Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hiroki

Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

About Hiroki

 • Birthday 10/13/1969

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1868 profile views
 1. a czy wyświetlacz będzie taki jak w oryginale ? to znaczy czy będzie z takich rureczek wypełnionych gazem ? Te rureczki i czerwone szkło to cechy wyróżniające tamte zegarki. Spotkanie unitry jest trudne ale już sowiecką Elektronikę można nabyć bez problemu a ona ma oryginalnego ducha tamtych czasów, no i te rureczki
 2. ptaku ale właśnie na tym polegają praktyki SG. Kolega to wytłumaczył, to oni odpowiadają za wyjałowienie polskiego rynku. Wymuszają na salonach sprzedaż tylko marek z ich portfolio, poprzez działania pośrednie i bezpośrednie. Sklepikarze nie są zainteresowaniem wprowadzaniem do oferty innych alternatywnych marek. SG kupi sobie każdego. Jedyny wyjątek to takie salony jak np. Od Czasu do Czasu w Warszawie za co duże podziękowania dla Pana Władka który daje w swoim niewielkim salonie szanse innym nawet mocno niszowym markom co pokazuje, że nie liczy się dla niego tylko kasa ale także pewna misja.
 3. Akurat Szef działu marketingu tak mocnej drużyny jaką jest Swatch Group nie musi jakoś specjalnie się wysilać z budowaniem wypowiedzi. Nie ma w tym żadnej winy Chronosa. Rozmówca sam się skompromitował. Tissot, Certina i Longines w obecnym wydaniu i tak podane nie są zegarkami dla pasjonatów tylko dla zwykłych ludzi z ulicy którym takie lakoniczne beztreściowe bełkoty wystarczą. Myślę, że im większa będzie potęga SG tym bełkotu będzie więcej. Naturalna kolej rzeczy.
 4. warto poszukać modeli g-shock w USA i Azji mają tam modele które nie są dostepne w PL. Czesto w fajnych kolorach.
 5. Myślę, że po ostatnich wypowiedziach czas zamknąć wątek. Proszę o niekrytykowanie obecnej sytuacji Polski. Jest to zabronione! W Polsce jest wspaniale kto tego nie widzi nie ma prawa do głosu. Jak się komuś nie podoba to sio za granicę. Bezrobocie zmaleje. Nikt Was tutaj nie potrzebuje! "Żond" się i tak wyżywi! "Na to wpadnie Prezes pstryknie palcami i już będzie OK. MOD. Na forum ma nie być polityki [regulamin] i choć trudno ją pominąć w temacie o wyjazdach na saksy, to proszę od tej pory zdecydowanie odpuścić sobie aluzje do jakichkolwiek opcji politycznych." Myślałem Panie Piotrze że jest Pan z dala od tego, ale chyba będę musiał zweryfikować opinię o Panu.
 6. Kiedyś gdzieś czytałem nie wiem czy to nei Cejrowski pisałe: Platforma Obywatelska jest tak samo obywatelska jak była Milicja Obywatelska Najlepszy przykład jak namawiali żeby ludzie nie chodzili na referendum. Oczywiście zależy im aby nikt nie chodził na wybory wtedy sami się wybiorą. Bezczelność i brak honoru. Takich absurdów nawet za najgorszych czasów SLD nie lansowało. Bo jacy byli tacy byli ale jednak namawiali za chodzeniem na wybory.
 7. Liczcie się z tym, że przy projekcie nr3. wcześniej niż za 2 lata zegarka nie zobaczymy ( wystarczy przejrzeć poprzedni temat Aquariusa i to jak wyglądała tam komunikacja). Bardzo wątpię także aby cena 1600zl była realna przy większej customizacji. Ale trzymam kciuki
 8. Ja mam Nexusa i aparat jest haraszo ;-) . Ale ponoć na dniach ma się pojawić Nexus 5, ponoć na jakimś filmiku Google już go przyłapali.
