Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość jw_amigowiec

Aloha :]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jw_amigowiec

Bo "aloha" to powitanie to zyczenie wszystkim milosci, a co :)

 

Od malego interesuja mnie ladne zegary/zegarki, choc nigdy nie bylo, ani nie jest to moja pasja. Aczkolwiek mam wiele zainteresowan, mocno sie interesuje sztuka - a zegary niewatpliwie do niej naleza. Posiadam pozlacany nareczny zegarek, produkcji "Poljota" :). Posiadam takze w spadku po babci zegar scienny - Gustav Becker, od malego zegar ten mnie intrygowal. Teraz wisi i dumnie tyka u mnie na scianie. Przez dlugi czas nie byl na chodzie, byl u roznych zegarmistrzow, pochodzil, pochodzil i przestawal. Ale zawsze, gdy przyjezdzalem do domu babci, gdy nakrecilem i pchnalem wahadlo - chodzil tydzien, bez zajakniecia :shock: .I kto powie, ze zegary duszy nie maja?:). Dzisiaj zegar wisi u mnie w pokoju i dumnie odmierza czas. Delikatnie jedynie przesmarowalem smarem do maszyn precyzyjnych za pomoca pedzelka kola zebate mechanizmu :).

Znalazlem na forum tabele z numerami seryjnymi, ktore mam nadzieje pozwola mi ustalic przyblizona date produkcji. A tak sie prezentuje w calej okazalosci :)

 

 

   zegar.jpg

 

 

U mojego taty w pracy wisi zegarek kieszonkowy na lancuszku, az kiedys sprawdze dokladnie co to, bo milo by bylo miec kiedys taki zawsze przy sobie. :)

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Aloha. Fajna skrzynka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

Czesc, jesli mozesz - zrob GB więcej zdjęc!

fajnie wzbogacilyby galerię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jw_amigowiec

Ok, choc myslalem, ze ta galeria przeznaczona jest dla zegarkow narecznych glownie :).

 

Porobie mu zdjecia albo jak pozycze jakas cyfrowke, albo dla przekory aparatem Zeiss Ikon z 1928 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

witam kolegę amigowca. no to poprzeczka foto strzelila nam własnie w gore w poblize noskonczonosci :wink:. fajnie, ze ktos z fotoarts do nas trafil. swiat jest jednak maly :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gato

Witam serdecznie. Zegar jak z bajki. Takie zegary mają DUSZĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeMeSZ

"Alohaaaaaaaa" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Witam serdecznie. Zegar jak z bajki. Takie zegary mają DUSZĘ

 

 

Kolego :!: :!: :!: Dusza według mnie to pewna abstrakcja. Dusza to coś, które pozwala zegarkowi odegrać pewną rolę w życiu, postępowaniu, sposobie myślenia właściciela. Wynika to wyłącznie z faktu pewsnej więzi zegarka z właścicielrm. Nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia to, jaki to jest zegarek. To jest ta magia zegarka. A może nie tylko zegarka. Pióra nie bez znaczenie jest to że w odróżnieniu od zegarka ma perawdziwą duszę. I nie ma znaczenia to czy na nabój czy na tłoczek. Jak ktoś tego nie rozumie to... :!: :!: :!: ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jw_amigowiec

yarhard - a no, internetowy jest barczo skurczony :lol:. A pod jakim nickiem na FA urzedujesz?:D

 

SOPRTURA 01 - gdy ten zegar nie tyka mi w pokoju i nie bije co pol godziny czuje sie nieswojo :shock: . Gdy spie, a zegar stanie, bo zapomne nakrecic - potrafie sie obudzic, wstac, nakrecic i pchnac - po czym spokojnie moge isc spac dalej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99
gdy ten zegar nie tyka mi w pokoju i nie bije co pol godziny czuje sie nieswojo :shock: . Gdy spie, a zegar stanie, bo zapomne nakrecic - potrafie sie obudzic, wstac, nakrecic i pchnac - po czym spokojnie moge isc spac dalej :roll:

 

czyli już cie choroba opętała... witaj na forum :)

tak nawiasem mówiąc... podziwiam fotki :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witaj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.