Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Trociniarz

prezent dla ojca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kiedy kupowałem zegarek dla siebie bardzo mi pomogliscie i kupiłem śliczna certine ds big z granatowa tarcza, ponownie proszę o pomoc.

Zegarek to prezent dla mojego taty, lat 57 , zawsze cenił sobie "cienka kopertę" zegarek który jest dla mnie powiedzmy wzorem to

http://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-ar3016-51e

 

Podoba mi sie i szukam czegoś w tym stylu ale chciałbym sie zmieścić w 1000 zł , nie ukrywam ze zapewne dla mojego taty potencjalnie znana marka będzie atutem więc obracać sie w kręgach Marek rozpoznawalnych :) Tytanowa kopertę tez będzie mile widziana. Kiedyś wspominał ze podoba mu sie rado więc ciemne czarne elementy miłe widziane. To tyle, dziękuje ipozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może być coś z kopertą grubości około 7 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Na ta chwile podoba mi sie tissot pr100 w wersji tytanowej, Zatem grubość przechodzi na drugi plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Na ta chwile podoba mi sie tissot pr100 w wersji tytanowej, Zatem grubość przechodzi na drugi plan.

ja mojemu tacie kupiłem PR50 kilka lat temu :) dobry wybór! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ma byc nowy zearek czy używany też wchodzi w gre?


Sekunda jest częścią minuty, minuta częścią godziny, godzina częścią zegara, a zegar częścią życia. . .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.