Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bajcyś69

Porady proszę!;

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów;Krótko:Proszę o opinię na temat tego zegara:(nie ukrywam że chce go zalicytowac,ale...?)

post-6402-0-73181600-1378849847_thumb.jpgpost-6402-0-47040900-1378849846_thumb.jpgpost-6402-0-31872000-1378849847_thumb.jpgpost-6402-0-00496000-1378849846_thumb.jpgpost-6402-0-89565000-1378849846_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz spotykam tak sygnowane mocowanie ale może mało widziałem:), ciekawy numer seryjny:) ładna tarcza i wskazówki! myślę, że wart uwagi i ceny. Ale przed zakupem poprosiłbym o zdjęcia pleców zegara. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem sprzedajacego o więcej zdjęć.Skrzynka wygląda na biedermejera,ale diabli wiedzą czy nie jest wtórna...? No i ten mechanizm...? Pierwsze sygnatury miały chyba pełną nazwe...? Będę drążył temat,jak dostanę więcej zdjęc to udostępnię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak skrzynkę warto sprawdzić. pozdrawiam

Dzięki za zainteresowanie.pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem sprzedajacego o więcej zdjęć.Skrzynka wygląda na biedermejera,ale diabli wiedzą czy nie jest wtórna...? No i ten mechanizm...? Pierwsze sygnatury miały chyba pełną nazwe...? Będę drążył temat,jak dostanę więcej zdjęc to udostępnię...

Mechanizm z tarczą, wskazówkami i wieszakiem z okresu, jeżeli jeszcze zobaczysz wahadło i plecy to możesz myśleć o zakupie.

Poszukaj sobie w temacie o GB to na wiele pytań znajdziesz odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu mieszka Herr Biedermeier ? ?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu mieszka Herr Biedermeier ? ?

Witam.Myslisz Tarant że to raczej nie Bm? Swego czasu pracowałem przy renowacji mebli i z tego okresu widzę kilka wspólnych elementów w skrzyni(min tralki,oraz samo zwieńczenie jak dla mnie Biedermeierowskie...?) Ale nie rozwijajmy tematu,bo znów będzie "zadyma"na forum, jak swego czasu z moim "wiedeńczykiem" ;) A co Ty sądzisz o tym egzemplarzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, nie powinniśmy zamieszczać linków do trwających aukcji...Zagapiłem się, myślałem ze jest już zakończona.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pamiętał na przyszość...

 

Przede wszystkim, nie powinniśmy zamieszczać linków do trwających aukcji...Zagapiłem się, myślałem ze jest już zakończona.

Będę pamiętał na przyszłośc.Ale nadal interesuje mnie Twoje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja już się zakończyła, więc mogę odpowiedzieć, że zegar zachował się w bardzo dobrym stanie, gdyby nie kilka dziurek, można by powiedzieć "nówka". Oczywiście cały ORYGINAŁ.

Wrzucę fotki Gucia z nr 33333.

post-61762-0-99912100-1380227792_thumb.jpg

post-61762-0-40270500-1380227799_thumb.jpg

post-61762-0-14564300-1380227818_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.