Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w planie kupić jakiegoś zajechanego Romka jak najtaniej bez znaczenia czy pozytyw i negatyw aby mieć czarnego i czerwonego na raz, bo nie chce mi się zmieniać za każdym razem koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Romka i Kinga ostatnio nawet moje ulubione Monsterki są zaniedbane !!!

Ja też jeszcze pół roku temu myślałem, że Monster to coś tak wyjątkowego, że swoją parkę będę trzymał i nosił a się okazało, że nie nosiłem wcale a dziś już nie mam żadnego z nich i wcale mi ich nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planie kupić jakiegoś zajechanego Romka jak najtaniej bez znaczenia czy pozytyw i negatyw aby mieć czarnego i czerwonego na raz, bo nie chce mi się zmieniać za każdym razem koloru.

Od przybytku głowa nie boli :P

 

Co do monsterów, to miałem kilka ale tych starych, ja osobiście uzupełniam kolekcję automatów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko te pierwsze Monstery uznaje.

A automat już zostawiłem tylko jeden, który ppdoba mi się na tyle, że nie wkurza mnie ustawianie godziny i daty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przybytku głowa nie boli :P

 

Otóż to :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przewalają się w rotomatach ;) dla mnie właśnie nowy mechanizm rewolucjonizuje monstery, mam teraz baby tuna na 4r36 i jest b.dokładny ale skx od żony o dziwo na poczciwym 7s26 nie odstaje prawie wcale ;) Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez automatów i to w szczególności diverów bym nie wytrzymał   <_<  .

Monstera miałem nowego, mam starego i oba są świetne  :) .

Waldzior, mi to się wydaję że dlatego nie tęsknisz za monsterem bo po noszeniu większych zegarków zrobił Ci się za mały  ;) .

Mam podobnie zaraz po założeniu monstera po np. Deep Blue (46 mm.)

A ustawienie godziny i daty ... bezcenna rzecz  :) .

A ja dwóch takich samych zegarków już bym nie kupował, nawet jeśli są w innym przebraniu.

Za dużo jest fajnych zegarków aby je powielać.

Tak często zmieniasz ubranie w Romku?  ;) .

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja żegnam się ze swoim, jednak się nie dogadałem, wpadło kilka innych i w ogóle go nie noszę, bardziej leży mi gw4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja żegnam się ze swoim, jednak się nie dogadałem, wpadło kilka innych i w ogóle go nie noszę, bardziej leży mi gw4000

Ja dwa razy przymierzałem i może jeszcze kiedyś spróbuję ale bardziej idę w automaty.

A ostatnio jeszcze protreki po głowie chodzą  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zmieniam często bo właśnie mi się nie chce ;) ale często bym nosił czarnego i czerwonego.

Co do dwóch takich samych w innych kolorach to akurat Romek jest wyjątkiem, bo nie ma drugiego podobnego do niego modelu z takimi funkcjami, takim wyglądem, cyfrowym wyświetlaczem i wielkością.

Poprostu nie znajduję dla siebie alternatywy w tym przypadku.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Też lubię G-shocki, ale monstera się nie pozbyłem i teraz częściej go noszę  :)  Z romkiem też się nie dogadałem, mimo że fajny zegar. Praktycznie z G został mi GW-9200 i DW-5030C, zastanawiam się na frogmanem, ale to na przyszłe lato i też nie wiem czy nie będzie za duży  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Roman Ci nie podpasował, to obawiam się, że Żaba będzie też za duża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie za wielki jeśli Romek jest, no chyba że przez rok troszkę przytyjesz  :P

niestety ręka w nadgarstku bardzooo wolno tyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Range przezył żaglówkę i nurkowanie to już chyba nic go nie zabije :-) Bezel trochę zjechany ale pozatym nic mu nie jest :-)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wiecie może jak najlepiej ustawić termometr by jak najdokładniej wskazywał temperaturę bez zdejmowania zegarka

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmierzyc temp. w pomieszczeniu w ktorym jestes jakims dokladnym termometrem i skalibrowac do tej temp. zegarek na reku. U mnie to sie sprawdza roznica jest +/- 1°


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wiecie może jak najlepiej ustawić termometr by jak najdokładniej wskazywał temperaturę bez zdejmowania zegarka

 

Pozdrawiam

Teraz skalibrujesz i będzie +/- 1' a jak przyjdzie zima i bluza to będzie lipa. Na dobrą sprawę nie da się tego dobrze skalibrować tak, żeby było ok bez zdejmowania zegara z nadgarstka.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skalibrowalem z termometrem i zdejmuje z nadgarstka. No chyba ze bylem teraz w Adriatyku i mierzył dobrze będąc pod wodą na ręku

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się w tym roku przydał do badania temp w jeziorach i rzekach ;) max było 27,5'C! cały dzień można było siedzieć.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie, kupiłem dwa dni temu gw-9400 3er kolor oliwka z negatywem, moje pytanie jest takie czy da się wymienić negatyw na pozytyw bo przyznam że trochę mało czytelny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz drugi zegarek to pewnie, że da się wymienić albo zmienić tą folię polaryzacyjną z wyświetlacza ale to już poważniejsza zabawa.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś przez neta to po prostu wymień lub oddaj i kup normalny.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.