która nie ma najmniejszych uszkodzeń i jest 100% nieruszana...pasek oczywiście nowy...zegarek godny uwagi i polecenia.

 

...moja opinia może być dla Ciebie niewiarygodna, bo jestem właścicielem tego zegarka, ale jeśli ktoś nie podważy mojej opinii to możesz uznać ją za prawdziwą...pozdrawiam Damian.

Ok dzięki za odpowiedź pozdrawiam Witek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.