Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

On 3/12/2023 at 1:57 PM, Louis Cypher said:


Rzułta morda 

 

 

IMG_3505.jpeg

 

image.png.4168a9cab928411f6ce1afa74461d4d5.png

O O ten ten mi się podoba :) co to za model jeśli mogę wiedzieć ? Czy ktoś próbował LCD przerzucić na taki zółty czy lepiej szukać gotowca ? Pewnie miliony monet za taki model życzą sobie ludzie ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, G-szok napisał(-a):

 

image.png.4168a9cab928411f6ce1afa74461d4d5.png

O O ten ten mi się podoba :) co to za model jeśli mogę wiedzieć ? Czy ktoś próbował LCD przerzucić na taki zółty czy lepiej szukać gotowca ? Pewnie miliony monet za taki model życzą sobie ludzie ? :) 

Może @TomG80 wie 🤔 🤔 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
49 minut temu, G-szok napisał(-a):

O O ten ten mi się podoba :) co to za model jeśli mogę wiedzieć ? Czy ktoś próbował LCD przerzucić na taki zółty czy lepiej szukać gotowca ? Pewnie miliony monet za taki model życzą sobie ludzie ? :)

To chyba GW-9400-1 z bezelem DCJ i wyświetlaczem od GW-9430

Edytowane przez Himan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@G-szok  @TomcioMiki @Himan Wie, wie, bo sam przerabiał. To w istocie GW-9400-1 z bezelem od DCJ-1, wyświetlaczem od EJ-9 oraz wszystkimi czarnymi przyciskami od EJ-9 / SRJ/4. A w razie zainteresowania procesem "tworzenia" jest na moim kanale film z tej przeróbki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

  

31 minutes ago, TomG80 said:

@G-szok  @TomcioMiki @Himan Wie, wie, bo sam przerabiał. To w istocie GW-9400-1 z bezelem od DCJ-1, wyświetlaczem od EJ-9 oraz wszystkimi czarnymi przyciskami od EJ-9 / SRJ/4. A w razie zainteresowania procesem "tworzenia" jest na moim kanale film z tej przeróbki.

 

Nawet nie wiedziałem a na bazie twoich filmów wymieniałem LCD w GXW-56BB :) i to z powodzeniem się udało !! Dziękuje Ci :) 

pixlr_20231117133904803.jpg

 

Pytanko mam, szukałem ale nie znalazłem, czy jest w G-shock zakładce jakiś temat gdzie można właśnie pokazywac modyfikacje i opisać je krótko co zostało zrobione, gdzie dostać części, jakie to są, ewentualnie może film też ? Może warto by założyć ? :) 

Edytowane przez G-szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyświetlacze od wersji 9430EJ-9 nie są już dostępne, szczęśliwy ten co posiada jeszcze jakieś zapasy, albo można się ratować wymianą całego modułu od wersji 9430EJ-9 jeśli ktoś jest mocno zdesperowany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, TomG80 napisał(-a):

@G-szok  @TomcioMiki @Himan Wie, wie, bo sam przerabiał. To w istocie GW-9400-1 z bezelem od DCJ-1, wyświetlaczem od EJ-9 oraz wszystkimi czarnymi przyciskami od EJ-9 / SRJ/4. A w razie zainteresowania procesem "tworzenia" jest na moim kanale film z tej przeróbki.

 

Koledze chodziło o tego 🤗🤗🤗

IMG_3505.jpeg.d040eea0d7a1781bf93e960ee926e32e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Koledze chodziło o tego 🤗🤗🤗

IMG_3505.jpeg.d040eea0d7a1781bf93e960ee926e32e.jpeg

Wiem, i właśnie do tego zegarka się odniosłem, bo sam go przerabiałem.

Godzinę temu, Himan napisał(-a):

Niestety wyświetlacze od wersji 9430EJ-9 nie są już dostępne, szczęśliwy ten co posiada jeszcze jakieś zapasy, albo można się ratować wymianą całego modułu od wersji 9430EJ-9 jeśli ktoś jest mocno zdesperowany:)

