Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

starhidiamu

Użytkownik
 • Content Count

  944
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

About starhidiamu

 • Birthday 03/12/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  grzebanie w moim motorze,zegarki ,boks,tu zajrzeć tam poszperać, podróze i ciekawe kobiety.
 1. Jeżeli interesuje cię inwestycja to kup pre moona, wciąż są nie do wartościowane . Ten nie ma szans po pierwsze to automat. Po drugie poświęcony jest olimpiadzie.
 2. To nie tylko moje zdanie jedynie je powielam. Zdecydowanie ceny spedmasterów (vintage) są nie doszacowane W porównaniu do flagowych modeli innych marek, taki 2915 nie kosztuje wiele . Możliwe ze nadeszła korekta . Kolekcjonerzy łaskawym okiem zerknęli w tę stronę . Ja osobiście kupuje każdego speda jakiego dorwę i cena wydaje mi się atrakcyjna ceny tak szybko rosną ze czasami sami sprzedający nie nadążają. Przykładem jest mały sklep z antykami, kupiłem tam za 3,5k funta z oryginalnym bezlem 105.003 64 który stał tam ponad rok. Ja go wadziłem oglądałem i długo się zastanawiałem, prawie rok ;-) wydaje mi sie że aukcja domu christies z z grudnia 2015 nie jest bez znaczenia w przyspieszeniu wzrostu cen . Ciekawy filmik
 3. Nie potrafię odpowiedzieć na te pytanie z całą pewnością. Dobrze zachowany bezel z kropką powyżej 90 to przynajmniej 7k pln . Najdroższe są base 1000 ale one są nie dostępne.
 4. Oryginalny bezel jest bardzo ważny i ma duże znaczenie przy wycenie. Tutaj bezel jest po serwisowy . Ceny ciągle rosną , ale na ten moment to nie jest żadna super okazja.
 5. wskazówki nie są od tego modelu tarcza i mechanizm tylko . nie pamietam czy to było w opisie czy on mi to napisał w meilu, ale ciekawostką jest to że on kupił młodszy model chyba jakąś ksiezycowkę i w niej siedział werk i tarcza . wskazówki tak jak ponizej wygladają .
 6. siema Panowie eksperci miłośnicy G shoka Kilka dni temu moja córka 10 lat wyciągnęła z mojej pułki starego G shoka . złożyła i chodzi z nim cały czas, jest zachwycona . światełka stoper inne bajery . Za to śmiesznie wygląda . To ciekawe bo od dawna chciałem ją zarazić zegarkową pasją ale nie wykazywała zainteresowania. Teraz już wiem że od złych zegarków zaczynałem, co ja mogą obchodzą mechaniki . Po krótkiej analizie uświadomiłem sobie że ja tez byłem w jej wieku jak zakochałem się w zegarkach.. haha Montana to był mój pierwszy zegarek taki byłem z siebie dumny że go mam, pamiętam te uczucie do tej pory .. Ale do rzeczy co by jej tu kupić który model ona chce zeby miał cos niebieskiego i bez wskazówek dzieki
 7. Stare speed mastery będą tylko drożeć ;-) Ta wycena by się zgadzała z rzeczywistością jednak jeszcze pół roku wcześniej to wyglądało zupełnie inaczej. Kupiłem okazyjnie 105.003 65 a że miałem inny taki sam a to jeden sprzedałem - za znacznie mniej niż obecnie bym dostał . Poza tym sporo pozycji z tej listy jest nie osiągalna i nie bardzo wiem jak je wyceniono . np. 2915.1 kilka tygodni temu człowiek wstawił na amerykanskim ebayu tarcze i werk (były zgodne ) po kilku godzinach znikły napisałem z zapytaniem dlaczego, bo jako najwyżej bijący uznałem że mam prawo. Odpisał że dostał silna ofertę . Bardzo chciałem wiedzieć ile, wiec zaproponowałem że ja przebije i w ciemno zaoferowałem 25k usd on pożyczył mi dobrej nocy chociaż był dzień ;-) i napisał ze dostał 35 . http://www.ebay.co.uk/itm/191891960120?euid=47607e1ca99f4173a6014dcc8d91a041&bu=44000381386&cp=1&sojTags=bu=bu Ja uważam że trzeba brać, bo za niedługo za te pieniądze nie będzie dostępny w żadnym stanie. oraz moim zdaniem obecnie vintage speedmaster to jedna z silniejszych pozycji.
 8. Cena spedmasterów obecnie szybko sie zmienia i ma bardzo silną wzrostową tendencje :-). Wycena jest nie możliwa .
 9. Odciagasz koronke w pozycji w ktorej tylko godzinowa się rusza . Krecisz tak dlugo az się ustawi.
 10. cal 501 był 2 wersjach 19 i 20 kamieni to taki jedyny przypadek z jakim sie spotkałem Tarcza w tym zegarku jest po renowacji . Napis chronograf czy chronometr nie ma prawa byc na tej tarczy.W pierwszym przypadku werk nie ma certyfikatu chronometru w drugim nie jest stoperem . koperta jest zniszczona maxymalnie i nie opłaca sie renowacja tego zegarka np. bezel wykonany jest ze złota dorobienie ..... itd. Koszt całkowity przekroczy cene tego modelu .
 11. gratuluje, fajny egzemplarz .
 12. Nadzeje zawsze mozna mieć Piotrek kupił swój za grosze chłopak od którego odkupiłem 2915 tez . Ale nie wiem czy sie zgodzisz, obserwuje obecnie bardzo szybki wrost cen tego modelu. speed staje sie bardzo pożądany przez kolekcjonerów . A wydaje mi sie ze to dopiero początek tego wariactwa widzałem ostanio na ebayu speedmaster ed white 105.003 sprzedał sie za 7,6k funta . W grudniu w nowym yorku była aukcja christie's ładnie sie posprzedawały ;-) https://www.hodinkee.com/articles/christies-omega-speedmaster-sale
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.