Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hil2

Użytkownik
 • Content Count

  1,673
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hil2 last won the day on November 13 2013

hil2 had the most liked content!

Community Reputation

121 Entuzjasta zegarmistrzostwa

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,538 profile views
 1. Na sprzedaż OMEGA Constellation Pie Pan chronometer w oryginalnym stanie z 1962 roku w kopercie z litego 18K złota barwy rose gold. Tarcza zegarka oryginalna nie odnawiana Pie Pan indeksy też z litego złota ze wstawionymi kamiennymi onyksami, mechanizm to 561 automatic łożyskowany na 24 kamieniach z nr 1 z certyfikatem chronometru w bardzo dobrym stanie po czyszczeniu i regulacji, szkło zbrojone, koronka oryginalna sygnowana, pasek oryginalny Omega, zapinka oryginalna sygnowana, koperta w bardzo dobrym stanie wykonana z litego złota 18K próby 750 model z puncami na Francję, wszystkie krawędzie ostre. Wymiary zegarka 34,5 mm mierzone bez koronki na 43 mm z uszami. Stan oceniam na 8 wysyłka ubezpieczona kurierem 0 zł lub odbiór osobisty po wcześniejszym umówieniu Warszawa Wesoła. Cena 13480 zł.
 2. Na sprzedaż lub zamiana złoty Universal Geneve Tri-Compax z lat 40-tych w kopercie z Litego złota próby 750 (18K) barwy różowej. Zegarek w świetnym stanie, tarcza była kiedyś poddawana profesjonalnej renowacji, mechanizm to 481 łożyskowany na 17 kamieniach z funkcją chronografu, funkcja daty nazwą dnia tygodnia i miesiąca, oraz fazą księżyca, mechanizm oczywiście na prawidłowym chodzie, koperta wykonana ze złota próby 750 numerowana i sygnowana. Wymiary zegarka 34,5 mm mierzone bez koronki, na 41 mm z uszami. Stan oceniam na 8 wysyłka ubezpieczona kurierem 0 zł lub odbiór osobisty Warszawa Wesoła. Cena 22580 zł. Możliwość zamiany na inny zegarek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.