 9. Uwierzcie, że to nie w związkach leżą problemy przedsiębiorstw. To wygodna wymówka, najlepiej zwalić na związki wszystko , że przez nie nie da się niczego zmienić. Już to słyszeliśmy. Zwalano na przepisy Unijne, potem na Kaczyńskich, że przeszkadzali niektórym w rządzeniu ( mieli pełne szuflady ustaw ponoć które wszystkie im biedaczkom blokował niedobry Kaczor..później się okazało że nie było żadnych pomysłów ). Nie dajcie sobą ludzie manipulować i naganiać jednym na drugich. W tych pikietach brali udział zwykli przeciętni obywatele. Powód protestów gdzieś ucieka. Chodzi o to że rząd ich marginalizuje i udaje że z nimi rozmawia ale przyjmuje strategię pogadajcie sobie a i tak zrobimy to co my chcemy. W krajach o dłuższej demokracji niż nasza kraj byłby cały sparaliżowany strajkami jeśli rząd stosował by takie podejście do demokracji. Takie PKP - ktoś konkretnie odpowiadał za reformę polegająca na potworzeniu wielu spółek które żrą się miedzy sobą o kasę i paraliżuje się inwestycje. Reforma przeprowadzono tylko po to aby utworzyć więcej prezesów, zarządów, rad nadzorczych itd i powsadzać tam swoich ludzi. Gdzie w tym związki ??? Związki nie miały nic do powiedzenia. Za sytuację odpowiadają politycy wiadomo nawet którzy konkretnie.
 10. W takim razie Marcinkowski zawiniłeś bo nie zgłosiłeś tego do prokuratury. Nagonka na związkowców jest na rękę rządzącym, zresztą sami ją podsycają. Oczywiście nie z wszystkimi ubolewaniami związków się zgadzam ale to, że związki zawodowe są potrzebne nie mam wątpliwości. U nas są spychane siłą na margines ale w takiej Francji czy Włoszech są bardzo silne ( także w prywatnych dużych firmach ) i są gwarantem nie upadlania ludzi. I gwarantem tego, że nie tworzy się obozów pracy ( z łamaniem praw pracowniczych, szantażem i głodowymi pensjami ) . Związki w tych krajach działają i nie służą oskubywaniu pracodawcy ale zachowaniu pewnej równowagi i przyzwoitości. Jesli Rząd próbuje upadlać obywateli to są cholernie solidarne i mają taką siłę, że rząd musi się ugiąć. To jest głos ludzi/obywateli i w pewien sposób ochrona i narzędzie przed wynaturzaniem się władzy jakie ma miejcie np. w Polsce. Negowanie istnienia związków bardzo źle świadczy o negującym. Przypadku nadużyć związkowców są i będą tak jak nadużycia innych grup społecznych, należy to piętnować ale nie wylewać jak zwykle dziecka z kąpielą i mówić że ten związkowiec coś ukradł to należy w ogóle zlikwidować związki. To chore myślenie i dziwię się, że ma taki poklask w tym dziwnym społeczeństwie które samo sobie kopie grób. Bo gdzie posyłacie dzieciaki ?, kto i jak je uczy?
 11. Z doświadczenia wiem, że w 90% przypadków Polskiego pracodawcę może do podwyżki zmusić jedynie to, że uczciwie powiesz, że masz ofertę z innej firmy z większym wynagrodzeniem i uświadomisz mu, że jeśli nei dostaniesz podwyżki to zmienisz pracodawcę. I postawisz sprawę jasno. Inne taktyki zwykle zawodzą no chyba, że jesteś kobietą i masz inne zalety. Polski pracodawca płaci zawsze najmniej jak się da. Żydów np. można lubić lub nie ale są 100 razy lepszymi pracodawcami niż Polacy. Bo Żyd sam da Ci podwyżkę jeśli widzi, że się starasz i firma ma z ciebie dochody. U Polskiego pracodawcy nie ma takiego związku przyczynowo -skutkowego. Słabi managerowie, po szkoleniach z motywacji ale ja jeszcze nie spotkałem takiego który miał inną filozofię motywacyjną niż.."jak Ci się nie podoba to tam jest klamka" Piszę o pracodawcach którzy, że tak powiem mają z czego dać. Nie mówię tutaj o małych firmach bo tam wiadomo, że koszty są duże a dochody słabe i pracuje się za minimalną.
 12. Albo takie seiko: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/90417-dwa-kwarcowe-seiko-ostateczne-obni%C5%BCki/?do=findComment&comment=991777
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.