Jak ktoś potrzebuje, to ja jeszcze coś tam mam w zanadrzu, w razie czego do przeróbki u mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam własną wersję 9430p.r.p (o ile ktoś ją jeszcze pamięta w tym wątku, bo to już dawno, ponad 4 lata temu było). Dziś bym nie sprzedał..
Koperta, moduł GW-9430EJ-9JR
Bezel 9400DCJ
Wkręty bezela, paska, czarne od 9430
Pasek czarny, zwykły (lub carbon, miałem oba)
Szlufka i sprzączka czarne od 9430.
ef7da708e50c2837d61101225580782d.jpg&key=b5192abff47d133a46d7f5f4be7657e2ff35df20e43315ddf1e836dc5566284b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Polecam własną wersję 9430p.r.p (o ile ktoś ją jeszcze pamięta w tym wątku, bo to już dawno, ponad 4 lata temu było). Dziś bym nie sprzedał..emoji6.png
Koperta, moduł GW-9430EJ-9JR
Bezel 9400DCJ
Pasek czarny, zwykły (lub carbon, miałem oba)
Szlufka i sprzączka czarne od 9430.
ef7da708e50c2837d61101225580782d.jpg&key=b5192abff47d133a46d7f5f4be7657e2ff35df20e43315ddf1e836dc5566284b

 

93794cde03a605deaee96edd6bc6592d.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem też, tylko bezel miałem z czarnymi napisami. Ahhh czemu ja go sprzedałem 

IMG_20210529_150650.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pazikk napisał(-a):

Miałem też, tylko bezel miałem z czarnymi napisami. Ahhh czemu ja go sprzedałem 

IMG_20210529_150650.jpg

No właśnie czemu 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):

Polecam własną wersję 9430p.r.p (o ile ktoś ją jeszcze pamięta w tym wątku, bo to już dawno, ponad 4 lata temu było). Dziś bym nie sprzedał..emoji6.png
Koperta, moduł GW-9430EJ-9JR
Bezel 9400DCJ
Wkręty bezela, paska, czarne od 9430
Pasek czarny, zwykły (lub carbon, miałem oba)
Szlufka i sprzączka czarne od 9430.
ef7da708e50c2837d61101225580782d.jpg&key=b5192abff47d133a46d7f5f4be7657e2ff35df20e43315ddf1e836dc5566284b

 

Debeściak.

Aż mi smaka narobiłeś na takiego.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czemu

Bo to były czasy gdy części Casio były tanie i złożenie takiego Romka u Adama (swiatzegarkow24.pl) zwyczajnie było i opłacalne i łatwo dostępne, więc Romki sobie rotowały, wpadały, wypadały na bazarek, olx. Bo w każdej chwili dość łatwo było do nich wrócić. Przynajmniej mówię o sobie. Przewinęło się ich nie wiem, może i kilkanaście..
A na dzień dziejszy ceny poszybowały ostro w górę (już z 2-3 rok) i nie jest to ani opłacalne za bardzo, a przede wszystkim nie jest to już tak dostępne. Zwyczajnie nie ma za bardzo części, nie ma jak złożyć takie modowane wersje Romka. Takie jest moje zdanie..
 
Debeściak.
Aż mi smaka narobiłeś na takiego.

Sam sobie narobiłem.. Więcej fot mojego 9430P.R.P. poszukaj w postach koło 2020 roku i wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

No właśnie czemu 🤔🤔🤔

Bo miałem oliwkowego romka, zachciało mi się pewnie jakiś inny zegarek kupić i ten sprzedałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo miałem oliwkowego romka, zachciało mi się pewnie jakiś inny zegarek kupić i ten sprzedałem. 

Ech.. Oliwkowy.. Też go modowałem.

koperta jednak była od 9400-1ber, moduł od 9430, ciuchy i złote kółko od oliwki 9400-3ER.
c2a7ae94a2b641515d4407cae3c2ad97.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh też miałem ten wyświetlacz w oliwce, ale nie zbyt długo. Złote kółko zlewało mi się z tym wyświetlaczem i wróciłem do oryginału. Czyli godzinę widać w dobrym świetle i pod dobrym kątem 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o oryginalny wyświetlacz czyli negatyw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pazikk napisał(-a):

Chodziło mi o oryginalny wyświetlacz czyli negatyw. 

A fakt, ori negatyw lcd w oliwce to porażka. Nigdy nie miałem jednak. Od razu miałem cały moduł od 9430. 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.02.2024 o 10:51, TomG80 napisał(-a):

@G-szok  @TomcioMiki @Himan Wie, wie, bo sam przerabiał. To w istocie GW-9400-1 z bezelem od DCJ-1, wyświetlaczem od EJ-9 oraz wszystkimi czarnymi przyciskami od EJ-9 / SRJ/4. A w razie zainteresowania procesem "tworzenia" jest na moim kanale film z tej przeróbki.

 


O, widzę, że Pan się coś orientuje w temacie 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec, cieplutko, lato. Ale się ckliwie zrobiło…

 

 

image.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.