Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cerberone

Omega Seamaster Planet Ocean Big Size - 007

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna jest ta Omega!


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ciasno się robi od kolejnych PO w Klubie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez zrobilem sobie prezent na swieta w postaci Omegi Seamaster Planet Ocean 45.5. Co mozna powiedziec - poprosu jest piekna, nosi sie wspaniale.

 

Witaj w klubie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze.

Nie wiem czy to już czas czy nie żeby zbadać dokładność mojej PO, ale pokusiłem się o to dzisiaj. Metodę miałem prostą wczoraj ustawiłem zegarek wg TV24 :D . I późnił się 1s - refleks już nie ten :D .

Dziś rano, czyli po około 24H sprawdziłem... i przyspieszył aż o całą sekundę. Zdaje sobie sprawę, że ta moja metoda jest trochę "domowa", niczym Adam Słodowy, ale chyba skuteczna. A jak wy dokonujecie pomiarów. Czytałem już tylko o wynikach nie doczytałem się metody.

Aha... wg czego ustawiacie swoje czasomierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

oj było na forum i to kilka razy - szukaj, albo zajrzyj TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Ja bym bral PO 45,5 ale wolalbym gdyby szerokosc paska byla 24 mm

zamiast 22 czy dalo by sie ( zeszlfowac uszy tak po 1 milimetrze z kazdej strony), by nie narazic wytrzymalosc konstrukcji, w dodatku przewiercic ( jak np. w sins 756 )przez uszy by lawiej mozna bylo sciagac . Pewnie to by sie wiazal o z utrata gwarancji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebenza (NavySeal? ;) ), a nie łatwiej byłoby zrobić / adaptować pasek szerokości 24 (albo i 26 mm), z przewężeniem pod teleskop o szerokości dostosowanej do rozstawu uszu? Coś w ten deseń:

post-2935-0-50184200-1330637011.jpg

 

Edycja, bo zachowałem się jak cham :oops: z tym OT.

 

Naprawdę fajna Omega :!:


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Może mnie skarcicie słowem, ale nie znalazłem z opcją SZUKAJ takiego tematu, który odpowiedziałby na moje pytanie.

Chodzi mi o zamianę bransolety na pasek i odwrotnie. Jak wiecie dokupiłem do mojej PO pasek kauczukowy. Wczoraj zasiadłem do stołu żeby się przyjrzeć jak sobie tej zmiany dokonywać samemu. No i zastanawiam się od wczoraj czy to jest w ogóle możliwe żebym tak sobie np. na weekend zmieniał na pasek, a w tygodniu do garnituru miał na bransolecie. Jeśli mam chodzić za każdym razem do zegarmistrza to już wiem co zrobię z paskiem – sprzedam.

Może są jakieś narzędzia, które można nabyć i sobie w zaciszu domowym dokonywać podmian?

Z góry dziękuję za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Nie bardzo rozumiem gdzie widzisz problem z wymianą bransolety na pasek w PO?

Od wewnętrznej strony bransolety masz przecież duże podcięcia umożliwiające dostęp do teleskopów, a tym samym ich bezproblemowe wyjęcie.

Czynność tę możesz wykonać nawet małym delikatnym śrubokrętem.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może są jakieś narzędzia, które można nabyć i sobie w zaciszu domowym dokonywać podmian?

 

przejedz sie na ul. lelechowska 5, do timepolu i popros o narzedzie do teleskopow. najlepiej bergeon 6767. sprzedawca na pewno pokaze ci jak tego uzywac...

 

Dziękuję za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj,

 

Nie bardzo rozumiem gdzie widzisz problem z wymianą bransolety na pasek w PO?

Od wewnętrznej strony bransolety masz przecież duże podcięcia umożliwiające dostęp do teleskopów, a tym samym ich bezproblemowe wyjęcie.

Czynność tę możesz wykonać nawet małym delikatnym śrubokrętem.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

 

Nie jestem jakąś niemotą i zdolności manualne mam, przynajmniej tak mówią dziewczyny :( , ale nie chciałem sobie czegoś tam nabroić.

Pozdrawiam.

Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może są jakieś narzędzia, które można nabyć i sobie w zaciszu domowym dokonywać podmian?

 

przejedz sie na ul. lelechowska 5, do timepolu i popros o narzedzie do teleskopow. najlepiej bergeon 6767. sprzedawca na pewno pokaze ci jak tego uzywac...

 

 

No niestety w timepolu odsyłają mnie już kolejny raz "za dwa tygodnie". To jakaś strasznie biedna hurtownia skoro zamawia po jednej sztuce z Chin, a dostawa trwa jedynie 2 miesiące. Ze Szwajcarii idzie podobno 2 tygodnie, ale coś kręcą, że domówią i tak już 3 miesiąc. Czy jeszcze gdzieś jest możliwy zakup tego narzędzia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrę do domu to pstryknę zdjęcie tego "skomplikowanego" narzędzia abyś miał pełną świadomość jak toto wygląda.Zrobisz go sam w trzy minuty z każdego płaskiego śrubokręta.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.