Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blase

Jaka bateria do Łucza

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pomóżcie jaką baterię mam wsadzić do damskiego Łucza kwarcowego. Na mechaniźmie jest tylko oznaczenie 1956.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie tematu to dla mnie jeszcze większa zagadka niż ta bateria. Zdjęcie zrobię jutro, dzięki , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze widzisz gdyż niektòre modele ruskich kwarcòw tak miały wlaśnie, masz baterię więc wyjmij ją i będziesz wiedział co to za model baterii tam siedzi.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie jaką baterię mam wsadzić do damskiego Łucza kwarcowego. Na mechaniźmie jest tylko oznaczenie 1956.

Bateria G3 (392) wkładana tak jak na fotce czyli odwrotnie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc... Właśnie baterii tam nie miałem więc dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie wygląda ten mój. Zaryzykuję i kupię baterię zobaczę czy ruszy.

 ixhk.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ruszył, coś chyba jest zepsute. Chciałbym go jednak przywrócić do życia... Może jakiś mechanizm manualny włożę albo poszukam czegoś sprawnego na podmianę. Tymczasem dziękuję Wam za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruskie kwarce bywają kapryśne i dosyć awaryjne, to jest ich urok, sprawdź jeszcze czy styki elektryczne przy blaszcze mocującej baterię są czyste i czy gdzieś nie masz zwarcia! oraz czy koronka jest dobrze "dopchnięta" do koperty :).


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro posprawdzam na ile mogę... kwarce nie są moją mocną stroną... właśnie ta blaszka u mnie jest trochę uszkodzona ale jakoś zwiera śrubki mocujące i baterię... Z tą koronką też jakoś mi przyszło do glowy bo wszystkie kwarce jakie mam po odciągnięciu przestają chodzić wię pomyślałem że może ten mechanizm tutaj zawodzi - ale nie sprawdzałem... Jutro pozdejmuję wskazówki, tarczę to coś może dojżę...  Szczerze mówiąc Góral35 Twój wpis mnie trochę zmotywował chociaż i tak za wielę nie oczekuję. Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarczy bym nie zdejmował ale: zdemontował blaszkę co trzyma baterię i na krótko pensetą zwarł minus bateeri i ścieżkę , zobacz czy tam gdzie styki silnika łączą się z elektronmiką nie ma śniedzi bo to też słaby punkt, no i baterię wymień bo może słaba i brakuje 0,1 volta a to często jerst przyczyną nie wzbudzania się mechanizmu

powodzenia


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni jak tego sprzętu ruszyć nie mogłem... Na trzech bateriach próbowałem i nic - ani drgnie. Tymczasowo włożyłem do środka jakąś chińszczyznę z tarczą od innego łucza i przynajmniej pokazuje czas. może gdzieś się nawinie taki mechanizm to zrobię przekładkę spowrotem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni jak tego sprzętu ruszyć nie mogłem... Na trzech bateriach próbowałem i nic - ani drgnie. Tymczasowo włożyłem do środka jakąś chińszczyznę z tarczą od innego łucza i przynajmniej pokazuje czas. może gdzieś się nawinie taki mechanizm to zrobię przekładkę spowrotem i tyle.

na alle jest obecnie zaria-damka z tym werkiem więc jako dawca mogłaby być ok


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni jak tego sprzętu ruszyć nie mogłem... Na trzech bateriach próbowałem i nic - ani drgnie. Tymczasowo włożyłem do środka jakąś chińszczyznę z tarczą od innego łucza i przynajmniej pokazuje czas. może gdzieś się nawinie taki mechanizm to zrobię przekładkę spowrotem i tyle.

tu: allegro.pl/piekna-damska-zaria-kwarc-cccp-zsrr-i3467668321.html


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.